На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
15 173 000 грн
общий долг за тепло по городу

Аутсорсингова система харчування в Новомосковських школах


12.03.2018, 13:47


 На сайті Новомосковської міської ради з’явився проект рішення  «Про організацію  харчування у загальноосвітніх навчальних закладах міста на основі аутсорсингової системи» який згодом буде розглянуто на засіданні виконкому. 
 

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради  № 468 від 20 вересня 2017 року організація харчування у закладах загальної середньої освіти міста з 01 січня 2018 року відбувається на основі аутсорсингової системи. В результаті проведеної тендерної процедури право організації харчування у школах міста отримало ТОВ «Контракт Продрезерв 5». З цим підприємством укладена угода про надання послуги гарячого харчування у закладах загальної середньої освіти міста, спеціальними актами передане на цінне зберігання обладнання харчоблоків, укладено угоди про відшкодування послуг водо- та електропостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів. Після обговорення у батьківських колективах, закладами освіти було обране меню харчування за батьківські кошти (вартість однієї порції у різних школах складає від 15 до 20 грн.).

 

Рішенням Новомосковської міської ради № 486 від 18 грудня 2017 року затверджений перелік пільгових категорій учнів, яких харчуються за рахунок місцевого бюджету та на 100% забезпечуються гарячим харчуванням. До переліку входять:

 

1. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування (90 дітей, місцевий бюджет,  вартість харчування - 15 грн.).

 

 2. Діти з особливими освітніми потребами і які навчаються в спеціальних та інклюзивних класах (35 дітей,  місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

3. Діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державу соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» (233 дитини , місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

4. Вихованці інтернатного відділення (13 дітей (Рішення №473 від 20.09.2017 «Про безоплатне утримання вихованців інтернатного відділення СЗШ № 7 з соціально незахищених сімей у 2017-2018 навчальному році»), місцевий бюджет, вартість одного дня 70 грн., чотириразове харчування);

 

5. Діти, один із батьків яких приймав або приймає участь  (загинув або пропав безвісти) в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів  (316 дітей, місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

6. Діти-інваліди  (44 дитини, місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

7. Діти з сімей внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (64 дитини, місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

8. Діти батьків, потерпілих у наслідок аварії на ЧАЕС (Закон України «Про місцеве самоврядування в України») (18 дітей,  місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

9. Учні 1 – 4 класів, що відносяться до вищевказаних пільгових категорій і відвідують групу продовженого дня  (95 дітей,  місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

Загальна кількість учнів пільгових категорій на 06 лютого 2018 року складає 908 дітей.

 

Наразі ведеться робота щодо розширення кількості дітей, що отримують гаряче харчування за рахунок місцевого бюджету, так, після обговорення на депутатських комісіях, було прийняте рішення про те, що за окремим клопотанням директора закладу освіти на основі складеного акту соціально-побутових умов проживання сім’ї до вищезгаданого переліку пільгових категорій можуть бути додані діти з багатодітних сімей, де виховується три та більше дитини віком до 18 років, які не потрапили до інших пільгових категорій.

 

   25-29 січня 2018 року бракеражними комісіями, призначеними спеціальним наказом по закладах освіти міста у складі представників адміністрації, педагогічного колективу, батьківської громадськості, проведено перевірку якості харчування, виходу готової продукції та відповідності порцій перспективному меню, про що в кожному окремому випадку складені акти. Перевірка виявила, що вага порцій відповідає вазі, зазначеній у меню, а в окремих випадках перевищує її в незначній мірі,  норми харчування виконуються, якість готової продукції відповідає санітарним нормам.

 

21 лютого комісією, що складалась з представників головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, представників ТОВ «Контракт Продрезерв 5» та управління освіти здійснена вибіркова перевірка харчоблоків закладів освіти міста (6 закладів, 8 харчоблоків). Стан харчоблоків та якість готових страв членів комісії задовольнив, але було й вказано на ряд недоліків щодо зберігання продуктів та технології приготування страв. На даний момент всі недоліки усунено.

 

Згідно Плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища лікувально-профілактичних закладів, загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів, на 2018 рік 20 лютого 2018 року Новомосковським міськрайонних відділом лабораторних досліджень було проведено моніторингове дослідження гімназії № 3 з відбором проб та проведення лабораторно-інструментальних досліджень та випробувань а саме: води питної,  досліджень харчових продуктів на бактеріологічні та фізико-хімічні показники,   змивів з об’єктів навколишнього середовища, садовини городини. Результати дослідження свідчать про мінімальну кількість порушень технологічного процесу та якість організації харчування.

Читайте также


Новомосковщина відзначила річницю визволення від нацистських окупантів та Дня партизанської слави
25.09.2018, 15:18
Новомосковщина відзначила річницю визволення від нацистських окупантів та Дня партизанської слави
21 вересня 2018 року о 10.00 годині в с. Миколаївка біля Меморіалу Слави відбувся урочистий районний мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення Новомосковського району від нацистських окупантів та Дня партизанської слави. На заході були присутні: депутат Дніпропетровської обласної ради Білик А.Г., голова Новомосковської районної організації ветеранів України Чміль С.В., представники райдержадміністрації, голова Миколаївської сільської ради Полтавець І.П., голови місцевих рад району, керівники агрофірм. ФОТО 1 Цінними подарунками керівництва Новомосковського району були відзначені ветерани війни та праці, голови районних ветеранських організацій, учасники бойових дій, а також кращі люди району. Під час мітингу прозвучали музичні привітання від аматорів Новомосковського району. На знак миру та вшанування пам'яті минулих поколінь учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів продемонстрували танцювальний флешмоб. ФОТО 2 Для вшанування пам’яті воїнів та партизан, які загинули під час Другої світової війни, було оголошено хвилину мовчання. Мітинг завершився урочистим покладанням квітів до Меморіалу Слави. ФОТО 3 По завершенню урочистостей до уваги мешканців села, біля Миколаївського сільського будинку культури, були представлені виставки творчих робіт народних умільців, а також експозиції квітів та виробів з природних матеріалів.
просмотров: 268
Ответственность коммунальных служб Новомосковска против безответственности бизнеса
25.09.2018, 14:01
Ответственность коммунальных служб Новомосковска против безответственности бизнеса
По многочисленным просьбам, наша редакция возобновляет рубрику «уютный/неуютный Новомосковск» и сегодня расскажем про ответственность коммунальщиков против безответственности бизнеса. Все мы привыкли ругать коммунальные службы г. Новомосковска за грязные улицы и дворы, но часто ли мы задумываемся о причинах такого их неприглядного вида? Вот вам яркий пример того, что коммунальщики вполне удовлетворительно выполняют свою работу. 02 Чего не скажешь про безответственных предпринимателей, которые помимо того, что превращают центральные улицы Новомосковска в многолетние долгострои, портя этим всю красоту нашего города. Помимо этого, они ещё и забывают о том, что получив земельные участки под строительство различных магазинов, у них появляется ответственность за прилегающие территории. На фотографиях можно отчётливо увидеть яркий контраст между территорией коммунальщиков, что находится между тротуаром и проезжей частью, где буквально ни соринки, и территорией прилегающей к стройке, плотно усеянной различным мусором. 04 Поставив забор, ограждающий стройку, застройщик не может, не видеть, что его сразу же облюбовали расклейщики объявлений. Ни для кого не секрет, что они почти всегда срывают объявления конкурентов и, естественно, не забирают их с собой, а просто бросают их под ноги. В результате, земля усыпана обрывками бумаги, а к этим кучам и нерадивые горожане добавляют свои бытовые отходы. Но если расклейщики и прохожие не несут никакой ответственности за брошенный мусор, то предприниматель имеет прямую обязанность содержать свои и прилегающие территории в чистоте, порядке. 03 Стоит отметить, что такая безответственность бизнесменов в Новомосковске, добавляет работы и порядочным коммунальщикам, поскольку мусор с частных территорий разносится ветром на муниципальные участки. Вследствие этого, коммунальным службам приходится вдвое-втрое чаще возвращаться на недавно убранные территории и проводить уборочные работы заново, хотя это драгоценное время они могли бы потратить на уборку других участков. А если учесть, что в их графике наступила пора уборки опавшей листвы, то отвлечение на многократную уборку подобных территорий может повлиять на общую картину порядка в городе. Отдельно хочется отметить и отличную работу коммунальных служб после празднования Дня города. В частности, горожане отмечают отличную уборку городского парка, который в воскресенье на рассвете не смог утаить всё бескультурье гуляющих, а к 10-ти часам территория парка была практически «стерильной» от мусора. Мы в очередной раз призываем горожан более ответственно относиться к порядку в городе, а также уважать труд работников коммунальной сферы, которые за очень маленькую зарплату стараются сохранять уют в нашем цветущем городе. В то же время, напоминаем представителям бизнеса в Новомосковске, что с них ответственность за порядок на их территориях никто не снимал, и если они и в дальнейшем будут вести себя также безответственно, то «Полезная газета Новомосковска» будет инициировать проведение административной депутатской комиссии с соответствующими финансовыми для них последствиями. Андрей Александрович
просмотров: 127
В Новомосковске провели инспекцию детсада «Чебурашка»
25.09.2018, 13:04
В Новомосковске провели инспекцию детсада «Чебурашка»
Сегодня, 24 сентября, народный депутат Украины Вадим Нестеренко вместе с представителями городской власти проверили ход выполнения ремонтных работ по реконструкции Новомосковского детского сада «Чебурашка». ФОТО 1 ФОТО 2 Детский садик «Чебурашка» это один из самых главных долгостроев Новомосковска. Еще в 2012 году был сделан проект капитального ремонта детского садика, а в 2013 году, за счет областного бюджета ремонт был начат. Завершение строительных работ и открытие детсада переносили уже несколько раз. Это связано с тем, что за эти пять лет долгострой повидал уже более трех подрядчиков. На сегодняшний день в детском саду уже завершены работы по установке автономной котельной, утеплили стены, заменили крышу, установили новые окна, подведены коммуникации, сделана вентиляционная система, установлены беседки и детские площадки. ФОТО 3 ФОТО 4 Работники подрядной компании завершили все строительные внутренние работы по штукатурке и покраске стен, постелили линолеум, положили кафель, подключили электричество и водопровод. На кухне и в санузлах уже установлены все необходимые коммуникации. ФОТО 5 ФОТО 6 ФОТО 7 ФОТО 8 Члены проверяющей комиссии осмотрели подготавливаемые помещения для будущих воспитанников. По ходу инспекции был проведен осмотр и контроль ремонтных работ в следующих помещениях: кухня, коридоры, санузлы, спортзал, музыкальная комната, спальни, комнату медсестры, игровые комнаты и др. ФОТО 9 ФОТО 10 «За последние шесть лет долгострой повидал множество подрядчиков, перенес не малое количество изменений и корректировок, но сегодня наконец-то можно сказать, что работы близятся к финишу», - отметил народный депутат Украины Вадим Нестеренко. ВИДЕО НЕСТЕРЕНКО https://youtu.be/QXhZ7zk4JhA Согласно проекту - это будет современный, уютный и очень теплый сад. После открытия в саду будет 11 групп общим количеством на 200 детей. По факту в садике «Чебурашка» завершены все работы, все необходимое оборудование и мебель закуплены и ждут «своего часа». Единственный момент, который осталось решить – это отопление. Система отопления детского сада полностью подключена и готова к эксплуатации, осталось только получить все разрешительные документы от ОблГАЗА и детский сад откроет свои двери для маленьких новомосковцев.
просмотров: 1308
У Новомосковському центрі зайнятості провели черговий міні – ярмарок вакансій
25.09.2018, 12:00
У Новомосковському центрі зайнятості провели черговий міні – ярмарок вакансій
В приміщенні Новомосковського міськрайонного центру зайнятості 20 вересня 2018 року відбувся міні-ярмарок вакансій Товариства з обмеженою відповідальністю «Дніпровський хлібокомбінат №11» з метою максимального поєднання інтересів роботодавця та населення. В ярмарку прийняли участь: провідний фахівець з питань зайнятості Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Прилєпіна Ірина, начальник відділу по роботі з персоналом ТОВ «Дніпровський хлібокомбінат №11» Лариса Кравченко та 9 безробітних, які перебувають на обліку в Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості. Відкриваючи міні-ярмарок вакансій, провідний фахівець Прилєпіна Ірина ознайомила присутніх з комплексом соціальних послуг, які надає державна служба зайнятості. Вона наголосила, що між хлібокомбінатом та центром зайнятості налагоджені тісні партнерські стосунки, а кадрові потреби підприємства знаходяться під постійною увагою фахівців центру зайнятості. Начальник відділу по роботі з персоналом Лариса Кравченко запропонувала вакантні посади – «пекар», «тістороб», «вантажник» та «прибиральник виробничих приміщень». Вона ознайомила присутніх з завданнями та обов’язками вакантних посад, режимом та характером виконуваної роботи, заробітною платою та соціальними гарантіями. Представник роботодавця зазначила, що завдяки діяльності профспілкового комітету працівники підприємства та діти працівників можуть скористатися нагодою літнього відпочинку на узбережжі Азовського моря. Лариса Кравченко запросила присутніх відвідати виробничі потужності хлібокомбінату за адресою: м. Новомосковськ, вул. Микити Головка, 7. Безробітним буде надано можливість ознайомитися з умовами праці, особисто поспілкуватися з керівництвом, скласти резюме для включення до кадрового резерву підприємства на випадок збільшення обсягів виробництва та появи нових вакансій. В кінці заходу декілька чоловік зацікавились запропонованими вакансіями та виявили бажання відвідати підприємство
просмотров: 47
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить