На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
22 425 000 грн
общий долг за тепло по городу

Військовослужбовцям з Новомосковщини організували святковий концерт


30.03.2018, 10:01


З нагоди святкування Дня українського добровольця концертна бригада «Браво» у складі працівників культури та аматорів Новомосковщини побувала в одному з підрозділів 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, який зараз перебуває у Донецькій області.  

Десантники знаходяться на передовій з жовтня 2017 року, тож для них звичайні будні – зовсім не казка, зіткана з аморфних марень і строкатої бутафорії. Кожен з них – громадянин своєї держави, який, обравши місію захисника-добровольця, зі зброєю в руках захищає не лише мирне небо над нашими головами, недоторканість та суверенітет держави у нелегкий для України час, а й незламну душу українського народу, його духовні багатства, народні традиції, які формувались віками та передавались від покоління до покоління.  

Народний вокальний гурт «Козак гуляє» Знаменівського Будинку культури під керівництвом заслуженого працівника культури України С. Ганжали зарядив присутніх бійців та місцевих мешканців патріотизмом народних і козацьких пісень. Сергій Іванович надихнув слухачів неповторним авторським стилем виконання, майстерністю віртуозного імпровізатора, продемонстрував вміле володіння музичним інструментом, талант аранжування та високу професійність музичного керівника.

 

Справжній козак Сергій Голуб, який відчуває кожен звук та відтворює його неймовірними барабанними ритмами, надав кожній пісні особливого колориту запального козацького темпу. Всім присутнім запам’ятався чудовий спів соліста гурту, тенора Павла Десятерика, який надзвичайно душевно й проникливо виконував кожну пісню. А справжній козацький дух, творчу ідею та незмінну колоритність проявив яскравий соліст Іван Кондратюк. Артисти не тільки захопили глядачів вільним володінням гри на музичних інструментах та яскравим виконанням пісень, а й дотепними жартами та кумедними життєвими історіями, щедро даруючи усім життєстверджуючий заряд гарного настрою.  

Сучасну нотку в концертну програму вніс ліричний співак В. Крат з Королівського КСЦ. Його ніжний голос та артистична чуттєвість надали музичним творам особливого значення. Усі пісні Віталія були проникнуті юнацькою романтичністю, а кожне слово, сповнене життєвим сенсом, звучало вагомо й промовисто.

 

Справжньою окрасою сцени стала молода солістка Євгенія Гуменко, котра виконала сучасну українську пісню, а доповнила концерт гарячим східним танцем обдарована танцюристка Діана Гаврильченко (обидві – з Голубівського БК).  

Глядачі подякували артистам бурхливими оваціями та гучними оплесками. Святковий вечір закінчився смачним частуванням, яке передали нашим захисникам господині та волонтери з селищ Гвардійського і Черкаського.  

Висловлюємо вдячність відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації за допомогу в організації поїздки, а усім артистам – за духовну підтримку наших захисників – справжніх героїв сучасності.

 

© В. Шкорубська, директор 5-го гарнізонного Будинку офіцерів.Читайте также


Новомосковські пожежники  врятували кота
21.04.2018, 10:51
Новомосковські пожежники врятували кота
20 квітня 2018 р., колектив Новомосковського МРУ ГУ ДСНС в Дніпропетровській області в особі Махова Сергія та його команди рятівників отримує слова вдячності від керівництва, педагогічного колективу та всієї студентської спільноти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка за високий професіоналізм та дбайливе ставлення до тварин. Біля центрального входу в коледж на верхівці високого дерева опинилася кішка. Вона просиділа там дві доби, терпіла дощ і холод. І як не намагалися співробітники та викладачі коледжу допомогти їй спуститися-спроби були марними. Напевне, тваринка б загинула... То ж, наполегливі зусилля директора коледжу Піхотіної Любові, заступника директора з виховної роботи Бут Ольги та Махова Сергія з його неймовірно чуйною командою рятівників нарешті спасли багатостраждальну кішечку. Хтось скаже, що це - марно витрачені кошти платників податків. А ми, освітянська спільнота, педагоги, вбачаємо в цій події важливий урок людяності і доброти, який був проведений перед очима студентів. Мали місце не слова. Не порожні заклики. Не показова увага. Було справжнє піклування, чуйність, небайдужість до збереження Життя, самовідданість і допомога в скрутній ситуації і, врешті - решт, цивілізаційний підхід та дбайливе ставлення до братів наших менших. Світ врятує Любов!!! По матеріалам ПОДСЛУШАНО НОВОМОСКОВСК VER_2.1 (UA)
просмотров: 122
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
20.04.2018, 17:04
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
18 квітня в Перещепинській ЗОШ № 2 для учнів 9-х класів працівники Новомосковської центральної районної бібліотеки для дорослих провели з нагоди 100-річчя від дня народження Олеся Гончара годину літературного читання «Вінок пам’яті Олеся Гончара».
просмотров: 82
У Новомосковську СБУ викрила  організоване угруповання
20.04.2018, 15:49
У Новомосковську СБУ викрила організоване угруповання
Співробітники Служби безпеки України у Новомосковську на Дніпропетровщині викрили організоване угруповання, яке під виглядом поліції здійснювало тяжкі злочини на території регіону.
просмотров: 452
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники  провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20.04.2018, 14:51
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20 квітня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели навчально-тренувальне заняття з евакуації учнів та педагогів Новомосковського міського ліцею «Самара» розташованого по вулиці Т.Г.Шевченка. В ході навчально-тренувального заняття рятувальники також продемонстрували дітям практичні дії з ліквідації умовної пожежі, провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з дітьми. Під час проведення навчальної евакуації педагоги закладу діяли чітко та впевнено, що свідчить про злагодженість та позитивний результат періодичного відпрацювання таких дій. Проведення таких заходів допомагають уникнути паніки та швидко зорієнтуватися у разі виникнення справжньої пожежі чи іншої надзвичайної ситуації (події) різного виду. Безпека наших дітей залежить тільки від нас самих! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми збережемо найцінніший скарб – дитяче життя!
просмотров: 111
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский