На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

Снайпери 93-ї окремої механізованої бригади з Новомосковщини отримали срібло на змаганнях


13.04.2018, 10:04


Снайпери 93-ї ОМБр посіли друге місце на змаганнях серед дванадцяти військових частин, які наразі захищають Україну на Донбасі. "Срібло" влучні стрільці 93-ї ОМБр вибороли в індивідуальному заліку та у конкурсі снайперських пар. Нагадаємо, що це військова частина у складі Сухопутних військ Збройних сил України у якої пункт постійної дислокації знаходиться у селищі Черкаському Новомосковського району.

      

 

В цьому році програма змагань була розрахована на два дні та містила в собі чимало цікавих вправ, подібних до реальної роботи снайпера в бойових умовах.

 

Стрільба з "холодного ствола", "світлофор", постріли сидячи і з незручних положень, "зняття чатових", на вскид, на велику відстань і на швидкість, по яйцях і пляшках води - такий "марафон" довелося пройти наших хлопцям.

 

"Це дуже серйозний результат і визнання на рівня Збройних сил України, - відзначив командир 93-ї ОМБр полковник Владислав Клочков, вітаючи снайперів з успішним виступом на змаганнях. - Ви - прості піхотинці, які випередили навіть спецпризначенців - одні з найвлучніших стрільців нашої країни. Причому ви не просто робите дірки в мішенях, а знищуєте реальних ворогів в бою. Вся бригада пишається вами, і ви зі свого боку підтримали репутацію частини, як однієї з найкращих".

 

По матеріалам 93 ОМБр

Читайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 80
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 218
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 77
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 329
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить