На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
22 425 000 грн
общий долг за тепло по городу

Прошло награждение победителей фотоконкурса «Лучшая Новомосковская улыбка»


03.04.2018, 08:36


В преддверье больших праздников у редакции «Полезной газеты Новомосковска» уже стало традицией проводить различные конкурсы с участием жителей нашего города и района. Еще в начале марта, этого года, редакция «Полезной газеты Новомосковска» запустила чудесный фотоконкурс на «Лучшую Новомосковскую улыбку», который был приуроченный к международному дню смеха и улыбки – 1 апреля. Вчера же, 2 апреля, состоялось награждение победителей фотоконкурса на «Лучшую Новомосковскую улыбку».

 

Буквально месяц назад, 2 марта,  наша редакция запустила чудесный фотоконкурс. К участию в конкурсе принимались фотографии, на которых были изображены улыбающиеся жители нашего Новомосковска, начиная с самых маленьких горожан, которым едва исполнилось несколько лет.  

За весь период конкурса к нам в редакцию поступило более 40 фотографий с заявками на участие в конкурсе. Такого ажиотажа у нас еще не было. Все фотографии, присланные нам на почту, были опубликованы на сайте. Победителей конкурса определяли сами наши читатели, путем голосования за понравившуюся фотографию.  

 

Спонсором данного конкурса по уже доброй традиции согласился выступить глава бюджетной комиссии, депутат городского совета Алексей Фрейдин, который лично поздравил победителей и вручил им подарки. Помимо призовых мест, небольшие подарки за участие в конкурсе получили и другие участники. На этот раз без подарка не остался никто.

 


Победителями фотоконкурса стали: 

1 место – участник №5 Виолетта

2 место – участник № 30 Юлиана

3 место – участник №37 Любовь

Приз зрительских симпатий  – участник №21 Стефания

Редакция всех благодарит за участие в конкурсе. Так же напоминаем всем участникам, которые не получили подарки, прийти к нам в редакцию, которая находится по адресу: переулок Казачий, 3 и получить их в любое удобное время или же связаться с нашим журналистом по телефону +38 068 30 96 277.Читайте также


Новомосковські пожежники  врятували кота
21.04.2018, 10:51
Новомосковські пожежники врятували кота
20 квітня 2018 р., колектив Новомосковського МРУ ГУ ДСНС в Дніпропетровській області в особі Махова Сергія та його команди рятівників отримує слова вдячності від керівництва, педагогічного колективу та всієї студентської спільноти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка за високий професіоналізм та дбайливе ставлення до тварин. Біля центрального входу в коледж на верхівці високого дерева опинилася кішка. Вона просиділа там дві доби, терпіла дощ і холод. І як не намагалися співробітники та викладачі коледжу допомогти їй спуститися-спроби були марними. Напевне, тваринка б загинула... То ж, наполегливі зусилля директора коледжу Піхотіної Любові, заступника директора з виховної роботи Бут Ольги та Махова Сергія з його неймовірно чуйною командою рятівників нарешті спасли багатостраждальну кішечку. Хтось скаже, що це - марно витрачені кошти платників податків. А ми, освітянська спільнота, педагоги, вбачаємо в цій події важливий урок людяності і доброти, який був проведений перед очима студентів. Мали місце не слова. Не порожні заклики. Не показова увага. Було справжнє піклування, чуйність, небайдужість до збереження Життя, самовідданість і допомога в скрутній ситуації і, врешті - решт, цивілізаційний підхід та дбайливе ставлення до братів наших менших. Світ врятує Любов!!! По матеріалам ПОДСЛУШАНО НОВОМОСКОВСК VER_2.1 (UA)
просмотров: 122
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
20.04.2018, 17:04
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
18 квітня в Перещепинській ЗОШ № 2 для учнів 9-х класів працівники Новомосковської центральної районної бібліотеки для дорослих провели з нагоди 100-річчя від дня народження Олеся Гончара годину літературного читання «Вінок пам’яті Олеся Гончара».
просмотров: 82
У Новомосковську СБУ викрила  організоване угруповання
20.04.2018, 15:49
У Новомосковську СБУ викрила організоване угруповання
Співробітники Служби безпеки України у Новомосковську на Дніпропетровщині викрили організоване угруповання, яке під виглядом поліції здійснювало тяжкі злочини на території регіону.
просмотров: 452
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники  провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20.04.2018, 14:51
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20 квітня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели навчально-тренувальне заняття з евакуації учнів та педагогів Новомосковського міського ліцею «Самара» розташованого по вулиці Т.Г.Шевченка. В ході навчально-тренувального заняття рятувальники також продемонстрували дітям практичні дії з ліквідації умовної пожежі, провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з дітьми. Під час проведення навчальної евакуації педагоги закладу діяли чітко та впевнено, що свідчить про злагодженість та позитивний результат періодичного відпрацювання таких дій. Проведення таких заходів допомагають уникнути паніки та швидко зорієнтуватися у разі виникнення справжньої пожежі чи іншої надзвичайної ситуації (події) різного виду. Безпека наших дітей залежить тільки від нас самих! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми збережемо найцінніший скарб – дитяче життя!
просмотров: 111
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский