На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
15 600 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковщина пишається своїми талантами


03.04.2018, 09:43


Діти – майбутнє будь-якої нації та держави, а школа, у свою чергу, є майстернею, де воно формується. Це добре усвідомлюють освітяни Новомосковщини. Щодня вони докладають чимало зусиль, щоб виплекати гідне покоління українців. Свої знання і вміння педагоги щоденно передають вихованцям. Така кропітка робота за постійної дієвої підтримки районної влади й батьківської громади дали закономірний результат: сімнадцять призових місць у ІІІ (обласному) етапі всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році, друге місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, друге місце в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка, перше місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Літературна творчість».

 

Артур Коваленко, Юлія Комарин, Михайло Кириченко, Ольга Руденко, Вікторія Деренкова, Яніна Козинець, Ада Дороганова, Денис Хайлов, Анастасія Пензєва, Ангеліна Желюк, Владислава Циган, Валерія Демченко, котрі принесли у фонд досягнень району призові місця, – справжня гордість Новомосковщини.  

Дев’ятикласник Перещепинської ЗОШ №1 Артур Коваленко – відповідальний і наполегливий, пройшов відбірково-тренувальні збори та увійшов до складу команди Дніпропетровської області, яка брала участь у завершальному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії у м. Чернігові, де посів друге місце. Крім того, юнак став переможцем обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, здобув друге місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології, третє – у обласному етапі всеукраїнських олімпіад з української мови і літератури та аналогічне – у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.  

Юлія Комарин – одинадцятикласниця Хуторо-Губиниської ЗОШ, талановита, цілеспрямована, творча особистість, котра має хист до поезії, взяла участь у завершальних етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка та Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, посіла треті місця в обласному етапі всеукраїнських олімпіад з української мови і літератури, історії, правознавства, друге – у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, таке ж місце – у обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка та перше – у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Літературна творчість».  

Восьмикласник Орлівщинської ЗОШ Михайло Кириченко – активний і обдарований учень, який захоплюється природничими науками, посів треті місця в обласному етапі всеукраїнських олімпіад з біології та хімії.  

Новомосковщина пишається успіхами наших вихованців та їх наставників-учителів Л. В. Городецької, Т. І. Травецької, О. О. Білої, О. І. Комарин, Р. В. Донич, Н. М. Лаудіної, Н. В. Левенець, Л. А. Кравець, Д. В. Альошиної, Т. О. Ткаченко, Н. М. Черевко, Т. Г. Малиновської, Ю. О. Мельник, В. В. Козинець, Л. Р. Захарчич та бажаємо усім нових творчих злетів.
 

© Т. Москаленко, методист відділу освіти райдержадміністрації.Читайте также


В Новомосковске работники водоканала приступили к работам на ул. З. Белой
19.09.2018, 08:28
В Новомосковске работники водоканала приступили к работам на ул. З. Белой
Очень долгое время жители Новомосковска испытывали дискомфорт, связанный с постоянными пробками на ул. Зины Белой (в районе дома № 3). Ранее работники городского водоканала проводили на небольшом участке дороги ремонтные работы, но в итоге данную территорию просто оградили высоким забором и оставили на неопределенный срок. Сегодня же можно наблюдать картину того, что ремонтные работы возобновились и работа «кипит».
просмотров: 182
До Новомосковська приїде незвичайна фотовиставка «Сучасність. Без купюр »
18.09.2018, 11:26
До Новомосковська приїде незвичайна фотовиставка «Сучасність. Без купюр »
«Сучасність. Без купюр »- фотовиставка, що складається з більш ніж 120 робіт. Серед авторів - фотографи Національної спілки фотохудожників України, Дніпра, Кам'янського, Кривого Рогу, Губиниха, Новомосковська, Жовтих Вод та інших міст області.
просмотров: 83
Мешканців Новомосковська запрошують на Олімпійський урок – 2018
18.09.2018, 10:42
Мешканців Новомосковська запрошують на Олімпійський урок – 2018
Мешканців Новомосковська запрошують на Олімпійський урок-2018. Він пройде у Дніпрі 25 вересня. У цей день працюватимуть три десятки спортивних локацій. Імениті українські спортсмени покажуть майстер-класи. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.
просмотров: 68
У селі  Івано – Михайлівка  Новомоскоського району відбувся вечір духовності та естетичної насолоди
18.09.2018, 10:12
У селі Івано – Михайлівка Новомоскоського району відбувся вечір духовності та естетичної насолоди
Днями в одному з населених пунктів Новомосковського району пройшов чарівний вечір духовності та естетичної нвсолоди. На запрошення голови Новостепанівської сільської ради Григорія Бреуса перед жителями села виступила зі своїми авторськими віршами відома поетеса Новомосковщини, учасниця республіканських конкурсів, лауреат Всеукраїнської премії віршів до роковини Чернобильської катастрофи, директор районної центральної бібліотеки в місті Перещепиному — Юлія Селіхова.
просмотров: 65
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить