На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
22 425 000 грн
общий долг за тепло по городу

В Новомосковске утвердят места остановок общественного транспорта


05.03.2018, 09:59


Очень часто жители Новомосковска сталкиваются с проблемой неопределённости с местонахождением официальных остановок общественного транспорта. Большинство из них не оборудованы укрытиями от дождя, а некоторые и вовсе не обозначены даже соответствующими знаками согласно ПДР. 

В основном, правила посадки/высадки пассажиров нарушают водители маршрутных такси, которые зачастую не останавливаются на установленных остановках. При этом, водители подбирают платных пассажиров между остановками, и в погоне за прибылью, нарушая правила ПДД, подвергают людей опасности. 

Отдельного внимания заслуживает и техническое состояние остановок, не ремонтируемых многие годы. 

Такое положение дел вынудило депутата городского совета, главу бюджетной комиссии Алексея Фрейдина, вынести на следующую сессию Новомосковского городского совета проект решения о внесении изменений в решение городского совета от 30.01.2009 года №694 "Об утверждении мест остановок общественного  транспорта в г. Новомосковска". 

Руководствуясь ст. 25, 59, 60 Закона Украины "О местном самоуправлении в Украине", Законом Украины " О благоустройстве населённых пунктов" для поддержания в надлежащем состоянии имущества, улучшения обслуживания населения в сфере предоставления услуг, Новомосковский городской совет планирует поручить коммунальному предприятию "Новомосковский КОМСЕРВИС" провести инвентаризацию остановок общественного  транспорта в г. Новомосковске и принять их на баланс в соответствии с требованиями действующего законодательства.  

Также предприятие "Новомосковский КОМСЕРВИС" обяжут предоставить предложения по совершенствованию сети остановок общественного транспорта в г. Новомосковске. 

В случае принятия решения, "Новомосковский КОМСЕРВИС" получит возможность составлять правоустанавливающую документацию на земельные участки под остановки общественного транспорта. 

Помимо этого, по согласованию с исполнительным комитетом Новомосковского городского совета предприятие сможет заключать договоры с предприятиями и организациями различных форм собственности на эксплуатацию и благоустройство территорий остановок общественного транспорта в г. Новомосковске.

 

Андрей АлександровичЧитайте также


Новомосковські пожежники  врятували кота
21.04.2018, 10:51
Новомосковські пожежники врятували кота
20 квітня 2018 р., колектив Новомосковського МРУ ГУ ДСНС в Дніпропетровській області в особі Махова Сергія та його команди рятівників отримує слова вдячності від керівництва, педагогічного колективу та всієї студентської спільноти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка за високий професіоналізм та дбайливе ставлення до тварин. Біля центрального входу в коледж на верхівці високого дерева опинилася кішка. Вона просиділа там дві доби, терпіла дощ і холод. І як не намагалися співробітники та викладачі коледжу допомогти їй спуститися-спроби були марними. Напевне, тваринка б загинула... То ж, наполегливі зусилля директора коледжу Піхотіної Любові, заступника директора з виховної роботи Бут Ольги та Махова Сергія з його неймовірно чуйною командою рятівників нарешті спасли багатостраждальну кішечку. Хтось скаже, що це - марно витрачені кошти платників податків. А ми, освітянська спільнота, педагоги, вбачаємо в цій події важливий урок людяності і доброти, який був проведений перед очима студентів. Мали місце не слова. Не порожні заклики. Не показова увага. Було справжнє піклування, чуйність, небайдужість до збереження Життя, самовідданість і допомога в скрутній ситуації і, врешті - решт, цивілізаційний підхід та дбайливе ставлення до братів наших менших. Світ врятує Любов!!! По матеріалам ПОДСЛУШАНО НОВОМОСКОВСК VER_2.1 (UA)
просмотров: 122
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
20.04.2018, 17:04
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
18 квітня в Перещепинській ЗОШ № 2 для учнів 9-х класів працівники Новомосковської центральної районної бібліотеки для дорослих провели з нагоди 100-річчя від дня народження Олеся Гончара годину літературного читання «Вінок пам’яті Олеся Гончара».
просмотров: 82
У Новомосковську СБУ викрила  організоване угруповання
20.04.2018, 15:49
У Новомосковську СБУ викрила організоване угруповання
Співробітники Служби безпеки України у Новомосковську на Дніпропетровщині викрили організоване угруповання, яке під виглядом поліції здійснювало тяжкі злочини на території регіону.
просмотров: 452
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники  провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20.04.2018, 14:51
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20 квітня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели навчально-тренувальне заняття з евакуації учнів та педагогів Новомосковського міського ліцею «Самара» розташованого по вулиці Т.Г.Шевченка. В ході навчально-тренувального заняття рятувальники також продемонстрували дітям практичні дії з ліквідації умовної пожежі, провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з дітьми. Під час проведення навчальної евакуації педагоги закладу діяли чітко та впевнено, що свідчить про злагодженість та позитивний результат періодичного відпрацювання таких дій. Проведення таких заходів допомагають уникнути паніки та швидко зорієнтуватися у разі виникнення справжньої пожежі чи іншої надзвичайної ситуації (події) різного виду. Безпека наших дітей залежить тільки від нас самих! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми збережемо найцінніший скарб – дитяче життя!
просмотров: 111
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский