На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

Аутсорсингова система харчування в Новомосковських школах


12.03.2018, 13:47


 На сайті Новомосковської міської ради з’явився проект рішення  «Про організацію  харчування у загальноосвітніх навчальних закладах міста на основі аутсорсингової системи» який згодом буде розглянуто на засіданні виконкому. 
 

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради  № 468 від 20 вересня 2017 року організація харчування у закладах загальної середньої освіти міста з 01 січня 2018 року відбувається на основі аутсорсингової системи. В результаті проведеної тендерної процедури право організації харчування у школах міста отримало ТОВ «Контракт Продрезерв 5». З цим підприємством укладена угода про надання послуги гарячого харчування у закладах загальної середньої освіти міста, спеціальними актами передане на цінне зберігання обладнання харчоблоків, укладено угоди про відшкодування послуг водо- та електропостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів. Після обговорення у батьківських колективах, закладами освіти було обране меню харчування за батьківські кошти (вартість однієї порції у різних школах складає від 15 до 20 грн.).

 

Рішенням Новомосковської міської ради № 486 від 18 грудня 2017 року затверджений перелік пільгових категорій учнів, яких харчуються за рахунок місцевого бюджету та на 100% забезпечуються гарячим харчуванням. До переліку входять:

 

1. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування (90 дітей, місцевий бюджет,  вартість харчування - 15 грн.).

 

 2. Діти з особливими освітніми потребами і які навчаються в спеціальних та інклюзивних класах (35 дітей,  місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

3. Діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державу соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» (233 дитини , місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

4. Вихованці інтернатного відділення (13 дітей (Рішення №473 від 20.09.2017 «Про безоплатне утримання вихованців інтернатного відділення СЗШ № 7 з соціально незахищених сімей у 2017-2018 навчальному році»), місцевий бюджет, вартість одного дня 70 грн., чотириразове харчування);

 

5. Діти, один із батьків яких приймав або приймає участь  (загинув або пропав безвісти) в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів  (316 дітей, місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

6. Діти-інваліди  (44 дитини, місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

7. Діти з сімей внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (64 дитини, місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

8. Діти батьків, потерпілих у наслідок аварії на ЧАЕС (Закон України «Про місцеве самоврядування в України») (18 дітей,  місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

9. Учні 1 – 4 класів, що відносяться до вищевказаних пільгових категорій і відвідують групу продовженого дня  (95 дітей,  місцевий бюджет, вартість харчування - 15 грн.).

 

Загальна кількість учнів пільгових категорій на 06 лютого 2018 року складає 908 дітей.

 

Наразі ведеться робота щодо розширення кількості дітей, що отримують гаряче харчування за рахунок місцевого бюджету, так, після обговорення на депутатських комісіях, було прийняте рішення про те, що за окремим клопотанням директора закладу освіти на основі складеного акту соціально-побутових умов проживання сім’ї до вищезгаданого переліку пільгових категорій можуть бути додані діти з багатодітних сімей, де виховується три та більше дитини віком до 18 років, які не потрапили до інших пільгових категорій.

 

   25-29 січня 2018 року бракеражними комісіями, призначеними спеціальним наказом по закладах освіти міста у складі представників адміністрації, педагогічного колективу, батьківської громадськості, проведено перевірку якості харчування, виходу готової продукції та відповідності порцій перспективному меню, про що в кожному окремому випадку складені акти. Перевірка виявила, що вага порцій відповідає вазі, зазначеній у меню, а в окремих випадках перевищує її в незначній мірі,  норми харчування виконуються, якість готової продукції відповідає санітарним нормам.

 

21 лютого комісією, що складалась з представників головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, представників ТОВ «Контракт Продрезерв 5» та управління освіти здійснена вибіркова перевірка харчоблоків закладів освіти міста (6 закладів, 8 харчоблоків). Стан харчоблоків та якість готових страв членів комісії задовольнив, але було й вказано на ряд недоліків щодо зберігання продуктів та технології приготування страв. На даний момент всі недоліки усунено.

 

Згідно Плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища лікувально-профілактичних закладів, загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів, на 2018 рік 20 лютого 2018 року Новомосковським міськрайонних відділом лабораторних досліджень було проведено моніторингове дослідження гімназії № 3 з відбором проб та проведення лабораторно-інструментальних досліджень та випробувань а саме: води питної,  досліджень харчових продуктів на бактеріологічні та фізико-хімічні показники,   змивів з об’єктів навколишнього середовища, садовини городини. Результати дослідження свідчать про мінімальну кількість порушень технологічного процесу та якість організації харчування.

Читайте также


З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 131
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
16.07.2018, 13:50
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
ДТП сталося 16 липня, близько 11 години у місті Новомосковську по вулиці Сучкова в районі будинку № 37.
просмотров: 861
Новомосковців запрошують на службу до поліції
16.07.2018, 13:20
Новомосковців запрошують на службу до поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 100 вакантних посад молодшого та середнього складу поліції по органах та підрозділах поліції Дніпропетровської області. Кожен бажаючий новомосковець може спробувати себе на такі посади,як: слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських з логістики, помічників слідчих.
просмотров: 111
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
16.07.2018, 09:57
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
Минулого тижня у закладах освіти м. Новомосковська проходило замовлення підручників для 1 класу Нової української школи. Цьому передував конкурсний відбір навчальної літератури, в процесі якого педагоги мали унікальну можливість обрати саме той підручник, який, на їхню думку, найбільше відповідає сучасним вимогам реформування освіти та дасть змогу втілити в життя всі нові освітянські ідеї. І ось тепер, орієнтуючись на перелік навчальних книг, які успішно пройшли конкурсний відбір і будуть надруковані за державні кошти, учителі майбутніх першокласників зробили своє остаточне замовлення підручників з таких предметів, як «Українська мова. Буквар», «Англійська мова», «Математика», «Мистецтво» та інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Загальний наклад замовленої літератури становить 7087 примірників, що на 100% дозволить забезпечити підручниками усіх учнів. До свого вибору освітяни підійшли дуже відповідально. Обираючи навчальну книгу на свій смак і відповідно до власних уявлень про нові вимоги Держстандарту освіти, вони віддали перевагу підручникам за редакцією різних авторів - від 5 до 7 з кожного предмету. Усі книги мають оновлену методичну структуру, містять різноманітну пізнавальну інформацію, продумано ілюстровані і відповідають головному прагненню вчителів – навчати по-новому, творчо і цікаво. До речі, такі підручники, як «Українська мова. Буквар» та «Я досліджую світ» мають першу і другу частини, що робить їх для маленького школяра значно зручнішими. Особливістю цьогорічного замовлення стало і те, що вперше у шкіл з’явилася реальна можливість отримати від держави підручники з англійської мови британських авторів, до того ж з аудіосупроводом. За такими підручниками у новому навчальному році навчатиметься більше третини першокласників нашого міста.
просмотров: 110
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить