На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
22 425 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську обговорювали підсумки діяльності районної ради


06.03.2018, 08:16


Днями у малому залі райради відбувся публічний звіт виконуючого обов’язки голови Новомосковської райдержадміністрації О. Ю. Чечеленка про підсумки діяльності РДА за 2017 рік.

Олександр Юрійович детально зупинився на основних напрямках роботи у кожній сфері Новомосковщини, забезпеченні її соціально-економічного розвитку, конкретних шляхах підвищення рівня життєзабезпечення жителів району.

Зокрема, пріоритетом у діяльності райдержадміністрації є виконання бюджету та залучення всіх ресурсів для його наповнення.

За минулий рік дохідну частину зведеного бюджету району виконано в обсязі 772 млн. 85 тис. грн., що становить 102,1%. Проти 2016 р. його доходи зросли на 178 млн. 617 тис. грн. (на 31,36%).

На утримання галузей соціально-культурної сфери направлено 587 млн. 445 тис. грн., що у порівнянні з попереднім роком більше на 168 млн. 393 тис. грн. (40,2%).

На 1 січня 2018 р. дохідна частина бюджету району по власних і закріплених доходах загального фонду при затверджених місцевими радами планових показниках у сумі 48 млн. 791 тис. 800 грн. виконана на 61 млн. 802 тис. 800 грн., що становить 126,7%, перевиконання склало 13 млн. 11 тис. грн.

Велику увагу райдержадміністрація приділяє забезпеченню ефективного та прозорого здійснення закупівель за бюджетні кошти. За рейтингом організаторів системи ProZorro Новомосковська РДА посіла 4 місце серед райдержадміністрацій області.

Щодо роботи промислових підприємств, розташованих на території району, то обсяг їх реалізованої продукції за січень-листопад 2017 р. склав 1 984,1 млн. грн. Це вдвічі більше проти відповідного періоду 2016 р. Спостерігається збільшення виробництва харчової продукції, одягу, продуктів нафтопереробки, хімічних продуктів, пластмасових виробів, машинобудування.

Основним народногосподарським комплексом, який відіграє важливу роль у економіці району, є агропромисловий сектор.

Торік завдяки сприятливим погодно-кліматичним умовам, досвіду та зусиллям сільгоспвиробників агроформуваннями Новомосковщини отримано вагомий урожай – 228,1 тис. тонн зернових культур при урожайності 43 ц/га. За підсумками збирання ранніх зернових та зернобобових культур в обласному рейтингу район посів перше місце з урожайності.

Для збільшення виробництва м’яса на 2141 голову нарощено поголів’я свиней та на 602,1 тис. – птиці, відповідно реалізація м’яса збільшилась на 340 тонн та 362 тонни.

Валовий надій молока у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшився на 87 тонн і становить  4 703 тонни.

Під урожай 2018 р. посіяно озимих на зерно 33 258 га (у 2016 р. – 31 239 га). Для покращення матеріально-технічної бази придбано 72 одиниці техніки на 53,3 млн. грн.

Певну роботу проведено і у сфері житлово-комунального господарства та будівництві. Зокрема, у Перещепиному, Спаському, Орлівщині, Михайлівці, Левенцівці, Мар’янівці, Скотуватому, Новоскотуватому, Мирному здійснено нове будівництво та капітальний ремонт вуличного освітлення на 6 млн. 586 тис. грн.

Протягом року здійснено капітальні та поточні ремонти у 18 закладах загальної середньої освіти та в 7 закладах дошкільної освіти, на що використано 31 млн. грн. Серед виконаних робіт – реконструкція систем теплопостачання, утеплення фасадів будівель навчальних корпусів, ремонт покрівель, внутрішні ремонти, встановлення металопластикових вікон, проведення ремонтів електромереж та обладнання, ремонт та гідрохімічне очищення систем опалення, ремонт внутрішніх і зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення.

У галузі охорони здоров’я торік виконано ремонти Миколаївської, Спаської, Вільненської амбулаторій, капремонт та утеплення фасаду Перещепинської амбулаторії. Крім того, проведено утеплення фасаду другого поверху адмінбудівлі центральної районної лікарні, розроблено проектно-кошторисну документацію на утеплення фасадів пологового та інфекційного відділень.

У рамках грантового проекту японського уряду в ЦРЛ з’явилась лапароскопічна стійка з комплектом ендоскопічних апаратів та інструментів на суму 1 млн. 973 тис. грн., а на виконання програми «Здоров’я Новомосковщини на 2016 рік» було придбано діагностичний рентгенівський комплекс (4 млн. 985 тис. грн.).

Вкотре медики району підтвердили свій професіоналізм і вміння: за підсумками обласного конкурсу на кращу амбулаторію загальної практики-сімейної медицини лідером серед сільських районів стала Губиниська АЗПСМ.

– Минулий рік був непростим, але водночас – і продуктивно напруженим, – зазначив виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації О. Ю. Чечеленко. – У результаті досягнуто стабільності спільної роботи. Це дало можливість конкретно планувати та послідовно виконувати поставлені завдання. Важлива й сама атмосфера, в якій ми працювали у звітному періоді. Були суперечки, полеміка, але ми незмінно виходили на необхідні для жителів району конструктивні рішення. Переконаний, що такий підхід вдасться зберегти і надалі.Читайте также


Новомосковські пожежники  врятували кота
21.04.2018, 10:51
Новомосковські пожежники врятували кота
20 квітня 2018 р., колектив Новомосковського МРУ ГУ ДСНС в Дніпропетровській області в особі Махова Сергія та його команди рятівників отримує слова вдячності від керівництва, педагогічного колективу та всієї студентської спільноти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка за високий професіоналізм та дбайливе ставлення до тварин. Біля центрального входу в коледж на верхівці високого дерева опинилася кішка. Вона просиділа там дві доби, терпіла дощ і холод. І як не намагалися співробітники та викладачі коледжу допомогти їй спуститися-спроби були марними. Напевне, тваринка б загинула... То ж, наполегливі зусилля директора коледжу Піхотіної Любові, заступника директора з виховної роботи Бут Ольги та Махова Сергія з його неймовірно чуйною командою рятівників нарешті спасли багатостраждальну кішечку. Хтось скаже, що це - марно витрачені кошти платників податків. А ми, освітянська спільнота, педагоги, вбачаємо в цій події важливий урок людяності і доброти, який був проведений перед очима студентів. Мали місце не слова. Не порожні заклики. Не показова увага. Було справжнє піклування, чуйність, небайдужість до збереження Життя, самовідданість і допомога в скрутній ситуації і, врешті - решт, цивілізаційний підхід та дбайливе ставлення до братів наших менших. Світ врятує Любов!!! По матеріалам ПОДСЛУШАНО НОВОМОСКОВСК VER_2.1 (UA)
просмотров: 122
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
20.04.2018, 17:04
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
18 квітня в Перещепинській ЗОШ № 2 для учнів 9-х класів працівники Новомосковської центральної районної бібліотеки для дорослих провели з нагоди 100-річчя від дня народження Олеся Гончара годину літературного читання «Вінок пам’яті Олеся Гончара».
просмотров: 82
У Новомосковську СБУ викрила  організоване угруповання
20.04.2018, 15:49
У Новомосковську СБУ викрила організоване угруповання
Співробітники Служби безпеки України у Новомосковську на Дніпропетровщині викрили організоване угруповання, яке під виглядом поліції здійснювало тяжкі злочини на території регіону.
просмотров: 452
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники  провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20.04.2018, 14:51
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20 квітня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели навчально-тренувальне заняття з евакуації учнів та педагогів Новомосковського міського ліцею «Самара» розташованого по вулиці Т.Г.Шевченка. В ході навчально-тренувального заняття рятувальники також продемонстрували дітям практичні дії з ліквідації умовної пожежі, провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з дітьми. Під час проведення навчальної евакуації педагоги закладу діяли чітко та впевнено, що свідчить про злагодженість та позитивний результат періодичного відпрацювання таких дій. Проведення таких заходів допомагають уникнути паніки та швидко зорієнтуватися у разі виникнення справжньої пожежі чи іншої надзвичайної ситуації (події) різного виду. Безпека наших дітей залежить тільки від нас самих! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми збережемо найцінніший скарб – дитяче життя!
просмотров: 111
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский