На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську обговорювали підсумки діяльності районної ради


06.03.2018, 08:16


Днями у малому залі райради відбувся публічний звіт виконуючого обов’язки голови Новомосковської райдержадміністрації О. Ю. Чечеленка про підсумки діяльності РДА за 2017 рік.

Олександр Юрійович детально зупинився на основних напрямках роботи у кожній сфері Новомосковщини, забезпеченні її соціально-економічного розвитку, конкретних шляхах підвищення рівня життєзабезпечення жителів району.

Зокрема, пріоритетом у діяльності райдержадміністрації є виконання бюджету та залучення всіх ресурсів для його наповнення.

За минулий рік дохідну частину зведеного бюджету району виконано в обсязі 772 млн. 85 тис. грн., що становить 102,1%. Проти 2016 р. його доходи зросли на 178 млн. 617 тис. грн. (на 31,36%).

На утримання галузей соціально-культурної сфери направлено 587 млн. 445 тис. грн., що у порівнянні з попереднім роком більше на 168 млн. 393 тис. грн. (40,2%).

На 1 січня 2018 р. дохідна частина бюджету району по власних і закріплених доходах загального фонду при затверджених місцевими радами планових показниках у сумі 48 млн. 791 тис. 800 грн. виконана на 61 млн. 802 тис. 800 грн., що становить 126,7%, перевиконання склало 13 млн. 11 тис. грн.

Велику увагу райдержадміністрація приділяє забезпеченню ефективного та прозорого здійснення закупівель за бюджетні кошти. За рейтингом організаторів системи ProZorro Новомосковська РДА посіла 4 місце серед райдержадміністрацій області.

Щодо роботи промислових підприємств, розташованих на території району, то обсяг їх реалізованої продукції за січень-листопад 2017 р. склав 1 984,1 млн. грн. Це вдвічі більше проти відповідного періоду 2016 р. Спостерігається збільшення виробництва харчової продукції, одягу, продуктів нафтопереробки, хімічних продуктів, пластмасових виробів, машинобудування.

Основним народногосподарським комплексом, який відіграє важливу роль у економіці району, є агропромисловий сектор.

Торік завдяки сприятливим погодно-кліматичним умовам, досвіду та зусиллям сільгоспвиробників агроформуваннями Новомосковщини отримано вагомий урожай – 228,1 тис. тонн зернових культур при урожайності 43 ц/га. За підсумками збирання ранніх зернових та зернобобових культур в обласному рейтингу район посів перше місце з урожайності.

Для збільшення виробництва м’яса на 2141 голову нарощено поголів’я свиней та на 602,1 тис. – птиці, відповідно реалізація м’яса збільшилась на 340 тонн та 362 тонни.

Валовий надій молока у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшився на 87 тонн і становить  4 703 тонни.

Під урожай 2018 р. посіяно озимих на зерно 33 258 га (у 2016 р. – 31 239 га). Для покращення матеріально-технічної бази придбано 72 одиниці техніки на 53,3 млн. грн.

Певну роботу проведено і у сфері житлово-комунального господарства та будівництві. Зокрема, у Перещепиному, Спаському, Орлівщині, Михайлівці, Левенцівці, Мар’янівці, Скотуватому, Новоскотуватому, Мирному здійснено нове будівництво та капітальний ремонт вуличного освітлення на 6 млн. 586 тис. грн.

Протягом року здійснено капітальні та поточні ремонти у 18 закладах загальної середньої освіти та в 7 закладах дошкільної освіти, на що використано 31 млн. грн. Серед виконаних робіт – реконструкція систем теплопостачання, утеплення фасадів будівель навчальних корпусів, ремонт покрівель, внутрішні ремонти, встановлення металопластикових вікон, проведення ремонтів електромереж та обладнання, ремонт та гідрохімічне очищення систем опалення, ремонт внутрішніх і зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення.

У галузі охорони здоров’я торік виконано ремонти Миколаївської, Спаської, Вільненської амбулаторій, капремонт та утеплення фасаду Перещепинської амбулаторії. Крім того, проведено утеплення фасаду другого поверху адмінбудівлі центральної районної лікарні, розроблено проектно-кошторисну документацію на утеплення фасадів пологового та інфекційного відділень.

У рамках грантового проекту японського уряду в ЦРЛ з’явилась лапароскопічна стійка з комплектом ендоскопічних апаратів та інструментів на суму 1 млн. 973 тис. грн., а на виконання програми «Здоров’я Новомосковщини на 2016 рік» було придбано діагностичний рентгенівський комплекс (4 млн. 985 тис. грн.).

Вкотре медики району підтвердили свій професіоналізм і вміння: за підсумками обласного конкурсу на кращу амбулаторію загальної практики-сімейної медицини лідером серед сільських районів стала Губиниська АЗПСМ.

– Минулий рік був непростим, але водночас – і продуктивно напруженим, – зазначив виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації О. Ю. Чечеленко. – У результаті досягнуто стабільності спільної роботи. Це дало можливість конкретно планувати та послідовно виконувати поставлені завдання. Важлива й сама атмосфера, в якій ми працювали у звітному періоді. Були суперечки, полеміка, але ми незмінно виходили на необхідні для жителів району конструктивні рішення. Переконаний, що такий підхід вдасться зберегти і надалі.Читайте также


Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 93
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
11.12.2018, 09:32
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
Нещодавно в Новомосковській районній бібліотеці для дітей пройшов урок доброти та милосердя з учнями 5 кл. Перещепинського опорного освітнього закладу.
просмотров: 50
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
11.12.2018, 08:09
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
На днях в Новомосковской школе №15 вандалы разгромили школьную электрощитовую. Скорее всего, это дело рук несовершеннолетних хулиганов, поскольку ни счётчики, ни другое оборудование не тронуто.
просмотров: 219
Под Новомосковском завершается реконструкция очередной школы
10.12.2018, 12:49
Под Новомосковском завершается реконструкция очередной школы
Яркий цветной фасад, просторные игровые, удобные спальни. В Николаевке Новомосковского района Днепропетровская облгосадминистрация реконструирует учебно-воспитательный комплекс.
просмотров: 196
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое