На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
15 600 000 грн
общий долг за тепло по городу

Працівники освіти та соціального напрямку Новомосковська відвідали Інтерпайп НМТЗ


06.04.2018, 15:27


 6 квітня,  за ініціативою Виконкому міської ради, згідно із запрошенням   голови правління «Інтерпайп НМТЗ» Антипова Юрія Миколайовича було організовано екскурсію до підприємства з багаторічною історією «Інтерпайп НМТЗ» для директорів шкіл, завідуючих дитсадків та керівників управлінь соціального напрямку.
 

  

 

В рамках екскурсі  гості відвідали основний виробничий цех підприємства – комплекс по виготовленню труб методом  індукційного та дугового зварювання. Відвідувачі мали змогу ознайомитися з асортиментом виробничого ряду,  дізнатися про виробничу потужність заводу, безпосередньо спостерігати за процесом роботи цеху. Також гості дізналися про історію підприємства, що бере свій початок з 1935 року.

 

  

 

Потім  гостей запросили відвідати цех по виготовленню емальованого посуду для різних господарських потреб. До уваги відвідувачів було запропоновано широкий асортиментний ряд  продукції, що налічує більше 150 найменувань і представлений в різних цінових категоріях, також була можливість ознайомитися зі справжнім процесом виготовлення емальованого посуду.

 

  

 

З упевненістю можна сказати, що у всіх без винятку відвідувачів екскурсії залишилися неймовірні враження від побаченого. Адже,  спостерігаючи на власні очі,  як швидкими темпами розбудовується, активно розвивається та відроджується «Інтерпайп НМТЗ», стає зрозуміло, що майбутнє у Новомосковська є, і воно невід’ємно пов’язане з  головним підприємство рідного міста.

 

© Рябоконь Ірина Миколаївна, директор ЗЗСО №15.

Читайте также


В Новомосковске работники водоканала приступили к работам на ул. З. Белой
19.09.2018, 08:28
В Новомосковске работники водоканала приступили к работам на ул. З. Белой
Очень долгое время жители Новомосковска испытывали дискомфорт, связанный с постоянными пробками на ул. Зины Белой (в районе дома № 3). Ранее работники городского водоканала проводили на небольшом участке дороги ремонтные работы, но в итоге данную территорию просто оградили высоким забором и оставили на неопределенный срок. Сегодня же можно наблюдать картину того, что ремонтные работы возобновились и работа «кипит».
просмотров: 182
До Новомосковська приїде незвичайна фотовиставка «Сучасність. Без купюр »
18.09.2018, 11:26
До Новомосковська приїде незвичайна фотовиставка «Сучасність. Без купюр »
«Сучасність. Без купюр »- фотовиставка, що складається з більш ніж 120 робіт. Серед авторів - фотографи Національної спілки фотохудожників України, Дніпра, Кам'янського, Кривого Рогу, Губиниха, Новомосковська, Жовтих Вод та інших міст області.
просмотров: 83
Мешканців Новомосковська запрошують на Олімпійський урок – 2018
18.09.2018, 10:42
Мешканців Новомосковська запрошують на Олімпійський урок – 2018
Мешканців Новомосковська запрошують на Олімпійський урок-2018. Він пройде у Дніпрі 25 вересня. У цей день працюватимуть три десятки спортивних локацій. Імениті українські спортсмени покажуть майстер-класи. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.
просмотров: 68
У селі  Івано – Михайлівка  Новомоскоського району відбувся вечір духовності та естетичної насолоди
18.09.2018, 10:12
У селі Івано – Михайлівка Новомоскоського району відбувся вечір духовності та естетичної насолоди
Днями в одному з населених пунктів Новомосковського району пройшов чарівний вечір духовності та естетичної нвсолоди. На запрошення голови Новостепанівської сільської ради Григорія Бреуса перед жителями села виступила зі своїми авторськими віршами відома поетеса Новомосковщини, учасниця республіканських конкурсів, лауреат Всеукраїнської премії віршів до роковини Чернобильської катастрофи, директор районної центральної бібліотеки в місті Перещепиному — Юлія Селіхова.
просмотров: 65
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить