На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

Військовослужбовцям з Новомосковщини організували святковий концерт


30.03.2018, 10:01


З нагоди святкування Дня українського добровольця концертна бригада «Браво» у складі працівників культури та аматорів Новомосковщини побувала в одному з підрозділів 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, який зараз перебуває у Донецькій області.  

Десантники знаходяться на передовій з жовтня 2017 року, тож для них звичайні будні – зовсім не казка, зіткана з аморфних марень і строкатої бутафорії. Кожен з них – громадянин своєї держави, який, обравши місію захисника-добровольця, зі зброєю в руках захищає не лише мирне небо над нашими головами, недоторканість та суверенітет держави у нелегкий для України час, а й незламну душу українського народу, його духовні багатства, народні традиції, які формувались віками та передавались від покоління до покоління.  

Народний вокальний гурт «Козак гуляє» Знаменівського Будинку культури під керівництвом заслуженого працівника культури України С. Ганжали зарядив присутніх бійців та місцевих мешканців патріотизмом народних і козацьких пісень. Сергій Іванович надихнув слухачів неповторним авторським стилем виконання, майстерністю віртуозного імпровізатора, продемонстрував вміле володіння музичним інструментом, талант аранжування та високу професійність музичного керівника.

 

Справжній козак Сергій Голуб, який відчуває кожен звук та відтворює його неймовірними барабанними ритмами, надав кожній пісні особливого колориту запального козацького темпу. Всім присутнім запам’ятався чудовий спів соліста гурту, тенора Павла Десятерика, який надзвичайно душевно й проникливо виконував кожну пісню. А справжній козацький дух, творчу ідею та незмінну колоритність проявив яскравий соліст Іван Кондратюк. Артисти не тільки захопили глядачів вільним володінням гри на музичних інструментах та яскравим виконанням пісень, а й дотепними жартами та кумедними життєвими історіями, щедро даруючи усім життєстверджуючий заряд гарного настрою.  

Сучасну нотку в концертну програму вніс ліричний співак В. Крат з Королівського КСЦ. Його ніжний голос та артистична чуттєвість надали музичним творам особливого значення. Усі пісні Віталія були проникнуті юнацькою романтичністю, а кожне слово, сповнене життєвим сенсом, звучало вагомо й промовисто.

 

Справжньою окрасою сцени стала молода солістка Євгенія Гуменко, котра виконала сучасну українську пісню, а доповнила концерт гарячим східним танцем обдарована танцюристка Діана Гаврильченко (обидві – з Голубівського БК).  

Глядачі подякували артистам бурхливими оваціями та гучними оплесками. Святковий вечір закінчився смачним частуванням, яке передали нашим захисникам господині та волонтери з селищ Гвардійського і Черкаського.  

Висловлюємо вдячність відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації за допомогу в організації поїздки, а усім артистам – за духовну підтримку наших захисників – справжніх героїв сучасності.

 

© В. Шкорубська, директор 5-го гарнізонного Будинку офіцерів.Читайте также


Новомосковці можуть допомогти у розшуку дітей
17.07.2018, 12:55
Новомосковці можуть допомогти у розшуку дітей
16 липня на Дніпропетровщині стартував соціальний проект з розшуку зниклих дітей «Пошук дітей», і відтепер кожен новомосковець зможе певним чином допомогти поліції. Про це під час прес- конференції повідомила начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП у Дніпропетровській області Ганна Карпеченкова.
просмотров: 63
Какие улицы Новомосковска останутся сегодня без света
17.07.2018, 09:56
Какие улицы Новомосковска останутся сегодня без света
Служба ДТЭК Днепрооблэнерго приносит новомосковцам свои извинения за неудобства связанные временным ограничением электроснабжения. Это связано с плановым обслуживанием электрических сетей, направленных на повышение надёжности электроснабжения и улучшения качества обслуживания потребителей.
просмотров: 104
На Новомосковщині відбувся фінальний гала – концерт  «Квітни талантами, Новомосковський край-2018»
17.07.2018, 09:09
На Новомосковщині відбувся фінальний гала – концерт «Квітни талантами, Новомосковський край-2018»
Протягом травня-червня в усіх куточках Новомосковщини фахівці відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації на базі клубних установ провели зональні огляди художньої самодіяльності.
просмотров: 74
З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 181
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить