На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Відбувся районний конкурс творчості і краси «Міс Новомосковщина»


19.03.2018, 08:48


Подією року культурного життя нашого краю став XX районний конкурс творчості і краси «Міс Новомосковщина», який зібрав своїх шанувальників за постійним місцем проведення – у Центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді (ЦХЕТУМ).

 

Цього разу у ювілейному заході взяли участь вісім креативних, талановитих, яскравих особистостей: учениця Миролюбівської ЗОШ, призерка районних змагань з плавання, лауреат обласного фестивалю з хореографії «Дивограй» та районного «Осінній зорепад» Карина Коцюба; учениця Малокозирщинського НВК, талант року-2016, лауреат Міжнародного фестивалю «Музика любові», володарка Гран-прі обласного фестивалю «Театральна мозаїка», юна поетеса, вірші, якої друкуються в обласній збірці «Ластів’ята», Дарина Белімова; учениця Перещепинської ЗОШ №2, лауреат Міжнародного фестивалю з хореографії «Місце зустрічі – Чарівний міст», володарка Гран-прі обласного фестивалю «Театральна мозаїка» Анастасія Приходько; представниця Хащівського НВК, призерка обласних конкурсів і спортивних змагань, яка захоплюється фотографією, танцями та літературою Аліна Рябошапка; учениця Попасненської ЗОШ, учасниця відбіркового туру «Х-фактор Україна», переможниця обласного турніру з тенісу Катерина Литвин; Перещепинський професійний ліцей представила дипломант Всеукраїнського фестивалю «ДК Денс» з хореографії Альона Лялька; Гвардійську ЗОШ представляла  учасниця відбіркового туру «Х-фактор Україна», яка з юних літ захоплюється музикою та вокалом, є переможницею багатьох творчих конкурсів та фестивалів, Олександра Бойко; Вільненський НВК – переможниця районного конкурсу «Міні-міс Перлинка», котра захоплюється рол-денсом, Олена Меркулова. 

Дівчата натхненно готувалися, аби вразити поважне журі до складу якого увійшли Перещепинський міський голова В. В. Малицький, його заступник Н. С. Погоріла, директор районної централізованої бібліотечної системи Ю. М. Селіхова, директор ЦХЕТУМ Л. П. Плавуцька, приватний підприємець Ю. Ф. Кравець та голова батьківської ради ЦХЕТУМ Н. В. Галаган. Учасниць оцінювали за талант, оригінальність, креативність а головне – за індивідуальність. 

Чотири конкурсні завдання пролетіли миттєво. Візитка під назвою «Горджуся рідною землею, плекаю творчість я для неї» розкрила щиру любов до рідних і близьких людей, священних традицій ріднокраю, українського слова. У творчому завданні «Дарунок до файного ювілею» ліричні емоції мистецтвом танцю продемонстрували Дарина Белімова, Карина Коцюба, Альона Лялька, Анастасія Приходько, а Олена Меркулова подарувала сучасні ритми хіп-хопу; патріотичну пісню емоційно виконала Олександра Бойко; віртуозною грою на ударній установці підкорила глядачів та журі Катерина Литвин; проникливим художнім читанням заворожила Аліна Рябошапка. Яскравими були й дефіле у стилізованому українському вбранні з кошиками та пародії на «зірок» естради у жанрі синхробуфонади. 

І хоч конкурс відбувався у своєму звичайному форматі, не обійшлося і без віншувань «зіркової» команди учасниць минулих років, зокрема, «Міс Привабливості-2001» Катерини Стець-Шляхової, «Міс Гармонії-2017» Катерини Земляної, «І Віце-Міс-2004» Вікторії Кравченко-Чернуської, «ІІ Віце-Міс-2007» Катерини Копотій-Сербін, які ділилися враженнями і думками, а ще – подарували свою творчість. Так, завдяки «ІІ Віце-Міс-2006» Олені Пилипенко глядачі вперше побачили на сцені Центру творчості світлодіодний номер від театру вогню «Огневиця»; «ІІ Віце-Міс-2017» Лілія Бойко чуттєво виконала танець «Експресія»; «Міс Чарівність-2017» Діана Гаврильченко полонила східним танцем; «Міс Новомосковщина-2017» Анастасія Базя була чудова у якості ведучої конкурсу та подарувала в дуеті з Вадимом Куцаком танець «Поезія кохання». Усі танцювальні номери, які прикрасили свято та конкурсну програму, підготувала «Міс Перещепине-2001», нині керівник хореографічного гуртка ЦХЕТУМ Ліана Довгопол-Олійник.

 

Також глядачі мали змогу насолодитися чудовим голосом і зворушливими піснями колишньої вихованки «Молодіжного театру», нині керівника вокального гуртка «Бельканто» Центру творчості, талановитої Дар’ї Володимирівни Солдатової. 

Фінал заходу видався інтригуючим, адже думки залу істотно розділилися. 

«Кожна учасниця гідна звання «Міс Новомосковщина», – відзначив голова журі В. В. Малицький, – «тому нам було дуже важко визначити переможницю, але безсумнівно, що найпрекрасніші україночки мешкають у Новомосковському районі». 

Н. С. Погоріла закликала дівчат-конкурсанток виховувати в собі характер, наполегливість, волю до перемоги і не боятися йти до омріяної мети. Ю. М. Селіхова зауважила, що саме завдяки такому чудовому проекту, як «Міс Новомосковщина», за двадцять років його існування 192 учасниці мали прекрасний шанс стати успішними, реалізувати власні творчі амбіції і забезпечити кожну хвилину свого життя щастям та позитивом, побажала всім присутнім, щоб у їхніх душах і серцях завжди панувала весна. 

Того дня титул «Міс Сяйво» завоювала Олена Меркулова, «Міс Талант» стала Катерина Литвин, «Міс Чарівністю» і «Міс Гармонією» журі визнало Альону Ляльку та Олександру Бойко, звання ІІІ, ІІ та І Віце-Міс отримали Карина Коцюба, Анастасія Приходько і Аліна Рябошапка. Анастасія Базя, яка рік виконувала обов’язки «Міс Новомосковщини-2017», урочисто передала корону своїй наступниці – Дарині Белімовій. 

Усі конкурсантки отримали дипломи та подарунки, адже конкурсна програма відбувалася за підтримки виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації П. А. Горбенка, заступника голови районної ради В. С. Павлової, завідуючого сектором охорони здоров’я, фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді райдержадміністрації П. Ф. Мержева, начальника відділу освіти РДА О. В. Щербакової, директора ЦХЕТУМ Л. П. Плавуцької. 

Дякуємо за багаторічну співпрацю директорам навчальних закладів учасниць конкурсу: І. Г. Бойко, М. Б. Лаудіну, О. О. Вайло, О. О. Тесленко, В. В. Чабану, Л. В. Коломієць, В. І. Белімовій, а також натхненним творчістю людям: Л. І. Шерстюк, К. О. Саксонік, Н. О. Дерев’янко, Б. Б. Чупахіну, В. П. Маловічко, Ю. П. Влох-Дідковській, В. М. Чернуській, Т. В. Верас, О. В. Салій, О. В. Бєлих, І. І. Кузнецовій, Л. А. Олійник, Д. В. Солдатовій, С. Г. Баштаненко, В. Г. Черевку, І. О. Майстренко, вихованцям «Молодіжного театру», хореографічного гуртка «The Best» ЦХЕТУМ, учасникам гурту «All inclusive» (Попасненська ЗОШ), Тетяні Діденко (Хащівський НВК), Олександру Літвіну, Надії Глєбовій, Вероніці Березкіній, Ганні Кошеленко (Вільненський НВК), Лілії Бойко, Вікторії Кузьмич, Вікторії Самолисовій, Владиславі Денішенко, Валерії Слабинській, Анні Деберині, Марії Савенко (Миролюбівська ЗОШ). 

Сакраментальний вислів «The show must go on» найяскравіше розкриває наше бажання на продовження цієї дивовижної історії – красивого свята творчості та краси «Міс Новомосковщина».

 

С. Бейник, режисер-постановник конкурсуЧитайте также


Вадим Нестеренко привітав з Днем місцевого самоврядування в Україні
09.12.2018, 09:18
Вадим Нестеренко привітав з Днем місцевого самоврядування в Україні
Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні! Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання міст і селищних громад. День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі. Місцеве самоврядування — це не лише потужний корпус, це справді народна влада — влада для громади і в інтересах громади. З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність. Бажаю від щирого серця нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку та зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі! З повагою Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО
просмотров: 105
В Новомосковске коммунальщики обеспечили безопасность горожан
09.12.2018, 08:31
В Новомосковске коммунальщики обеспечили безопасность горожан
В Новомосковске довольно много объектов, которые давно отслужили свой заявленный срок и требуют ремонта, а то и полной замены. Среди таких пандусы и перилла в особо опасных местах. Так недавно жители микрорайона Площадка обратились к заместителю городского главы Новомосковска Константину Морозову с просьбой посодействовать в ремонте перилл и ступеней в районе виадука через железную дорогу. По словам местных жителей, эти детали для спуска сильно износились и требуют ремонта. Такое их состояние не может не влиять на безопасность пешеходов, тем более в зимнее время, когда под ногами гололёд и опасность получить увечия возрастает в разы. Заместитель мэра передал заявку жильцов микрорайона коммунальщикам и те в однодневный срок выполнили работы по ремонту и перилл, и разрушенных ступеней. Выполнение работ произвело КП НККП. По словам местных жителей, такой оперативной реакции они ещё не видели, за что и благодарят коммунальных работников.
просмотров: 168
На Новомосковщині скандал через господарів собак
08.12.2018, 10:21
На Новомосковщині скандал через господарів собак
У селі Хуторо-Губиніха, що у Новомосковському районі, розгорівся скандал через собак покинутих недобросовісними господарями. Місцева мешканка знайшла покинутих, за її словами, недобросовісними господарями собак. Після цього почала шукати тваринам новий дім через соціальні мережі. Про це повідомляє Ольга Рубльова-В'язова у Facebook. Як зазначається у дописі, собак господарі привезли на літо, а взимку вигнали з двору і не збираються повертати додому. "Собаки голодні, почали бігати по селу і їсти чужу птицю. Жителі села явно не в гуморі від перспектив втратити своє господарство, і боюся, все закінчиться тим, що собак просто пристрелять. Це витривалі, сильні собаки, відмінні вартові!", - пише місцева мешканка Ольга Рубльова-В'язова. За два дні допис зібрав майже дві тисячі репостів. Таким чином, для одного з собак вдалося знайти новий дім. "Усього за добу знайшлося безліч очих забрати собак. На сьогодні, щеня на світлині передано в добрі руки. Люди щасливі, що у них з'явився гарний друг і охоронець. Тепер вирішуємо питання з другим собакою. Завтра за нею теж мають приїхати", - прокоментувала мешканка, яка знайшла собак. Утім, у коментарях до дописів з'явилися люди, які намагаються довести, що вони справжні господарі. При цьому зазначаючи, що вдома не були усього добу. За їхньою версією, за цей час зловмисники, які хотіли обікрасти їхній будинок, зломали ворота, через що собаки втекли на вулиці села. Пізніше до дикусії підключилася місцева депутатка. За її словами до того, як розмістити допис на Facebook, власників тварин шукали протягом двох тижнів. За цей час у домі
просмотров: 377
Новомосковець став срібним призером  чемпіонату Європи з  кіокушинканкай карате
08.12.2018, 09:35
Новомосковець став срібним призером чемпіонату Європи з кіокушинканкай карате
24 - 25 листопада 2018 р. в Варшаві (Польща) пройшов 1-й абсолютний чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок (The 1st WKB European Open Kyokushin Karate Championship), Чемпіонат Європи серед молоді (U-21 European Kyokushin Karate Championship) і Кубок Європи з кіокушин карате серед юніорів та ветеранів (European Junior and Seniors Cup ). Наш земляк Силаков Микита, учень 10-А класу Новомосковського міського ліцею «Самара» також представляв Україну на даному чемпіонаті. В чемпіонаті брали участь сотні каратистів з різних країн Європи. Новомосковець Силаков Микита Будучи у складі збірної України гідно змагався за перемогу та став срібним призером. Вітаємо нашого спортсмена з перемогою і бажаємо подальших успіхів та нових звершень!
просмотров: 276
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое