На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
22 425 000 грн
общий долг за тепло по городу

Молоді театрали з Новомосковщини прийняли участь у обласному фестивалі


02.04.2018, 11:15


 Під гаслом «Принесли на крилах весну і життя, і пісню!» напередодні Дня театру вихованці гуртка «Молодіжний театр» молодшої групи Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді (керівник Світлана Іванівна Бейник) презентували театралізований уривок повісті Михайла Стельмаха «Гуси-лебеді летять» на обласному фестивалі «Театральна мозаїка».
 

  

 

Уже одинадцятий рік вихованці ЦХЕТУМ представляють Новомосковщину на цьому престижному форумі, котрий збирає найсильніші колективи області. Цьогоріч – це представники 14 міст, 45 колективів, 600 юних акторів, 49 вистав, 16 годин чистого перегляду. Фестиваль відбувся за ініціативи департаменту освіти і науки облдержадміністрації (директор Олексій Володимирович Полторацький), головним організатором традиційно став обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» (керівник Олександр Іванович Кучма), а теплий прийом влаштував «Культурно-дозвіллєвий комплекс «Кайдацький» (директор Олег Анатолійович Климентьєв).

 

Натхненно, піднесено й завзято закликали красуню-весну юні перещепинські актори, і за яскраву та органічну гру увійшли до топ-10 фестивалю. Переможцями у номінації «Кращий театральний колектив 2018 року» стали талановиті Софія Врублевська, Владислава Омельченко, Валерія Демиденко, Софія Кравченко, Юлія Іванова, Анна Лембрик, Ізабелла Єрмоленко, Олександр Сагайдак, Владислава Оріщенко, Софія Лембрик, Меланія Овечко, Ренат Кобеза, отримавши диплом журі та пам’ятний подарунок. А Карина Новик стала ще й володаркою диплому «За кращу акторську роботу». Директор закладу Лідія Панасівна Плавуцька привітала обдарованих вихованців, побажавши, аби їх завжди супроводжувала муза театру, і зауважила, що й надалі всіляко сприятиме театральній творчості гуртківців та підтримуватиме їх у реалізації нових мистецьких задумів.

 

«Висловлюємо вдячність начальнику відділу освіти райдержадміністрації Олені Володимирівні Щербаковій, методисту Ользі Іванівні Приходько за надану довіру юним акторам представляти Новомосковщину на обласному рівні. А ще велике спасибі батькам учнів, які своєю вірою супроводжують нас до високих творчих вершин», - зазначила керівник гуртка «Молодіжний театр» Світлана Бейник.

 

С. Бейник, керівник гуртка «Молодіжний театр».

Читайте также


Новомосковські пожежники  врятували кота
21.04.2018, 10:51
Новомосковські пожежники врятували кота
20 квітня 2018 р., колектив Новомосковського МРУ ГУ ДСНС в Дніпропетровській області в особі Махова Сергія та його команди рятівників отримує слова вдячності від керівництва, педагогічного колективу та всієї студентської спільноти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка за високий професіоналізм та дбайливе ставлення до тварин. Біля центрального входу в коледж на верхівці високого дерева опинилася кішка. Вона просиділа там дві доби, терпіла дощ і холод. І як не намагалися співробітники та викладачі коледжу допомогти їй спуститися-спроби були марними. Напевне, тваринка б загинула... То ж, наполегливі зусилля директора коледжу Піхотіної Любові, заступника директора з виховної роботи Бут Ольги та Махова Сергія з його неймовірно чуйною командою рятівників нарешті спасли багатостраждальну кішечку. Хтось скаже, що це - марно витрачені кошти платників податків. А ми, освітянська спільнота, педагоги, вбачаємо в цій події важливий урок людяності і доброти, який був проведений перед очима студентів. Мали місце не слова. Не порожні заклики. Не показова увага. Було справжнє піклування, чуйність, небайдужість до збереження Життя, самовідданість і допомога в скрутній ситуації і, врешті - решт, цивілізаційний підхід та дбайливе ставлення до братів наших менших. Світ врятує Любов!!! По матеріалам ПОДСЛУШАНО НОВОМОСКОВСК VER_2.1 (UA)
просмотров: 122
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
20.04.2018, 17:04
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
18 квітня в Перещепинській ЗОШ № 2 для учнів 9-х класів працівники Новомосковської центральної районної бібліотеки для дорослих провели з нагоди 100-річчя від дня народження Олеся Гончара годину літературного читання «Вінок пам’яті Олеся Гончара».
просмотров: 82
У Новомосковську СБУ викрила  організоване угруповання
20.04.2018, 15:49
У Новомосковську СБУ викрила організоване угруповання
Співробітники Служби безпеки України у Новомосковську на Дніпропетровщині викрили організоване угруповання, яке під виглядом поліції здійснювало тяжкі злочини на території регіону.
просмотров: 452
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники  провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20.04.2018, 14:51
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20 квітня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели навчально-тренувальне заняття з евакуації учнів та педагогів Новомосковського міського ліцею «Самара» розташованого по вулиці Т.Г.Шевченка. В ході навчально-тренувального заняття рятувальники також продемонстрували дітям практичні дії з ліквідації умовної пожежі, провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з дітьми. Під час проведення навчальної евакуації педагоги закладу діяли чітко та впевнено, що свідчить про злагодженість та позитивний результат періодичного відпрацювання таких дій. Проведення таких заходів допомагають уникнути паніки та швидко зорієнтуватися у разі виникнення справжньої пожежі чи іншої надзвичайної ситуації (події) різного виду. Безпека наших дітей залежить тільки від нас самих! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми збережемо найцінніший скарб – дитяче життя!
просмотров: 111
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский