На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

В Новомосковске людям с ограниченными возможностями вручили пасхальные подарки


06.04.2018, 13:00


 В Новомосковске уже стало доброй традицией перед большими праздниками проводить благотворительные акции, направленные на поддержку детей-сирот, детей лишенных родительской опеки, детей-инвалидов и людей с ограниченными возможностями. Этот год не стал исключением . Сегодня, 6 апреля, в преддверии светлого праздника Пасхи, Новомосковский территориальный центр посетил  депутат городского совета, глава бюджетной комиссии Алексей Фрейдин.


 

 

Пасха – это один из самых светлых, добрых и любимых праздников, для каждого человека. Его с нетерпеньем ждут как маленькие детки, так и взрослые. Многие люди в этот замечательный день дарят друг другу подарки и сувениры, сделанные собственными руками.

 

В Новомосковском территориальном центре люди с ограниченными возможностями ежегодно, в преддверии Пасхи, занимаются творчеством, рисуя яркие картинки с пасхальными корзинками, писанками, куличами и множеством других символов этого чудесного праздника.

 

  

 

Сегодняшний день, воспитанники Территориального центра ждали с нетерпеньем, ведь знали, что с приятными Пасхальными подарками в гости к ним придет депутат городского совета Фрейдин Алексей Валерьевич.

 

  

 

Вручив подарки всем присутствующим, Алексей Валерьевич поздравил воспитанников терцентра с наступающими Пасхальными праздниками, пожелал им чистого неба, хорошей судьбы, благополучия и успехов во всех начинаниях. А также отметил, что подобные мероприятия с подарками и яркими эмоциями должны проходить как можно чаще. Алексей Фрейдин уже не первый год оказывает благотворительную помощь малоимущим семьям, детям-сиротам, детям-инвалидам и людям с ограниченными возможностями, и обещает и дальше помогать им. Сегодняшний день в очередной раз стал тому подтверждением.

 

Присутствующие на мероприятии воспитанники терцентра были очень рады тому, что о них не забывают и оказывают заботу. В свою очередь работники Новомосковского территориального центра поблагодарили Алексея Фрейдина за чудесные подарки и постоянную поддержку.

 

Алина Яценко

Читайте также


З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 131
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
16.07.2018, 13:50
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
ДТП сталося 16 липня, близько 11 години у місті Новомосковську по вулиці Сучкова в районі будинку № 37.
просмотров: 865
Новомосковців запрошують на службу до поліції
16.07.2018, 13:20
Новомосковців запрошують на службу до поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 100 вакантних посад молодшого та середнього складу поліції по органах та підрозділах поліції Дніпропетровської області. Кожен бажаючий новомосковець може спробувати себе на такі посади,як: слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських з логістики, помічників слідчих.
просмотров: 111
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
16.07.2018, 09:57
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
Минулого тижня у закладах освіти м. Новомосковська проходило замовлення підручників для 1 класу Нової української школи. Цьому передував конкурсний відбір навчальної літератури, в процесі якого педагоги мали унікальну можливість обрати саме той підручник, який, на їхню думку, найбільше відповідає сучасним вимогам реформування освіти та дасть змогу втілити в життя всі нові освітянські ідеї. І ось тепер, орієнтуючись на перелік навчальних книг, які успішно пройшли конкурсний відбір і будуть надруковані за державні кошти, учителі майбутніх першокласників зробили своє остаточне замовлення підручників з таких предметів, як «Українська мова. Буквар», «Англійська мова», «Математика», «Мистецтво» та інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Загальний наклад замовленої літератури становить 7087 примірників, що на 100% дозволить забезпечити підручниками усіх учнів. До свого вибору освітяни підійшли дуже відповідально. Обираючи навчальну книгу на свій смак і відповідно до власних уявлень про нові вимоги Держстандарту освіти, вони віддали перевагу підручникам за редакцією різних авторів - від 5 до 7 з кожного предмету. Усі книги мають оновлену методичну структуру, містять різноманітну пізнавальну інформацію, продумано ілюстровані і відповідають головному прагненню вчителів – навчати по-новому, творчо і цікаво. До речі, такі підручники, як «Українська мова. Буквар» та «Я досліджую світ» мають першу і другу частини, що робить їх для маленького школяра значно зручнішими. Особливістю цьогорічного замовлення стало і те, що вперше у шкіл з’явилася реальна можливість отримати від держави підручники з англійської мови британських авторів, до того ж з аудіосупроводом. За такими підручниками у новому навчальному році навчатиметься більше третини першокласників нашого міста.
просмотров: 110
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить