На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

У рамках реалізації програми «Безпечне місто» буде створена Новомосковська муніципальна варта


03.03.2018, 09:55


В Новомосковську з метою профілактики правопорушень і забезпечення охорони громадського порядку створять власну муніципальну варту.

Такі муніципальні варти створені у багатьох містах України, таких як Дніпро, Харків, Кропивницький та ін.. Створення у Новомосковську такої муніципальної варти, це один з кроків реалізації програми депутата міськради, голови бюджетної комісії Олексія Фрейдіна «Безпечне місто». Проект відповідного рішення оприлюднений на офіційному сайті Новомосковської міської ради.

Також під час реалізації програми «Безпечне місто» на вулицях Новомосковська планується встановити 12 відеокамер з високою роздільною здатністю для фото / відео фіксації номерних знаків всіх автомобілів. Ці камери дозволяють практично при будь-яких погодних умовах, вдень і вночі, фіксувати номерні знаки всіх автомобільних засобів.

За прикладом міст Дніпро, Маріуполь, пропонується встановити ще понад 40 відеокамер по всьому Новомосковську. Відео з цих відеокамер буде в режимі online транслюватися на центральний пульт Новомосковського відділу поліції.


У разі необхідності, архів записів завжди буде доступний для правоохоронних органів для виявлення правопорушень. Це необхідно для накладання штрафів при порушенні проїзду перехресть, перевищення швидкісного режиму, ненадання переваги на пішохідних переходах і тд.


З такою пропозицією установки відеокамер і фіксації всього автомобільного трафіку Новомосковська, на позаминулому засіданні Виконкому, виступив начальник Новомосковського відділу СБУ в Дніпропетровській області Олександр Пелін.

Як показує практика, зараз у всіх великих містах України (Дніпро, Харків, Київ) при наявності таких камер, практично завжди можна оперативно реагувати на правопорушення.

На засіданні виконкому прийшли до висновку, що ця програма дуже потрібна Новомосковську і попросили начальника СБУ надати більш детальний проект, тому що жителі міста повинні жити в безпечному місті.

Безпека новомосковців у такі складні часи, коли наше місто знаходиться зовсім неподалік від зони проведення АТО, є однією з основних прерогатив в роботі депутата міськради, голови бюджетної комісії Олексія Фрейдіна.Читайте также


Где 16 июля  в Новомосковске будет временно отсутствовать электричество
16.07.2018, 08:57
Где 16 июля в Новомосковске будет временно отсутствовать электричество
Как сообщает пресс-служба «ДТЭК Днепрооблэнерго», 16 июля, в некоторых районах города временно не будет света в связи с плановым обслуживанием электрических сетей, направленных на повышение надёжности электроснабжения и улучшения качества обслуживания потребителей. Свет может отсутствовать с 10:00 до 17:00 в Новомосковске по ул.Больничная, З.Белой 2,4,6,8, ул.Паланочной 31,23,25,27, Гетьманской 40,42, ул. Гетьманской, 1Д
просмотров: 84
У Новомосковському районі рятувальники проводять профілактичну роботу з працівниками сільгосппідприємств
16.07.2018, 08:56
У Новомосковському районі рятувальники проводять профілактичну роботу з працівниками сільгосппідприємств
У Новомосковському районі тривають жнива. Інспектори Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з сільськогосподарськими підприємствами та господарствами у місцях збирання, перероблення і зберігання врожаю, заготівлі кормів.
просмотров: 71
Стало відомо розмір ставки земельного податку та розмір орендної плати за землю по м. Новомосковську
16.07.2018, 08:52
Стало відомо розмір ставки земельного податку та розмір орендної плати за землю по м. Новомосковську
Згідно РІШЕННЯ ХV сесія VII скликання Новомосковської міської Ради №641 від 06.07.2018 «Про встановлення ставок земельного податку та розмір орендної плати за землю по м.Новомосковську» та керуючись абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада ВИРІШИЛА: 1.Установити на території м. Новомосковська: 1) ставки земельного податку та розмір орендної плати за землю згідно з додатком 1; 2) пільги для фізичних та юридичних осіб із сплати земельного податку надані відповідно до статей 281-284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2. 2. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби оприлюднити рішення в засобах масової інформації . 3. Рішення набирає чинності з 01.08.2018 року. 4. Визначити об'єкт оподаткування, платників податку, податковий період, особливості оподаткування та інші обов'язкові елементи плати за землю згідно зі ст. ст.46-49, 269-289 Податкового кодексу України. 5. Рішення Новомосковської міської ради від 28.02.2017р. №316 «Про затвердження Положення про встановлення на території м.Новомосковська податку на майно, в частині плати за землю», від 23.01.2015р. № 1212 «Про встановлення на території пільг зі сплати земельного податку», від 31.05.2011р. №206 «Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради №888 від 26.02.2010р. «Про відміну рішення міської ради від 24.12.2003р. №321 «Про затвердження положення про загальні засади набуття, реалізації і припинення права користування земельною ділянкою в м. Новомосковську» та затвердження деяких заходів щодо оформлення земельних ділянок та прав на них і нарахування плати за землю», від 26.02.2010р. №888 «Про відміну рішення міської ради від 24.12.2003р. №321 «Про затвердження положення про загальні засади набуття, реалізації і припинення права користування земельною ділянкою в м. Новомосковську» та затвердження деяких заходів щодо оформлення земельних ділянок та прав на них і нарахування плати за землю» визнати такими, що втратили чинність. 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста та Новомосковську ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області.
просмотров: 103
В Новомосковске неизвестные раскурочили детскую площадку
16.07.2018, 08:36
В Новомосковске неизвестные раскурочили детскую площадку
Инцидент случился в районе ж/д вокзала г. Новомосковск. Об этом жители города пишут в социальных сетях. Вандалы срезали часть детских качелей и раскурочили карусель. «Что за варвары? Одна приличная детская площадка на весь район, и ту всю раздолбали. Ещё вчера качели были целые, сегодня - уже нет. А потом мы удивляемся: "Почему для нас не делают ничего бесплатно"? Потому что сами не в состоянии хотя бы беречь то, что уже есть. Друзья давайте жить дружно и относиться к вещам бережно», - пишет очевидец в соцсети.
просмотров: 277
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить