На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 740 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковщина пишається своїми талантами


03.04.2018, 09:43


Діти – майбутнє будь-якої нації та держави, а школа, у свою чергу, є майстернею, де воно формується. Це добре усвідомлюють освітяни Новомосковщини. Щодня вони докладають чимало зусиль, щоб виплекати гідне покоління українців. Свої знання і вміння педагоги щоденно передають вихованцям. Така кропітка робота за постійної дієвої підтримки районної влади й батьківської громади дали закономірний результат: сімнадцять призових місць у ІІІ (обласному) етапі всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році, друге місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, друге місце в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка, перше місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Літературна творчість».

 

Артур Коваленко, Юлія Комарин, Михайло Кириченко, Ольга Руденко, Вікторія Деренкова, Яніна Козинець, Ада Дороганова, Денис Хайлов, Анастасія Пензєва, Ангеліна Желюк, Владислава Циган, Валерія Демченко, котрі принесли у фонд досягнень району призові місця, – справжня гордість Новомосковщини.  

Дев’ятикласник Перещепинської ЗОШ №1 Артур Коваленко – відповідальний і наполегливий, пройшов відбірково-тренувальні збори та увійшов до складу команди Дніпропетровської області, яка брала участь у завершальному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії у м. Чернігові, де посів друге місце. Крім того, юнак став переможцем обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, здобув друге місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології, третє – у обласному етапі всеукраїнських олімпіад з української мови і літератури та аналогічне – у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.  

Юлія Комарин – одинадцятикласниця Хуторо-Губиниської ЗОШ, талановита, цілеспрямована, творча особистість, котра має хист до поезії, взяла участь у завершальних етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка та Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, посіла треті місця в обласному етапі всеукраїнських олімпіад з української мови і літератури, історії, правознавства, друге – у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, таке ж місце – у обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка та перше – у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Літературна творчість».  

Восьмикласник Орлівщинської ЗОШ Михайло Кириченко – активний і обдарований учень, який захоплюється природничими науками, посів треті місця в обласному етапі всеукраїнських олімпіад з біології та хімії.  

Новомосковщина пишається успіхами наших вихованців та їх наставників-учителів Л. В. Городецької, Т. І. Травецької, О. О. Білої, О. І. Комарин, Р. В. Донич, Н. М. Лаудіної, Н. В. Левенець, Л. А. Кравець, Д. В. Альошиної, Т. О. Ткаченко, Н. М. Черевко, Т. Г. Малиновської, Ю. О. Мельник, В. В. Козинець, Л. Р. Захарчич та бажаємо усім нових творчих злетів.
 

© Т. Москаленко, методист відділу освіти райдержадміністрації.Читайте также


Новомосковські поліцейські відвідали дитячий оздоровчий табір та організували дітям екскурсію до музею
18.07.2018, 16:08
Новомосковські поліцейські відвідали дитячий оздоровчий табір та організували дітям екскурсію до музею
У рамках проведення профілактичних заходів під час літнього відпочинку та оздоровлення дітей, співробітники ювенальної превенції Новомосковського відділу поліції відвідали дитячий оздоровчий табір «Лісова казка», в якому відпочивають діти зі всієї Дніпропетровської області.
просмотров: 60
В Новомосковске состоится Family-Fest в поддержку грудного вскармливания
18.07.2018, 14:16
В Новомосковске состоится Family-Fest в поддержку грудного вскармливания
Центр семьи “БлагоДар” приглашает семьи нашего города Новомосковска на "Семейный фестиваль" в поддержку грудного вскармливания. Фестиваль состоится в парке им.Сучкова 4 августа в 10 часов.
просмотров: 70
Новомосковцев приглашают увидеть уникальное явление
18.07.2018, 12:53
Новомосковцев приглашают увидеть уникальное явление
Днепровский планетарий приглашает всех желающих новомосковцев увидеть полное лунное затмение и великое противостояние Марса. Наблюдение за уникальными астрономическими явлениями состоится в селе Волосское в ночь с 27 на 28 июля. Об этом ИА «МОСТ-ДНЕПР» сообщили в управлении культуры, национальностей и религий Днепропетровской облгосадминистрации.
просмотров: 148
Працівники ювенальної превенції Новомосковської поліції повернули додому неповнолітню дитину.
18.07.2018, 12:10
Працівники ювенальної превенції Новомосковської поліції повернули додому неповнолітню дитину.
14 липня до Новомосковської поліції надійшло повідомлення, в якому місцева жителька звертається до поліції із проханням відшукати та повернути додому її неповнолітню доньку, яка пішла з дому та не повернулася.
просмотров: 105
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить