На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 740 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковцям радять терміново обрати сімейного лікаря


30.03.2018, 16:50


 Уже в квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: новомосковці зможуть обрати сімейних лікарів, заклади яких підключились до національної електронної системи охорони здоров’я. Новомосковський міський центр первинної медиксанітарної допомоги підключений до національної системи «Електронне здоров’я» та готовий реєструвати пацієнтів та надавати якісну медичну допомогу.

 

Ви вільні у своєму виборі – і можете підписати декларацію незалежно від місця реєстрації чи проживання. Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Однак лікар може відмовити вам у підписанні декларації, якщо він уже набрав оптимальну кількість пацієнтів: сімейний лікар може обслуговувати 1 800 пацієнтів, педіатр 900.

 

Для підписання декларації з лікарем:

 

1. Зверніться до амбулаторії в якій працює обраний вами сімейний лікар (терапевт, педіатр), з яким ви хочете підписати декларацію (Перелік лікарів та амбулаторій додається ARHIW NOVIN/30-03-2018/informaciya_pro_likariv_nmc_pmsd.docx ). З собою потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон. Якщо ви підписуєте декларацію для дитини, то візьміть також свідоцтво про народження дитини.

 

2. Ваші дані та контактний телефон внесуть у систему «Електронне здоров’я». Це зробить медичний працівник центру.

 

3. Уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи «Електронне здоров’я» примірник декларації для перевірки.

 

4. Пацієнт підписує 2 примірники декларації

 

5. Лікар накладає електронний цифровий підпис на декларацію та надсилає її в систему «Електронне здоров’я».

 

Ви офіційно задекларували вибір свого лікаря. У майбутньому гроші за ваше обслуговування держава (Національна служба здоров’я) сплачуватиме закладу, у якому працює вибраний вами лікар.

 

Додаткову інформацію Ви зможете отримати у свого сімейного лікаря, реєстратурі амбулаторії (перелік лікарів та амбулаторій додається) або в приймальні головного лікаря (телефон 7-16-24).


 Читайте также


Новомосковські поліцейські відвідали дитячий оздоровчий табір та організували дітям екскурсію до музею
18.07.2018, 16:08
Новомосковські поліцейські відвідали дитячий оздоровчий табір та організували дітям екскурсію до музею
У рамках проведення профілактичних заходів під час літнього відпочинку та оздоровлення дітей, співробітники ювенальної превенції Новомосковського відділу поліції відвідали дитячий оздоровчий табір «Лісова казка», в якому відпочивають діти зі всієї Дніпропетровської області.
просмотров: 60
В Новомосковске состоится Family-Fest в поддержку грудного вскармливания
18.07.2018, 14:16
В Новомосковске состоится Family-Fest в поддержку грудного вскармливания
Центр семьи “БлагоДар” приглашает семьи нашего города Новомосковска на "Семейный фестиваль" в поддержку грудного вскармливания. Фестиваль состоится в парке им.Сучкова 4 августа в 10 часов.
просмотров: 70
Новомосковцев приглашают увидеть уникальное явление
18.07.2018, 12:53
Новомосковцев приглашают увидеть уникальное явление
Днепровский планетарий приглашает всех желающих новомосковцев увидеть полное лунное затмение и великое противостояние Марса. Наблюдение за уникальными астрономическими явлениями состоится в селе Волосское в ночь с 27 на 28 июля. Об этом ИА «МОСТ-ДНЕПР» сообщили в управлении культуры, национальностей и религий Днепропетровской облгосадминистрации.
просмотров: 148
Працівники ювенальної превенції Новомосковської поліції повернули додому неповнолітню дитину.
18.07.2018, 12:10
Працівники ювенальної превенції Новомосковської поліції повернули додому неповнолітню дитину.
14 липня до Новомосковської поліції надійшло повідомлення, в якому місцева жителька звертається до поліції із проханням відшукати та повернути додому її неповнолітню доньку, яка пішла з дому та не повернулася.
просмотров: 105
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить