На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
22 425 000 грн
общий долг за тепло по городу

У рамках реалізації програми «Безпечне місто» буде створена Новомосковська муніципальна варта


03.03.2018, 09:55


В Новомосковську з метою профілактики правопорушень і забезпечення охорони громадського порядку створять власну муніципальну варту.

Такі муніципальні варти створені у багатьох містах України, таких як Дніпро, Харків, Кропивницький та ін.. Створення у Новомосковську такої муніципальної варти, це один з кроків реалізації програми депутата міськради, голови бюджетної комісії Олексія Фрейдіна «Безпечне місто». Проект відповідного рішення оприлюднений на офіційному сайті Новомосковської міської ради.

Також під час реалізації програми «Безпечне місто» на вулицях Новомосковська планується встановити 12 відеокамер з високою роздільною здатністю для фото / відео фіксації номерних знаків всіх автомобілів. Ці камери дозволяють практично при будь-яких погодних умовах, вдень і вночі, фіксувати номерні знаки всіх автомобільних засобів.

За прикладом міст Дніпро, Маріуполь, пропонується встановити ще понад 40 відеокамер по всьому Новомосковську. Відео з цих відеокамер буде в режимі online транслюватися на центральний пульт Новомосковського відділу поліції.


У разі необхідності, архів записів завжди буде доступний для правоохоронних органів для виявлення правопорушень. Це необхідно для накладання штрафів при порушенні проїзду перехресть, перевищення швидкісного режиму, ненадання переваги на пішохідних переходах і тд.


З такою пропозицією установки відеокамер і фіксації всього автомобільного трафіку Новомосковська, на позаминулому засіданні Виконкому, виступив начальник Новомосковського відділу СБУ в Дніпропетровській області Олександр Пелін.

Як показує практика, зараз у всіх великих містах України (Дніпро, Харків, Київ) при наявності таких камер, практично завжди можна оперативно реагувати на правопорушення.

На засіданні виконкому прийшли до висновку, що ця програма дуже потрібна Новомосковську і попросили начальника СБУ надати більш детальний проект, тому що жителі міста повинні жити в безпечному місті.

Безпека новомосковців у такі складні часи, коли наше місто знаходиться зовсім неподалік від зони проведення АТО, є однією з основних прерогатив в роботі депутата міськради, голови бюджетної комісії Олексія Фрейдіна.Читайте также


Новомосковські пожежники  врятували кота
21.04.2018, 10:51
Новомосковські пожежники врятували кота
20 квітня 2018 р., колектив Новомосковського МРУ ГУ ДСНС в Дніпропетровській області в особі Махова Сергія та його команди рятівників отримує слова вдячності від керівництва, педагогічного колективу та всієї студентської спільноти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка за високий професіоналізм та дбайливе ставлення до тварин. Біля центрального входу в коледж на верхівці високого дерева опинилася кішка. Вона просиділа там дві доби, терпіла дощ і холод. І як не намагалися співробітники та викладачі коледжу допомогти їй спуститися-спроби були марними. Напевне, тваринка б загинула... То ж, наполегливі зусилля директора коледжу Піхотіної Любові, заступника директора з виховної роботи Бут Ольги та Махова Сергія з його неймовірно чуйною командою рятівників нарешті спасли багатостраждальну кішечку. Хтось скаже, що це - марно витрачені кошти платників податків. А ми, освітянська спільнота, педагоги, вбачаємо в цій події важливий урок людяності і доброти, який був проведений перед очима студентів. Мали місце не слова. Не порожні заклики. Не показова увага. Було справжнє піклування, чуйність, небайдужість до збереження Життя, самовідданість і допомога в скрутній ситуації і, врешті - решт, цивілізаційний підхід та дбайливе ставлення до братів наших менших. Світ врятує Любов!!! По матеріалам ПОДСЛУШАНО НОВОМОСКОВСК VER_2.1 (UA)
просмотров: 122
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
20.04.2018, 17:04
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
18 квітня в Перещепинській ЗОШ № 2 для учнів 9-х класів працівники Новомосковської центральної районної бібліотеки для дорослих провели з нагоди 100-річчя від дня народження Олеся Гончара годину літературного читання «Вінок пам’яті Олеся Гончара».
просмотров: 82
У Новомосковську СБУ викрила  організоване угруповання
20.04.2018, 15:49
У Новомосковську СБУ викрила організоване угруповання
Співробітники Служби безпеки України у Новомосковську на Дніпропетровщині викрили організоване угруповання, яке під виглядом поліції здійснювало тяжкі злочини на території регіону.
просмотров: 452
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники  провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20.04.2018, 14:51
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20 квітня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели навчально-тренувальне заняття з евакуації учнів та педагогів Новомосковського міського ліцею «Самара» розташованого по вулиці Т.Г.Шевченка. В ході навчально-тренувального заняття рятувальники також продемонстрували дітям практичні дії з ліквідації умовної пожежі, провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з дітьми. Під час проведення навчальної евакуації педагоги закладу діяли чітко та впевнено, що свідчить про злагодженість та позитивний результат періодичного відпрацювання таких дій. Проведення таких заходів допомагають уникнути паніки та швидко зорієнтуватися у разі виникнення справжньої пожежі чи іншої надзвичайної ситуації (події) різного виду. Безпека наших дітей залежить тільки від нас самих! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми збережемо найцінніший скарб – дитяче життя!
просмотров: 111
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский