На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковська молодь побувала на екскурсії у військовому містечку


11.04.2018, 08:38


У Новомосковській ЗЗСО № 15 особлива увага приділяється військово-патріотичному вихованню школярів, тому на високому рівні проходять тематичні класні години, зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, воїнами-афганцями, учасниками АТО.  

Правду мовить українське прислів’я, що краще раз побачити, ніж сто разів почути. Тому вчора, 10 квітня, учні 7 класу Новомосковської школи №15, прихопивши гостинці – великодні смаколики для солдатів, завітали до одного з підрозділів військової частини,  яка знаходиться на території смт. Черкаське, Новомосковського району. 

Учнів гостинно зустріли, цікаво розповідали про важливість даного стратегічного об’єкту, вказали на особливості служби в Збройних силах України, ознайомили з сучасною військовою технікою, життям та побутом військовослужбовців.  

За час перебування у військовій частині учні мали змогу ознайомитись із зразками бойової зброї, вивчити зовнішню та внутрішню будову представленої бронетехніки. Екскурсії були змістовними, проводились у цікавій формі, викликали позитивні емоції та залишили незабутні враження в учнів. 

На завершення, гостинні військовослужбовці організували справжню польову кухню та нагодували дітей смачною солдатською кашею.  

Побувавши у військовій частині, семимикласники краще усвідомили, що служба в армії – це почесна й необхідна справа, яку, можливо, у недалекому майбутньому доведеться виконувати. 

Після такої змістовної та цікавої екскурсії всі учні пройнялися глибокою пошаною та повагою до людей, які виконують складну та відповідальну місію захисника Вітчизни.    

Самі ж військовослужбовці відмічають, що подібні заходи досить необхідні, адже сприяють вихованню почуття любові до Батьківщини, поваги до професії військових.

 

© Рябоконь Ірина Миколаївна, директор ЗЗСО №15Читайте также


З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 131
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
16.07.2018, 13:50
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
ДТП сталося 16 липня, близько 11 години у місті Новомосковську по вулиці Сучкова в районі будинку № 37.
просмотров: 860
Новомосковців запрошують на службу до поліції
16.07.2018, 13:20
Новомосковців запрошують на службу до поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 100 вакантних посад молодшого та середнього складу поліції по органах та підрозділах поліції Дніпропетровської області. Кожен бажаючий новомосковець може спробувати себе на такі посади,як: слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських з логістики, помічників слідчих.
просмотров: 111
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
16.07.2018, 09:57
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
Минулого тижня у закладах освіти м. Новомосковська проходило замовлення підручників для 1 класу Нової української школи. Цьому передував конкурсний відбір навчальної літератури, в процесі якого педагоги мали унікальну можливість обрати саме той підручник, який, на їхню думку, найбільше відповідає сучасним вимогам реформування освіти та дасть змогу втілити в життя всі нові освітянські ідеї. І ось тепер, орієнтуючись на перелік навчальних книг, які успішно пройшли конкурсний відбір і будуть надруковані за державні кошти, учителі майбутніх першокласників зробили своє остаточне замовлення підручників з таких предметів, як «Українська мова. Буквар», «Англійська мова», «Математика», «Мистецтво» та інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Загальний наклад замовленої літератури становить 7087 примірників, що на 100% дозволить забезпечити підручниками усіх учнів. До свого вибору освітяни підійшли дуже відповідально. Обираючи навчальну книгу на свій смак і відповідно до власних уявлень про нові вимоги Держстандарту освіти, вони віддали перевагу підручникам за редакцією різних авторів - від 5 до 7 з кожного предмету. Усі книги мають оновлену методичну структуру, містять різноманітну пізнавальну інформацію, продумано ілюстровані і відповідають головному прагненню вчителів – навчати по-новому, творчо і цікаво. До речі, такі підручники, як «Українська мова. Буквар» та «Я досліджую світ» мають першу і другу частини, що робить їх для маленького школяра значно зручнішими. Особливістю цьогорічного замовлення стало і те, що вперше у шкіл з’явилася реальна можливість отримати від держави підручники з англійської мови британських авторів, до того ж з аудіосупроводом. За такими підручниками у новому навчальному році навчатиметься більше третини першокласників нашого міста.
просмотров: 110
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить