На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Аутсорсингова система харчування в Новомосковських школах


12.03.2018, 13:47


 На сайті Новомосковської міської ради з’явився проект рішення  «Про організацію  харчування у загальноосвітніх навчальних закладах міста на основі аутсорсингової системи» який згодом буде розглянуто на засіданні виконкому. 
 

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради  № 468 від 20 вересня 2017 року організація харчування у закладах загальної середньої освіти міста з 01 січня 2018 року відбувається на основі аутсорсингової системи. В результаті проведеної тендерної процедури право організації харчування у школах міста отримало ТОВ «Контракт Продрезерв 5». З цим підприємством укладена угода про надання послуги гарячого харчування у закладах загальної середньої освіти міста, спеціальними актами передане на цінне зберігання обладнання харчоблоків, укладено угоди про відшкодування послуг водо- та електропостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів. Після обговорення у батьківських колективах, закладами освіти було обране меню харчування за батьківські кошти (вартість однієї порції у різних школах складає від 15 до 20 грн.).

 

Рішенням Новомосковської міської ради № 486 від 18 грудня 2017 року затверджений перелік пільгових категорій учнів, яких харчуються за рахунок місцевого бюджету та на 100% забезпечуються гарячим харчуванням. До переліку входять:

 

1. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування (90 дітей, місцевий бюджет,  вартість харчування - 15 грн.).

 

 2. Діти з особливими освітніми потребами і які навчаються в спеціальних та інклюзивних класах (35 дітей,  місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

3. Діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державу соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» (233 дитини , місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

4. Вихованці інтернатного відділення (13 дітей (Рішення №473 від 20.09.2017 «Про безоплатне утримання вихованців інтернатного відділення СЗШ № 7 з соціально незахищених сімей у 2017-2018 навчальному році»), місцевий бюджет, вартість одного дня 70 грн., чотириразове харчування);

 

5. Діти, один із батьків яких приймав або приймає участь  (загинув або пропав безвісти) в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів  (316 дітей, місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

6. Діти-інваліди  (44 дитини, місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

7. Діти з сімей внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (64 дитини, місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

8. Діти батьків, потерпілих у наслідок аварії на ЧАЕС (Закон України «Про місцеве самоврядування в України») (18 дітей,  місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

9. Учні 1 – 4 класів, що відносяться до вищевказаних пільгових категорій і відвідують групу продовженого дня  (95 дітей,  місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

Загальна кількість учнів пільгових категорій на 06 лютого 2018 року складає 908 дітей.

 

Наразі ведеться робота щодо розширення кількості дітей, що отримують гаряче харчування за рахунок місцевого бюджету, так, після обговорення на депутатських комісіях, було прийняте рішення про те, що за окремим клопотанням директора закладу освіти на основі складеного акту соціально-побутових умов проживання сім’ї до вищезгаданого переліку пільгових категорій можуть бути додані діти з багатодітних сімей, де виховується три та більше дитини віком до 18 років, які не потрапили до інших пільгових категорій.

 

   25-29 січня 2018 року бракеражними комісіями, призначеними спеціальним наказом по закладах освіти міста у складі представників адміністрації, педагогічного колективу, батьківської громадськості, проведено перевірку якості харчування, виходу готової продукції та відповідності порцій перспективному меню, про що в кожному окремому випадку складені акти. Перевірка виявила, що вага порцій відповідає вазі, зазначеній у меню, а в окремих випадках перевищує її в незначній мірі,  норми харчування виконуються, якість готової продукції відповідає санітарним нормам.

 

21 лютого комісією, що складалась з представників головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, представників ТОВ «Контракт Продрезерв 5» та управління освіти здійснена вибіркова перевірка харчоблоків закладів освіти міста (6 закладів, 8 харчоблоків). Стан харчоблоків та якість готових страв членів комісії задовольнив, але було й вказано на ряд недоліків щодо зберігання продуктів та технології приготування страв. На даний момент всі недоліки усунено.

 

Згідно Плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища лікувально-профілактичних закладів, загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів, на 2018 рік 20 лютого 2018 року Новомосковським міськрайонних відділом лабораторних досліджень було проведено моніторингове дослідження гімназії № 3 з відбором проб та проведення лабораторно-інструментальних досліджень та випробувань а саме: води питної,  досліджень харчових продуктів на бактеріологічні та фізико-хімічні показники,   змивів з об’єктів навколишнього середовища, садовини городини. Результати дослідження свідчать про мінімальну кількість порушень технологічного процесу та якість організації харчування.

Читайте также


Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 92
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
11.12.2018, 09:32
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
Нещодавно в Новомосковській районній бібліотеці для дітей пройшов урок доброти та милосердя з учнями 5 кл. Перещепинського опорного освітнього закладу.
просмотров: 49
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
11.12.2018, 08:09
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
На днях в Новомосковской школе №15 вандалы разгромили школьную электрощитовую. Скорее всего, это дело рук несовершеннолетних хулиганов, поскольку ни счётчики, ни другое оборудование не тронуто.
просмотров: 218
Под Новомосковском завершается реконструкция очередной школы
10.12.2018, 12:49
Под Новомосковском завершается реконструкция очередной школы
Яркий цветной фасад, просторные игровые, удобные спальни. В Николаевке Новомосковского района Днепропетровская облгосадминистрация реконструирует учебно-воспитательный комплекс.
просмотров: 195
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое