На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковська молодь побувала на екскурсії у військовому містечку


11.04.2018, 08:38


У Новомосковській ЗЗСО № 15 особлива увага приділяється військово-патріотичному вихованню школярів, тому на високому рівні проходять тематичні класні години, зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, воїнами-афганцями, учасниками АТО.  

Правду мовить українське прислів’я, що краще раз побачити, ніж сто разів почути. Тому вчора, 10 квітня, учні 7 класу Новомосковської школи №15, прихопивши гостинці – великодні смаколики для солдатів, завітали до одного з підрозділів військової частини,  яка знаходиться на території смт. Черкаське, Новомосковського району. 

Учнів гостинно зустріли, цікаво розповідали про важливість даного стратегічного об’єкту, вказали на особливості служби в Збройних силах України, ознайомили з сучасною військовою технікою, життям та побутом військовослужбовців.  

За час перебування у військовій частині учні мали змогу ознайомитись із зразками бойової зброї, вивчити зовнішню та внутрішню будову представленої бронетехніки. Екскурсії були змістовними, проводились у цікавій формі, викликали позитивні емоції та залишили незабутні враження в учнів. 

На завершення, гостинні військовослужбовці організували справжню польову кухню та нагодували дітей смачною солдатською кашею.  

Побувавши у військовій частині, семимикласники краще усвідомили, що служба в армії – це почесна й необхідна справа, яку, можливо, у недалекому майбутньому доведеться виконувати. 

Після такої змістовної та цікавої екскурсії всі учні пройнялися глибокою пошаною та повагою до людей, які виконують складну та відповідальну місію захисника Вітчизни.    

Самі ж військовослужбовці відмічають, що подібні заходи досить необхідні, адже сприяють вихованню почуття любові до Батьківщини, поваги до професії військових.

 

© Рябоконь Ірина Миколаївна, директор ЗЗСО №15Читайте также


Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 93
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
11.12.2018, 09:32
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
Нещодавно в Новомосковській районній бібліотеці для дітей пройшов урок доброти та милосердя з учнями 5 кл. Перещепинського опорного освітнього закладу.
просмотров: 50
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
11.12.2018, 08:09
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
На днях в Новомосковской школе №15 вандалы разгромили школьную электрощитовую. Скорее всего, это дело рук несовершеннолетних хулиганов, поскольку ни счётчики, ни другое оборудование не тронуто.
просмотров: 219
Под Новомосковском завершается реконструкция очередной школы
10.12.2018, 12:49
Под Новомосковском завершается реконструкция очередной школы
Яркий цветной фасад, просторные игровые, удобные спальни. В Николаевке Новомосковского района Днепропетровская облгосадминистрация реконструирует учебно-воспитательный комплекс.
просмотров: 196
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое