На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
22 425 000 грн
общий долг за тепло по городу

В спортзале Новомосковской ДЮСШ прошёл чемпионат области по волейболу


09.04.2018, 10:08


В течении двух дней, с 5 по 6 апреля, в Новомосковске проводился чемпионат области  по волейболу среди юношей  2003 года рождения и моложе.


    


Чемпионат в этом году расширился, и в нём принимало участие 11 команд из разных городов области: Новомосковск, Никополь, Днепропетровск,  Павлоград, Царичанский район, Васильковский район.

В одной подгруппе по круговой системе  участвовало 5 команд, а  во второй подгруппе – 6 команд, которые были разделены еще на 2 подгруппы.

В итоге места распределились следующим образом :  во второй подгруппе 1 место заняла  команда из Царичанского района,  2 место- команда Новомосковск-2,  3 место - СДЮСШОР-2 из города Днепр.

В основной группе играли  5 команд: 1 место в нелегкой спортивной борьбе заняла команда ДВУФК г. Днипро, 2 место заняла команда ДЮСШ№1 г. Никополя и 3 место досталось команде из Новомосковска.

Команда ДУФК г. Днипро уже успела побывать на чемпионате Украины  среди подростков 2002-2003 года рождения и в сезоне 2017-18 выиграла серебряные награды,  теперь ребята готовятся  отправиться на финал.

Со слов тренера по волейболу трёх Новомосковских команд,  Рублевской Наталии Николаевны, надеялись, что команда из нашего города сыграет лучше, к огромному сожалению, 3 основных игрока из Новомосковска не смогли принять участие в данном чемпионате. Одного из таких воспитанников, Дениса Жигунова,  лучшего, по словам тренера, пасующего в команде, члена сборной Новомосковска, который был травмирован на финальных соревнованиях чемпионата Украины, выделяет Наталия Николаевна, - не было.

Тем не менее, на игровой площадке чувствовался дух соперничества,  победы и желания стать лучшими.  Все команды были награждены почётными грамотами, что только даёт им сил завоёвывать всё больше и больше побед.


А мы желаем успехов всем участникам!

Анастасия Резник

Читайте также


Новомосковські пожежники  врятували кота
21.04.2018, 10:51
Новомосковські пожежники врятували кота
20 квітня 2018 р., колектив Новомосковського МРУ ГУ ДСНС в Дніпропетровській області в особі Махова Сергія та його команди рятівників отримує слова вдячності від керівництва, педагогічного колективу та всієї студентської спільноти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка за високий професіоналізм та дбайливе ставлення до тварин. Біля центрального входу в коледж на верхівці високого дерева опинилася кішка. Вона просиділа там дві доби, терпіла дощ і холод. І як не намагалися співробітники та викладачі коледжу допомогти їй спуститися-спроби були марними. Напевне, тваринка б загинула... То ж, наполегливі зусилля директора коледжу Піхотіної Любові, заступника директора з виховної роботи Бут Ольги та Махова Сергія з його неймовірно чуйною командою рятівників нарешті спасли багатостраждальну кішечку. Хтось скаже, що це - марно витрачені кошти платників податків. А ми, освітянська спільнота, педагоги, вбачаємо в цій події важливий урок людяності і доброти, який був проведений перед очима студентів. Мали місце не слова. Не порожні заклики. Не показова увага. Було справжнє піклування, чуйність, небайдужість до збереження Життя, самовідданість і допомога в скрутній ситуації і, врешті - решт, цивілізаційний підхід та дбайливе ставлення до братів наших менших. Світ врятує Любов!!! По матеріалам ПОДСЛУШАНО НОВОМОСКОВСК VER_2.1 (UA)
просмотров: 122
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
20.04.2018, 17:04
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
18 квітня в Перещепинській ЗОШ № 2 для учнів 9-х класів працівники Новомосковської центральної районної бібліотеки для дорослих провели з нагоди 100-річчя від дня народження Олеся Гончара годину літературного читання «Вінок пам’яті Олеся Гончара».
просмотров: 82
У Новомосковську СБУ викрила  організоване угруповання
20.04.2018, 15:49
У Новомосковську СБУ викрила організоване угруповання
Співробітники Служби безпеки України у Новомосковську на Дніпропетровщині викрили організоване угруповання, яке під виглядом поліції здійснювало тяжкі злочини на території регіону.
просмотров: 452
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники  провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20.04.2018, 14:51
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20 квітня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели навчально-тренувальне заняття з евакуації учнів та педагогів Новомосковського міського ліцею «Самара» розташованого по вулиці Т.Г.Шевченка. В ході навчально-тренувального заняття рятувальники також продемонстрували дітям практичні дії з ліквідації умовної пожежі, провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з дітьми. Під час проведення навчальної евакуації педагоги закладу діяли чітко та впевнено, що свідчить про злагодженість та позитивний результат періодичного відпрацювання таких дій. Проведення таких заходів допомагають уникнути паніки та швидко зорієнтуватися у разі виникнення справжньої пожежі чи іншої надзвичайної ситуації (події) різного виду. Безпека наших дітей залежить тільки від нас самих! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми збережемо найцінніший скарб – дитяче життя!
просмотров: 111
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский