На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

Відбувся районний конкурс творчості і краси «Міс Новомосковщина»


19.03.2018, 08:48


Подією року культурного життя нашого краю став XX районний конкурс творчості і краси «Міс Новомосковщина», який зібрав своїх шанувальників за постійним місцем проведення – у Центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді (ЦХЕТУМ).

 

Цього разу у ювілейному заході взяли участь вісім креативних, талановитих, яскравих особистостей: учениця Миролюбівської ЗОШ, призерка районних змагань з плавання, лауреат обласного фестивалю з хореографії «Дивограй» та районного «Осінній зорепад» Карина Коцюба; учениця Малокозирщинського НВК, талант року-2016, лауреат Міжнародного фестивалю «Музика любові», володарка Гран-прі обласного фестивалю «Театральна мозаїка», юна поетеса, вірші, якої друкуються в обласній збірці «Ластів’ята», Дарина Белімова; учениця Перещепинської ЗОШ №2, лауреат Міжнародного фестивалю з хореографії «Місце зустрічі – Чарівний міст», володарка Гран-прі обласного фестивалю «Театральна мозаїка» Анастасія Приходько; представниця Хащівського НВК, призерка обласних конкурсів і спортивних змагань, яка захоплюється фотографією, танцями та літературою Аліна Рябошапка; учениця Попасненської ЗОШ, учасниця відбіркового туру «Х-фактор Україна», переможниця обласного турніру з тенісу Катерина Литвин; Перещепинський професійний ліцей представила дипломант Всеукраїнського фестивалю «ДК Денс» з хореографії Альона Лялька; Гвардійську ЗОШ представляла  учасниця відбіркового туру «Х-фактор Україна», яка з юних літ захоплюється музикою та вокалом, є переможницею багатьох творчих конкурсів та фестивалів, Олександра Бойко; Вільненський НВК – переможниця районного конкурсу «Міні-міс Перлинка», котра захоплюється рол-денсом, Олена Меркулова. 

Дівчата натхненно готувалися, аби вразити поважне журі до складу якого увійшли Перещепинський міський голова В. В. Малицький, його заступник Н. С. Погоріла, директор районної централізованої бібліотечної системи Ю. М. Селіхова, директор ЦХЕТУМ Л. П. Плавуцька, приватний підприємець Ю. Ф. Кравець та голова батьківської ради ЦХЕТУМ Н. В. Галаган. Учасниць оцінювали за талант, оригінальність, креативність а головне – за індивідуальність. 

Чотири конкурсні завдання пролетіли миттєво. Візитка під назвою «Горджуся рідною землею, плекаю творчість я для неї» розкрила щиру любов до рідних і близьких людей, священних традицій ріднокраю, українського слова. У творчому завданні «Дарунок до файного ювілею» ліричні емоції мистецтвом танцю продемонстрували Дарина Белімова, Карина Коцюба, Альона Лялька, Анастасія Приходько, а Олена Меркулова подарувала сучасні ритми хіп-хопу; патріотичну пісню емоційно виконала Олександра Бойко; віртуозною грою на ударній установці підкорила глядачів та журі Катерина Литвин; проникливим художнім читанням заворожила Аліна Рябошапка. Яскравими були й дефіле у стилізованому українському вбранні з кошиками та пародії на «зірок» естради у жанрі синхробуфонади. 

І хоч конкурс відбувався у своєму звичайному форматі, не обійшлося і без віншувань «зіркової» команди учасниць минулих років, зокрема, «Міс Привабливості-2001» Катерини Стець-Шляхової, «Міс Гармонії-2017» Катерини Земляної, «І Віце-Міс-2004» Вікторії Кравченко-Чернуської, «ІІ Віце-Міс-2007» Катерини Копотій-Сербін, які ділилися враженнями і думками, а ще – подарували свою творчість. Так, завдяки «ІІ Віце-Міс-2006» Олені Пилипенко глядачі вперше побачили на сцені Центру творчості світлодіодний номер від театру вогню «Огневиця»; «ІІ Віце-Міс-2017» Лілія Бойко чуттєво виконала танець «Експресія»; «Міс Чарівність-2017» Діана Гаврильченко полонила східним танцем; «Міс Новомосковщина-2017» Анастасія Базя була чудова у якості ведучої конкурсу та подарувала в дуеті з Вадимом Куцаком танець «Поезія кохання». Усі танцювальні номери, які прикрасили свято та конкурсну програму, підготувала «Міс Перещепине-2001», нині керівник хореографічного гуртка ЦХЕТУМ Ліана Довгопол-Олійник.

 

Також глядачі мали змогу насолодитися чудовим голосом і зворушливими піснями колишньої вихованки «Молодіжного театру», нині керівника вокального гуртка «Бельканто» Центру творчості, талановитої Дар’ї Володимирівни Солдатової. 

Фінал заходу видався інтригуючим, адже думки залу істотно розділилися. 

«Кожна учасниця гідна звання «Міс Новомосковщина», – відзначив голова журі В. В. Малицький, – «тому нам було дуже важко визначити переможницю, але безсумнівно, що найпрекрасніші україночки мешкають у Новомосковському районі». 

Н. С. Погоріла закликала дівчат-конкурсанток виховувати в собі характер, наполегливість, волю до перемоги і не боятися йти до омріяної мети. Ю. М. Селіхова зауважила, що саме завдяки такому чудовому проекту, як «Міс Новомосковщина», за двадцять років його існування 192 учасниці мали прекрасний шанс стати успішними, реалізувати власні творчі амбіції і забезпечити кожну хвилину свого життя щастям та позитивом, побажала всім присутнім, щоб у їхніх душах і серцях завжди панувала весна. 

Того дня титул «Міс Сяйво» завоювала Олена Меркулова, «Міс Талант» стала Катерина Литвин, «Міс Чарівністю» і «Міс Гармонією» журі визнало Альону Ляльку та Олександру Бойко, звання ІІІ, ІІ та І Віце-Міс отримали Карина Коцюба, Анастасія Приходько і Аліна Рябошапка. Анастасія Базя, яка рік виконувала обов’язки «Міс Новомосковщини-2017», урочисто передала корону своїй наступниці – Дарині Белімовій. 

Усі конкурсантки отримали дипломи та подарунки, адже конкурсна програма відбувалася за підтримки виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації П. А. Горбенка, заступника голови районної ради В. С. Павлової, завідуючого сектором охорони здоров’я, фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді райдержадміністрації П. Ф. Мержева, начальника відділу освіти РДА О. В. Щербакової, директора ЦХЕТУМ Л. П. Плавуцької. 

Дякуємо за багаторічну співпрацю директорам навчальних закладів учасниць конкурсу: І. Г. Бойко, М. Б. Лаудіну, О. О. Вайло, О. О. Тесленко, В. В. Чабану, Л. В. Коломієць, В. І. Белімовій, а також натхненним творчістю людям: Л. І. Шерстюк, К. О. Саксонік, Н. О. Дерев’янко, Б. Б. Чупахіну, В. П. Маловічко, Ю. П. Влох-Дідковській, В. М. Чернуській, Т. В. Верас, О. В. Салій, О. В. Бєлих, І. І. Кузнецовій, Л. А. Олійник, Д. В. Солдатовій, С. Г. Баштаненко, В. Г. Черевку, І. О. Майстренко, вихованцям «Молодіжного театру», хореографічного гуртка «The Best» ЦХЕТУМ, учасникам гурту «All inclusive» (Попасненська ЗОШ), Тетяні Діденко (Хащівський НВК), Олександру Літвіну, Надії Глєбовій, Вероніці Березкіній, Ганні Кошеленко (Вільненський НВК), Лілії Бойко, Вікторії Кузьмич, Вікторії Самолисовій, Владиславі Денішенко, Валерії Слабинській, Анні Деберині, Марії Савенко (Миролюбівська ЗОШ). 

Сакраментальний вислів «The show must go on» найяскравіше розкриває наше бажання на продовження цієї дивовижної історії – красивого свята творчості та краси «Міс Новомосковщина».

 

С. Бейник, режисер-постановник конкурсуЧитайте также


Где 16 июля  в Новомосковске будет временно отсутствовать электричество
16.07.2018, 08:57
Где 16 июля в Новомосковске будет временно отсутствовать электричество
Как сообщает пресс-служба «ДТЭК Днепрооблэнерго», 16 июля, в некоторых районах города временно не будет света в связи с плановым обслуживанием электрических сетей, направленных на повышение надёжности электроснабжения и улучшения качества обслуживания потребителей. Свет может отсутствовать с 10:00 до 17:00 в Новомосковске по ул.Больничная, З.Белой 2,4,6,8, ул.Паланочной 31,23,25,27, Гетьманской 40,42, ул. Гетьманской, 1Д
просмотров: 84
У Новомосковському районі рятувальники проводять профілактичну роботу з працівниками сільгосппідприємств
16.07.2018, 08:56
У Новомосковському районі рятувальники проводять профілактичну роботу з працівниками сільгосппідприємств
У Новомосковському районі тривають жнива. Інспектори Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з сільськогосподарськими підприємствами та господарствами у місцях збирання, перероблення і зберігання врожаю, заготівлі кормів.
просмотров: 71
Стало відомо розмір ставки земельного податку та розмір орендної плати за землю по м. Новомосковську
16.07.2018, 08:52
Стало відомо розмір ставки земельного податку та розмір орендної плати за землю по м. Новомосковську
Згідно РІШЕННЯ ХV сесія VII скликання Новомосковської міської Ради №641 від 06.07.2018 «Про встановлення ставок земельного податку та розмір орендної плати за землю по м.Новомосковську» та керуючись абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада ВИРІШИЛА: 1.Установити на території м. Новомосковська: 1) ставки земельного податку та розмір орендної плати за землю згідно з додатком 1; 2) пільги для фізичних та юридичних осіб із сплати земельного податку надані відповідно до статей 281-284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2. 2. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби оприлюднити рішення в засобах масової інформації . 3. Рішення набирає чинності з 01.08.2018 року. 4. Визначити об'єкт оподаткування, платників податку, податковий період, особливості оподаткування та інші обов'язкові елементи плати за землю згідно зі ст. ст.46-49, 269-289 Податкового кодексу України. 5. Рішення Новомосковської міської ради від 28.02.2017р. №316 «Про затвердження Положення про встановлення на території м.Новомосковська податку на майно, в частині плати за землю», від 23.01.2015р. № 1212 «Про встановлення на території пільг зі сплати земельного податку», від 31.05.2011р. №206 «Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради №888 від 26.02.2010р. «Про відміну рішення міської ради від 24.12.2003р. №321 «Про затвердження положення про загальні засади набуття, реалізації і припинення права користування земельною ділянкою в м. Новомосковську» та затвердження деяких заходів щодо оформлення земельних ділянок та прав на них і нарахування плати за землю», від 26.02.2010р. №888 «Про відміну рішення міської ради від 24.12.2003р. №321 «Про затвердження положення про загальні засади набуття, реалізації і припинення права користування земельною ділянкою в м. Новомосковську» та затвердження деяких заходів щодо оформлення земельних ділянок та прав на них і нарахування плати за землю» визнати такими, що втратили чинність. 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста та Новомосковську ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області.
просмотров: 103
В Новомосковске неизвестные раскурочили детскую площадку
16.07.2018, 08:36
В Новомосковске неизвестные раскурочили детскую площадку
Инцидент случился в районе ж/д вокзала г. Новомосковск. Об этом жители города пишут в социальных сетях. Вандалы срезали часть детских качелей и раскурочили карусель. «Что за варвары? Одна приличная детская площадка на весь район, и ту всю раздолбали. Ещё вчера качели были целые, сегодня - уже нет. А потом мы удивляемся: "Почему для нас не делают ничего бесплатно"? Потому что сами не в состоянии хотя бы беречь то, что уже есть. Друзья давайте жить дружно и относиться к вещам бережно», - пишет очевидец в соцсети.
просмотров: 277
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить