На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську відбулись фінальні змагання з волейболу серед жіночих команд


30.03.2018, 12:00


У спортивному залі Новомосковського коледжу ДДАЕУ відбулися фінальні змагання з волейболу серед жіночих команд по програмі обласних сільських спортивних ігор. Виборювати першість прибули спортсменки Апостолівського, Верхньодніпровського, Новомосковського і Межівського районів.


Згідно з положенням про змагання і за узгодженням з тренерами та представниками команд було вирішено проводити змагання по коловій системі, а рахунок для перемоги скоротити до 21 очка.

Перша зустріч пройшла між командами Межівського і Верхньодніпровського районів. Перемогла остання – 2:0 (21:19, 21:13). До речі, межівчани не виграли жодної партії у цих змаганнях.

Далі на майданчику з’явились команди Новомосковського та Апостолівського районів, де перемогу отримала перша.

Усі присутні в спортивному залі, хоч ще і залишилася одна зустріч, щиро вітали з перемогою команду Новомосковського району. Це чотирнадцята перемога в обласних сільських спортивних іграх, починаючи з 2001 року.

Нагороджувати спортсменок прибув голова обласного ВФСТ «Колос» М. Берест. Усі команди нагороджені кубками і грамотами, а гравці – медалями.

Наша команда їде захищати свою  честь на Всеукраїнських змаганнях. Бажаємо їй успіхів!

По матеріалам Присамарської Ниви


Читайте также


Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 93
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
11.12.2018, 09:32
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
Нещодавно в Новомосковській районній бібліотеці для дітей пройшов урок доброти та милосердя з учнями 5 кл. Перещепинського опорного освітнього закладу.
просмотров: 50
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
11.12.2018, 08:09
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
На днях в Новомосковской школе №15 вандалы разгромили школьную электрощитовую. Скорее всего, это дело рук несовершеннолетних хулиганов, поскольку ни счётчики, ни другое оборудование не тронуто.
просмотров: 219
Под Новомосковском завершается реконструкция очередной школы
10.12.2018, 12:49
Под Новомосковском завершается реконструкция очередной школы
Яркий цветной фасад, просторные игровые, удобные спальни. В Николаевке Новомосковского района Днепропетровская облгосадминистрация реконструирует учебно-воспитательный комплекс.
просмотров: 196
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое