На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
22 425 000 грн
общий долг за тепло по городу

В Новомосковскую ЦРБ доставили гуманитарную помощь из Франции


15.03.2018, 09:51


Вчера, 14 марта, благотворительную помощь из Франции получила Новомосковская центральная районная больница. Медицинское оборудование доставили в рамках проекта «Украина-Франция», инициатором проекта выступает француженка родом из Днепра - Диана Дольс. Днепропетровская ОДА выступает координатором и занимается логистикой, таким образом, данный проект воплощается в жизнь с 2015 года.


 

Диана Дольс - неутомимая девушка, участник проекта Ассоциации «Медицинская и благотворительная помощь Франция-Украина». Имя Дианы сегодня с благодарностью произносят многие врачи в разных уголках Украины. Находясь во Франции, она точно знает, чем надо помочь лечебным учреждениям нашей страны. И делает все, чтобы необходимые оборудование и препараты были собраны и доставлены в Украину в кратчайшие сроки.

 

Гуманитарные поставки организуют по заявкам самих больниц, которые ДнепрОГА регулярно передает французским партнерам. 

Данная гуманитарная поставка в Новомосковскую ЦРБ – это уже 29-я по счету за все время существования проекта, отмечают в обладминистрации. Когда больницы Украины требуют определенные материалы и оборудование, об этом сообщают работникам фонда, в свою очередь передают запрос во Францию, и через некоторое время учреждение получает то, что им необходимо. Оборудование, которое привезли в ЦРБ, значительно облегчит труд врачей и повысит качество обслуживания пациентов.

 

Перевязочные материалы, кровати со специальным электрическим приводом, матрасы, подушки, прикроватные тумбочки, тележки для раздачи пищи, инвалидные кресла и многое другое оборудования доставили в районную больницу. По предварительным оценкам вся гуманитарная помощь с новым медицинским оборудованием оценивается в сумму около 20 тыс. евро. 

Благодаря проекту «Франция-Украина» многофункциональные кровати и другое  медицинское оборудование есть уже во многих больницах области. Данные поставки являются очень важными для наших больниц, поскольку эта помощь существенно снизит затраты бюджетных средств.

Материал предоставлен ТРК СамарьЧитайте также


Новомосковські пожежники  врятували кота
21.04.2018, 10:51
Новомосковські пожежники врятували кота
20 квітня 2018 р., колектив Новомосковського МРУ ГУ ДСНС в Дніпропетровській області в особі Махова Сергія та його команди рятівників отримує слова вдячності від керівництва, педагогічного колективу та всієї студентської спільноти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка за високий професіоналізм та дбайливе ставлення до тварин. Біля центрального входу в коледж на верхівці високого дерева опинилася кішка. Вона просиділа там дві доби, терпіла дощ і холод. І як не намагалися співробітники та викладачі коледжу допомогти їй спуститися-спроби були марними. Напевне, тваринка б загинула... То ж, наполегливі зусилля директора коледжу Піхотіної Любові, заступника директора з виховної роботи Бут Ольги та Махова Сергія з його неймовірно чуйною командою рятівників нарешті спасли багатостраждальну кішечку. Хтось скаже, що це - марно витрачені кошти платників податків. А ми, освітянська спільнота, педагоги, вбачаємо в цій події важливий урок людяності і доброти, який був проведений перед очима студентів. Мали місце не слова. Не порожні заклики. Не показова увага. Було справжнє піклування, чуйність, небайдужість до збереження Життя, самовідданість і допомога в скрутній ситуації і, врешті - решт, цивілізаційний підхід та дбайливе ставлення до братів наших менших. Світ врятує Любов!!! По матеріалам ПОДСЛУШАНО НОВОМОСКОВСК VER_2.1 (UA)
просмотров: 122
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
20.04.2018, 17:04
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
18 квітня в Перещепинській ЗОШ № 2 для учнів 9-х класів працівники Новомосковської центральної районної бібліотеки для дорослих провели з нагоди 100-річчя від дня народження Олеся Гончара годину літературного читання «Вінок пам’яті Олеся Гончара».
просмотров: 82
У Новомосковську СБУ викрила  організоване угруповання
20.04.2018, 15:49
У Новомосковську СБУ викрила організоване угруповання
Співробітники Служби безпеки України у Новомосковську на Дніпропетровщині викрили організоване угруповання, яке під виглядом поліції здійснювало тяжкі злочини на території регіону.
просмотров: 452
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники  провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20.04.2018, 14:51
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20 квітня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели навчально-тренувальне заняття з евакуації учнів та педагогів Новомосковського міського ліцею «Самара» розташованого по вулиці Т.Г.Шевченка. В ході навчально-тренувального заняття рятувальники також продемонстрували дітям практичні дії з ліквідації умовної пожежі, провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з дітьми. Під час проведення навчальної евакуації педагоги закладу діяли чітко та впевнено, що свідчить про злагодженість та позитивний результат періодичного відпрацювання таких дій. Проведення таких заходів допомагають уникнути паніки та швидко зорієнтуватися у разі виникнення справжньої пожежі чи іншої надзвичайної ситуації (події) різного виду. Безпека наших дітей залежить тільки від нас самих! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми збережемо найцінніший скарб – дитяче життя!
просмотров: 111
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский