На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 740 000 грн
общий долг за тепло по городу

Працівники освіти та соціального напрямку Новомосковська відвідали Інтерпайп НМТЗ


06.04.2018, 15:27


 6 квітня,  за ініціативою Виконкому міської ради, згідно із запрошенням   голови правління «Інтерпайп НМТЗ» Антипова Юрія Миколайовича було організовано екскурсію до підприємства з багаторічною історією «Інтерпайп НМТЗ» для директорів шкіл, завідуючих дитсадків та керівників управлінь соціального напрямку.
 

  

 

В рамках екскурсі  гості відвідали основний виробничий цех підприємства – комплекс по виготовленню труб методом  індукційного та дугового зварювання. Відвідувачі мали змогу ознайомитися з асортиментом виробничого ряду,  дізнатися про виробничу потужність заводу, безпосередньо спостерігати за процесом роботи цеху. Також гості дізналися про історію підприємства, що бере свій початок з 1935 року.

 

  

 

Потім  гостей запросили відвідати цех по виготовленню емальованого посуду для різних господарських потреб. До уваги відвідувачів було запропоновано широкий асортиментний ряд  продукції, що налічує більше 150 найменувань і представлений в різних цінових категоріях, також була можливість ознайомитися зі справжнім процесом виготовлення емальованого посуду.

 

  

 

З упевненістю можна сказати, що у всіх без винятку відвідувачів екскурсії залишилися неймовірні враження від побаченого. Адже,  спостерігаючи на власні очі,  як швидкими темпами розбудовується, активно розвивається та відроджується «Інтерпайп НМТЗ», стає зрозуміло, що майбутнє у Новомосковська є, і воно невід’ємно пов’язане з  головним підприємство рідного міста.

 

© Рябоконь Ірина Миколаївна, директор ЗЗСО №15.

Читайте также


Новомосковські поліцейські відвідали дитячий оздоровчий табір та організували дітям екскурсію до музею
18.07.2018, 16:08
Новомосковські поліцейські відвідали дитячий оздоровчий табір та організували дітям екскурсію до музею
У рамках проведення профілактичних заходів під час літнього відпочинку та оздоровлення дітей, співробітники ювенальної превенції Новомосковського відділу поліції відвідали дитячий оздоровчий табір «Лісова казка», в якому відпочивають діти зі всієї Дніпропетровської області.
просмотров: 60
В Новомосковске состоится Family-Fest в поддержку грудного вскармливания
18.07.2018, 14:16
В Новомосковске состоится Family-Fest в поддержку грудного вскармливания
Центр семьи “БлагоДар” приглашает семьи нашего города Новомосковска на "Семейный фестиваль" в поддержку грудного вскармливания. Фестиваль состоится в парке им.Сучкова 4 августа в 10 часов.
просмотров: 70
Новомосковцев приглашают увидеть уникальное явление
18.07.2018, 12:53
Новомосковцев приглашают увидеть уникальное явление
Днепровский планетарий приглашает всех желающих новомосковцев увидеть полное лунное затмение и великое противостояние Марса. Наблюдение за уникальными астрономическими явлениями состоится в селе Волосское в ночь с 27 на 28 июля. Об этом ИА «МОСТ-ДНЕПР» сообщили в управлении культуры, национальностей и религий Днепропетровской облгосадминистрации.
просмотров: 148
Працівники ювенальної превенції Новомосковської поліції повернули додому неповнолітню дитину.
18.07.2018, 12:10
Працівники ювенальної превенції Новомосковської поліції повернули додому неповнолітню дитину.
14 липня до Новомосковської поліції надійшло повідомлення, в якому місцева жителька звертається до поліції із проханням відшукати та повернути додому її неповнолітню доньку, яка пішла з дому та не повернулася.
просмотров: 105
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить