На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
22 425 000 грн
общий долг за тепло по городу

Аутсорсингова система харчування в Новомосковських школах


12.03.2018, 13:47


 На сайті Новомосковської міської ради з’явився проект рішення  «Про організацію  харчування у загальноосвітніх навчальних закладах міста на основі аутсорсингової системи» який згодом буде розглянуто на засіданні виконкому. 
 

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради  № 468 від 20 вересня 2017 року організація харчування у закладах загальної середньої освіти міста з 01 січня 2018 року відбувається на основі аутсорсингової системи. В результаті проведеної тендерної процедури право організації харчування у школах міста отримало ТОВ «Контракт Продрезерв 5». З цим підприємством укладена угода про надання послуги гарячого харчування у закладах загальної середньої освіти міста, спеціальними актами передане на цінне зберігання обладнання харчоблоків, укладено угоди про відшкодування послуг водо- та електропостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів. Після обговорення у батьківських колективах, закладами освіти було обране меню харчування за батьківські кошти (вартість однієї порції у різних школах складає від 15 до 20 грн.).

 

Рішенням Новомосковської міської ради № 486 від 18 грудня 2017 року затверджений перелік пільгових категорій учнів, яких харчуються за рахунок місцевого бюджету та на 100% забезпечуються гарячим харчуванням. До переліку входять:

 

1. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування (90 дітей, місцевий бюджет,  вартість харчування - 15 грн.).

 

 2. Діти з особливими освітніми потребами і які навчаються в спеціальних та інклюзивних класах (35 дітей,  місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

3. Діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державу соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» (233 дитини , місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

4. Вихованці інтернатного відділення (13 дітей (Рішення №473 від 20.09.2017 «Про безоплатне утримання вихованців інтернатного відділення СЗШ № 7 з соціально незахищених сімей у 2017-2018 навчальному році»), місцевий бюджет, вартість одного дня 70 грн., чотириразове харчування);

 

5. Діти, один із батьків яких приймав або приймає участь  (загинув або пропав безвісти) в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів  (316 дітей, місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

6. Діти-інваліди  (44 дитини, місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

7. Діти з сімей внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (64 дитини, місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

8. Діти батьків, потерпілих у наслідок аварії на ЧАЕС (Закон України «Про місцеве самоврядування в України») (18 дітей,  місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

9. Учні 1 – 4 класів, що відносяться до вищевказаних пільгових категорій і відвідують групу продовженого дня  (95 дітей,  місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

Загальна кількість учнів пільгових категорій на 06 лютого 2018 року складає 908 дітей.

 

Наразі ведеться робота щодо розширення кількості дітей, що отримують гаряче харчування за рахунок місцевого бюджету, так, після обговорення на депутатських комісіях, було прийняте рішення про те, що за окремим клопотанням директора закладу освіти на основі складеного акту соціально-побутових умов проживання сім’ї до вищезгаданого переліку пільгових категорій можуть бути додані діти з багатодітних сімей, де виховується три та більше дитини віком до 18 років, які не потрапили до інших пільгових категорій.

 

   25-29 січня 2018 року бракеражними комісіями, призначеними спеціальним наказом по закладах освіти міста у складі представників адміністрації, педагогічного колективу, батьківської громадськості, проведено перевірку якості харчування, виходу готової продукції та відповідності порцій перспективному меню, про що в кожному окремому випадку складені акти. Перевірка виявила, що вага порцій відповідає вазі, зазначеній у меню, а в окремих випадках перевищує її в незначній мірі,  норми харчування виконуються, якість готової продукції відповідає санітарним нормам.

 

21 лютого комісією, що складалась з представників головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, представників ТОВ «Контракт Продрезерв 5» та управління освіти здійснена вибіркова перевірка харчоблоків закладів освіти міста (6 закладів, 8 харчоблоків). Стан харчоблоків та якість готових страв членів комісії задовольнив, але було й вказано на ряд недоліків щодо зберігання продуктів та технології приготування страв. На даний момент всі недоліки усунено.

 

Згідно Плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища лікувально-профілактичних закладів, загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів, на 2018 рік 20 лютого 2018 року Новомосковським міськрайонних відділом лабораторних досліджень було проведено моніторингове дослідження гімназії № 3 з відбором проб та проведення лабораторно-інструментальних досліджень та випробувань а саме: води питної,  досліджень харчових продуктів на бактеріологічні та фізико-хімічні показники,   змивів з об’єктів навколишнього середовища, садовини городини. Результати дослідження свідчать про мінімальну кількість порушень технологічного процесу та якість організації харчування.

Читайте также


Долг за отопление в Новомосковске не уменьшается
25.04.2018, 11:17
Долг за отопление в Новомосковске не уменьшается
На сегодняшний момент в Новомосковске очень остро стоит вопрос об отключении жилых домов от сетей централизованного отопления в следующем отопительном сезоне, ведь этот отопительный сезон для новомосковцев закончился тем, что НАК «Нафтогаз» не продлил с городом контракт на поставку газа из-за огромного долга горожан. Редакция «Полезной газеты Новомосковска» следит за размером долга ещё с прошлого года и на начало отопительного сезона, потребители задолжали КП «Новомосковсктеплоэнерго» больше 17 миллионов гривен, и 1 апреля новомосковцы оказались в холодных квартирах. Жителей города просят погасить долги за отопление для уплаты. Ведь Новомосковсктеплоэнерго нужно уплатить почти 20 млн. гривен, для того, чтобы Новомосковские котельные заработали в следующем отопительном сезоне. До следующего отопительного сезона ещё есть время, а это значит - есть возможность погасить долг, чтобы НАК «Нафтогаз» заключил с городом контракт на поставку газа. Актуальная сумма задолженности города за отопление составляет 21 100 000 гривен. Как Вы понимаете – в рыночных отношениях все просто: «Нет денег-нет газа». Тем более 21 миллион на сегодняшний день - критическая сумма, по сравнению с ноябрём месяцем прошлого года. Новомосковск вошёл в отопительный сезон с задолженностью в 12 миллионов, а вышел с суммой свыше 24 миллиона!!! Поэтому, уважаемые горожане, в ваших руках судьба всего города. Не будете платить Вы – перестанут платить все. От каждой заплаченной гривны зависит судьба Новомосковска следующей холодной зимой. Анастасия Резник
просмотров: 151
У Новомосковську пройшов репортаж-спогад «Наш біль – Чорнобиль»
25.04.2018, 09:52
У Новомосковську пройшов репортаж-спогад «Наш біль – Чорнобиль»
Напередодні Дня Чорнобильської трагедії 24 квітня до юнацького відділу Новомосковської центральної міської бібліотеки на репортаж-спогад «Наш біль – Чорнобиль» завітали ліквідатори аварії на атомній електростанції Сорокін Борис Михайлович та Куга Віктор Іванович.
просмотров: 61
Новомосковське управління освіти може зекономити до півмільйона гривень на закупівлі молока
25.04.2018, 09:00
Новомосковське управління освіти може зекономити до півмільйона гривень на закупівлі молока
Управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради замовило тендер на закупівлю 2520 літрів згущеного та 48350 літрів рідкого молока жирністю 3,2% для закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти №5,№17.
просмотров: 80
Рятувальники у Новомосковську проводять тижні знань з основ безпеки життєдіяльності
25.04.2018, 08:49
Рятувальники у Новомосковську проводять тижні знань з основ безпеки життєдіяльності
24 квітня поточного року з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій (подій) різного виду рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області завітали до дитячого садка № 7 «Ластівка» розташованого в місті Новомосковську по вулиці Спаська. У ігровій формі рятувальники разом з вихователями дитячого закладу ознайомили малечу з профілактикою надзвичайних ситуацій (подій) різного виду, основними правилами безпеки життєдіяльності, які слід дотримуватися щоб уберегтися від біди, а саме: не відчиняти двері незнайомим людям та вступати в контакт з незнайомими людьми на вулиці; не підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними; не підходити до обірваних електропроводів; не користуватися ліфтом без супроводу дорослих; не ходити до лісу та до водойм без дорослих; не приймати самостійно ліки; не користуватися сірниками, відкритим вогнем, електричними й газовими приладами без нагляду дорослих, та інше. Під час проведення заходу діти уважно слухали виступи рятувальників та з великим задоволенням відповідали на поставленні запитання. Цього ж дня з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій (подій) різного виду, а також збереження життя та здоров’я дітей інспектори Новомосковського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели перевірку додержання і виконання вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки і цивільного захисту вищевказаного дошкільного закладу. Основну увагу приділено утриманню евакуаційних шляхів, внутрішнього та зовнішнього водопостачання, систем протипожежного захисту, наявності первинних засобів пожежогасіння та іншому. Безпека наших дітей залежить тільки від нас самих! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми збережемо найцінніший скарб – дитяче життя!
просмотров: 48
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский