На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
15 173 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську звітували про стан профілактики дитячих захворювань


05.04.2018, 08:32


Станом на 01.01.2018 року в амбулаторіях Новомосковського центру первинної медико-санітарної допомоги під спостереженням знаходиться 12482 дитини, з них від 0 до 14 років – 10703 дитини, підлітків – 1779, дітей 1 року життя – 551 дитина. На первинному рівні надання медичної допомоги дитячому населенню забезпечує 39 сімейних лікарів, 1 лікар педіатр дільничний, 1 лікар педіатр дитячих дошкільних закладів.  

У місті широко впроваджуються принципи грудного вигодовування – 86% дітей першого року життя знаходяться на виключно грудному вигодовуванні. За 2017 рік було здійснено в амбулаторіях понад 102 тисячі  відвідувань дітей, з них майже 50 % з профілактичною метою, на дому здійснено понад 14 тисяч  відвідувань дітей, з них по захворюванням 39,8 %, профілактичні огляди та патронаж 60,2%. 

Сімейними лікарями проводиться велика робота по проведенню профілактичних щеплень дітей, захищаючи їх від вакцинокерованих інфекцій (кору, правця, кашлюку, дифтерії, поліомієліту, гепатиту, туберкульозу). У 2017 році план проведення  щеплень  дітям виконано в середньому на 74,8%, на кінець року план щеплень по кору був виконаний на 100%. Невід’ємною частиною боротьби з туберкульозом є проведення щорічної туберкулінодіагностики  дітям від 1 до 15 років включно та проведення флюорографічного обстеження підлітків від 15 до 18 років. Виконання  плану туберкулінодіагностики за 2017 рік складає 89% (по області – 77%). Обстежено понад 10 тисяч дітей. Але кількість дітей, яким в 7 років треба проводити ревакцинацію проти туберкульозу знизилась. В 2017 році ії було зроблено лише 7 дітям тому, що переважна більшість дітей є тубінфікованими. Охоплення флюорографічним обстеженням підлітків за 2017, 2016 роки складає 100%. У 2017 році медичними оглядами учнів шкіл з профілактичною метою охоплено 12565 дітей  або 98,8% від запланованих. Слід зауважити, що близько 25% батьків відмовляються від профілактичних щеплень, ризикують здоров’ям дітей та ставлять нашу громаду під загрозу виникнення епідемій. 

Показники захворюваності дітей від 0 до 17 років в місті складають 14030,6 на 10 тис. населення, що менше на 7,5 % ніж середній показник по області – 15167,0. Показник малюкової смертності від нуля до року за 2017 рік у місті складає 4,3, що на 39% менше ніж по області. Ці діти померли в стаціонарах на ІІІ етапі надання медичної допомоги, внаслідок тяжких захворювань періоду  новонароджуваності та множинних вад розвитку. Дитяче відділення КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР» розгорнуто на 35 ліжок. Медичну допомогу надають 2 лікаря педіатра, 10 медичних сестер. За останній рік кількість пролікованих дітей у відділенні склала 980 чоловік,  що на 124 дитини менше попереднього року та  пов’язано з  проведенням косметичного ремонту. В інфекційному відділенні закладу медична допомога дитячому населенню у 2017 році надавалась на 15 ліжках, за 9 місяців там проліковано 658 дітей. Наразі у відділенні проводиться капітальний ремонт. Слід зауважити, що основною нозологією в інфекційному відділенні протягом останніх  років є гострі респіраторно вірусні інфекції. При тому, що відповідно до вимог наказу МОЗ України від 16.07.2014 № 499 "Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги при грипі та гострих респіраторних інфекціях" лікування даної патології проводиться в амбулаторних умовах, а перелік показів для стаціонарного лікування вкрай мізерний. В пологовому відділенні лікарні за рік народилося 384 дитини. Відмов від дітей не реєструвалося. До стаціонарних відділень для новонароджених ІІІ рівня надання медичної допомоги було направлено 19 дітей, які мали відхилення від нормального розвитку. КЗ «Новомосковська центральна міська лікарня» ДОР має статус «Лікарня доброзичлива до дитини».  На диспансерному обліку знаходиться 3144 дитини із хронічними захворюваннями, показник  на 10 тис дитячого населення складає 2120,3, що на 22 % менше середнього показника по області. Усім дітям був проведений комплекс лікувально-оздоровчих заходів, 86 дітей отримали путівки в санаторії, з них в санаторії МОЗ України 22 дитини. 

На 01.01.2018 року перебувають на обліку 289 дітей інвалідів (2016 році – 273 дитини),  зростання на 5,5 %, але рівень дитячої інвалідності за 2017 рік є нижчим, ніж середній по області і складає на 10 тис. населення 218,46, по області – 229,58. Вперше за 2017 рік були визнані інвалідами дитинства 35 дітей (2016 рік – 38 дітей). Рівень первинної інвалідності за 2017 рік дещо знизився з 29,0 до 26,5 на 10 тис. дитячого населення,  але на 13,5 відсотків більше, ніж по області – 22,9.В структурі первинної інвалідності: вроджені вади розвитку, розлади психіки, ендокринна патологія. За 2017 рік оздоровлено 16 дітей інвалідів у санаторіях "Солоний лиман" та м. Одеси, отримано по пільговим рецептам з місцевого бюджету ліків на суму 26,6 тис. грн., придбано для дітей інвалідів з фенілкетонурією (4 дітей) лікувального харчування на суму 541тис. грн., для дітей, народжених ВІЛ інфікованими матерями придбано та отримано 382 пачки молочної суміші на суму 22,5тис. грн. Діти інваліди були частково забезпечені засобами медичної реабілітації на суму 35,5 тис грн (38 % від повної потреби).Читайте также


Новомосковщина відзначила річницю визволення від нацистських окупантів та Дня партизанської слави
25.09.2018, 15:18
Новомосковщина відзначила річницю визволення від нацистських окупантів та Дня партизанської слави
21 вересня 2018 року о 10.00 годині в с. Миколаївка біля Меморіалу Слави відбувся урочистий районний мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення Новомосковського району від нацистських окупантів та Дня партизанської слави. На заході були присутні: депутат Дніпропетровської обласної ради Білик А.Г., голова Новомосковської районної організації ветеранів України Чміль С.В., представники райдержадміністрації, голова Миколаївської сільської ради Полтавець І.П., голови місцевих рад району, керівники агрофірм. ФОТО 1 Цінними подарунками керівництва Новомосковського району були відзначені ветерани війни та праці, голови районних ветеранських організацій, учасники бойових дій, а також кращі люди району. Під час мітингу прозвучали музичні привітання від аматорів Новомосковського району. На знак миру та вшанування пам'яті минулих поколінь учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів продемонстрували танцювальний флешмоб. ФОТО 2 Для вшанування пам’яті воїнів та партизан, які загинули під час Другої світової війни, було оголошено хвилину мовчання. Мітинг завершився урочистим покладанням квітів до Меморіалу Слави. ФОТО 3 По завершенню урочистостей до уваги мешканців села, біля Миколаївського сільського будинку культури, були представлені виставки творчих робіт народних умільців, а також експозиції квітів та виробів з природних матеріалів.
просмотров: 268
Ответственность коммунальных служб Новомосковска против безответственности бизнеса
25.09.2018, 14:01
Ответственность коммунальных служб Новомосковска против безответственности бизнеса
По многочисленным просьбам, наша редакция возобновляет рубрику «уютный/неуютный Новомосковск» и сегодня расскажем про ответственность коммунальщиков против безответственности бизнеса. Все мы привыкли ругать коммунальные службы г. Новомосковска за грязные улицы и дворы, но часто ли мы задумываемся о причинах такого их неприглядного вида? Вот вам яркий пример того, что коммунальщики вполне удовлетворительно выполняют свою работу. 02 Чего не скажешь про безответственных предпринимателей, которые помимо того, что превращают центральные улицы Новомосковска в многолетние долгострои, портя этим всю красоту нашего города. Помимо этого, они ещё и забывают о том, что получив земельные участки под строительство различных магазинов, у них появляется ответственность за прилегающие территории. На фотографиях можно отчётливо увидеть яркий контраст между территорией коммунальщиков, что находится между тротуаром и проезжей частью, где буквально ни соринки, и территорией прилегающей к стройке, плотно усеянной различным мусором. 04 Поставив забор, ограждающий стройку, застройщик не может, не видеть, что его сразу же облюбовали расклейщики объявлений. Ни для кого не секрет, что они почти всегда срывают объявления конкурентов и, естественно, не забирают их с собой, а просто бросают их под ноги. В результате, земля усыпана обрывками бумаги, а к этим кучам и нерадивые горожане добавляют свои бытовые отходы. Но если расклейщики и прохожие не несут никакой ответственности за брошенный мусор, то предприниматель имеет прямую обязанность содержать свои и прилегающие территории в чистоте, порядке. 03 Стоит отметить, что такая безответственность бизнесменов в Новомосковске, добавляет работы и порядочным коммунальщикам, поскольку мусор с частных территорий разносится ветром на муниципальные участки. Вследствие этого, коммунальным службам приходится вдвое-втрое чаще возвращаться на недавно убранные территории и проводить уборочные работы заново, хотя это драгоценное время они могли бы потратить на уборку других участков. А если учесть, что в их графике наступила пора уборки опавшей листвы, то отвлечение на многократную уборку подобных территорий может повлиять на общую картину порядка в городе. Отдельно хочется отметить и отличную работу коммунальных служб после празднования Дня города. В частности, горожане отмечают отличную уборку городского парка, который в воскресенье на рассвете не смог утаить всё бескультурье гуляющих, а к 10-ти часам территория парка была практически «стерильной» от мусора. Мы в очередной раз призываем горожан более ответственно относиться к порядку в городе, а также уважать труд работников коммунальной сферы, которые за очень маленькую зарплату стараются сохранять уют в нашем цветущем городе. В то же время, напоминаем представителям бизнеса в Новомосковске, что с них ответственность за порядок на их территориях никто не снимал, и если они и в дальнейшем будут вести себя также безответственно, то «Полезная газета Новомосковска» будет инициировать проведение административной депутатской комиссии с соответствующими финансовыми для них последствиями. Андрей Александрович
просмотров: 127
В Новомосковске провели инспекцию детсада «Чебурашка»
25.09.2018, 13:04
В Новомосковске провели инспекцию детсада «Чебурашка»
Сегодня, 24 сентября, народный депутат Украины Вадим Нестеренко вместе с представителями городской власти проверили ход выполнения ремонтных работ по реконструкции Новомосковского детского сада «Чебурашка». ФОТО 1 ФОТО 2 Детский садик «Чебурашка» это один из самых главных долгостроев Новомосковска. Еще в 2012 году был сделан проект капитального ремонта детского садика, а в 2013 году, за счет областного бюджета ремонт был начат. Завершение строительных работ и открытие детсада переносили уже несколько раз. Это связано с тем, что за эти пять лет долгострой повидал уже более трех подрядчиков. На сегодняшний день в детском саду уже завершены работы по установке автономной котельной, утеплили стены, заменили крышу, установили новые окна, подведены коммуникации, сделана вентиляционная система, установлены беседки и детские площадки. ФОТО 3 ФОТО 4 Работники подрядной компании завершили все строительные внутренние работы по штукатурке и покраске стен, постелили линолеум, положили кафель, подключили электричество и водопровод. На кухне и в санузлах уже установлены все необходимые коммуникации. ФОТО 5 ФОТО 6 ФОТО 7 ФОТО 8 Члены проверяющей комиссии осмотрели подготавливаемые помещения для будущих воспитанников. По ходу инспекции был проведен осмотр и контроль ремонтных работ в следующих помещениях: кухня, коридоры, санузлы, спортзал, музыкальная комната, спальни, комнату медсестры, игровые комнаты и др. ФОТО 9 ФОТО 10 «За последние шесть лет долгострой повидал множество подрядчиков, перенес не малое количество изменений и корректировок, но сегодня наконец-то можно сказать, что работы близятся к финишу», - отметил народный депутат Украины Вадим Нестеренко. ВИДЕО НЕСТЕРЕНКО https://youtu.be/QXhZ7zk4JhA Согласно проекту - это будет современный, уютный и очень теплый сад. После открытия в саду будет 11 групп общим количеством на 200 детей. По факту в садике «Чебурашка» завершены все работы, все необходимое оборудование и мебель закуплены и ждут «своего часа». Единственный момент, который осталось решить – это отопление. Система отопления детского сада полностью подключена и готова к эксплуатации, осталось только получить все разрешительные документы от ОблГАЗА и детский сад откроет свои двери для маленьких новомосковцев.
просмотров: 1313
У Новомосковському центрі зайнятості провели черговий міні – ярмарок вакансій
25.09.2018, 12:00
У Новомосковському центрі зайнятості провели черговий міні – ярмарок вакансій
В приміщенні Новомосковського міськрайонного центру зайнятості 20 вересня 2018 року відбувся міні-ярмарок вакансій Товариства з обмеженою відповідальністю «Дніпровський хлібокомбінат №11» з метою максимального поєднання інтересів роботодавця та населення. В ярмарку прийняли участь: провідний фахівець з питань зайнятості Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Прилєпіна Ірина, начальник відділу по роботі з персоналом ТОВ «Дніпровський хлібокомбінат №11» Лариса Кравченко та 9 безробітних, які перебувають на обліку в Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості. Відкриваючи міні-ярмарок вакансій, провідний фахівець Прилєпіна Ірина ознайомила присутніх з комплексом соціальних послуг, які надає державна служба зайнятості. Вона наголосила, що між хлібокомбінатом та центром зайнятості налагоджені тісні партнерські стосунки, а кадрові потреби підприємства знаходяться під постійною увагою фахівців центру зайнятості. Начальник відділу по роботі з персоналом Лариса Кравченко запропонувала вакантні посади – «пекар», «тістороб», «вантажник» та «прибиральник виробничих приміщень». Вона ознайомила присутніх з завданнями та обов’язками вакантних посад, режимом та характером виконуваної роботи, заробітною платою та соціальними гарантіями. Представник роботодавця зазначила, що завдяки діяльності профспілкового комітету працівники підприємства та діти працівників можуть скористатися нагодою літнього відпочинку на узбережжі Азовського моря. Лариса Кравченко запросила присутніх відвідати виробничі потужності хлібокомбінату за адресою: м. Новомосковськ, вул. Микити Головка, 7. Безробітним буде надано можливість ознайомитися з умовами праці, особисто поспілкуватися з керівництвом, скласти резюме для включення до кадрового резерву підприємства на випадок збільшення обсягів виробництва та появи нових вакансій. В кінці заходу декілька чоловік зацікавились запропонованими вакансіями та виявили бажання відвідати підприємство
просмотров: 48
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить