На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

Святиню Новомосковська продовжують ремонтувати


01.03.2018, 12:41


Ремонтні роботи в Новомосковському Свято-Троїцькому соборі розпочалися ще в 2012 році, та згодом, через брак коштів були призупинені. Завдяки роботі народного депутата України Вадима Нестеренко та міської влади яка була спрямована на відновлення фінансування реконструкції архітектурної пам’ятки Новомосковська, в травні минулого року роботи заново поновили та наразі вони тривають в дзвіниці.

Реставратори розібрали споруду до фундаменту і, буквально, перебрали по колоді, говорить, архієпископ Новомосковський, Настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору, Владика Євлогій.Владика Євлогій прокоментував журналістам ТРК Самарь стан виконання ремонтних робіт у Свято-Троїцькому соборі: «Приємно від того, що попри морозну погоду, ремонтні роботи майже не припиняються. Скоріш за все, нинішнє відродження Свято-Троїцького собору ознаменується й відтворенням первісного вигляду 35-метрової дзвіниці з годинником-курантами».


При реставрації дзвіниці використовують і традиційні, і більш сучасні інструменти. Наприклад, нові колоди, як і за давніх часів, з'єднують спеціальними пластинами з дубу. Вони набагато довші, ніж попередні, а отже й дзвіниця буде більше міцною.Попереду ще чимало роботи, зазначає бригадир реставраторів Леонід Леонідович. В проекті реконструкції закладено також і часткове перепланування внутрішньої частини присоборної площі. Окрім того, в самому Свято-Троїцькому соборі також тривають ремонтні роботи.

Про терміни завершення робіт говорити ще зарано, тому що у процесі реставрації виникають труднощі пов’язані з тим, що собор дуже давно збудовано та робітники вимушені виконувати більше ремонтних робіт але процес реставрації Свято-Троїцького собору й надалі буде під постійним контролем народного депутата України Вадима Нестеренко.

За матеріалами ТРК СамарьЧитайте также


З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 131
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
16.07.2018, 13:50
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
ДТП сталося 16 липня, близько 11 години у місті Новомосковську по вулиці Сучкова в районі будинку № 37.
просмотров: 867
Новомосковців запрошують на службу до поліції
16.07.2018, 13:20
Новомосковців запрошують на службу до поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 100 вакантних посад молодшого та середнього складу поліції по органах та підрозділах поліції Дніпропетровської області. Кожен бажаючий новомосковець може спробувати себе на такі посади,як: слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських з логістики, помічників слідчих.
просмотров: 111
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
16.07.2018, 09:57
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
Минулого тижня у закладах освіти м. Новомосковська проходило замовлення підручників для 1 класу Нової української школи. Цьому передував конкурсний відбір навчальної літератури, в процесі якого педагоги мали унікальну можливість обрати саме той підручник, який, на їхню думку, найбільше відповідає сучасним вимогам реформування освіти та дасть змогу втілити в життя всі нові освітянські ідеї. І ось тепер, орієнтуючись на перелік навчальних книг, які успішно пройшли конкурсний відбір і будуть надруковані за державні кошти, учителі майбутніх першокласників зробили своє остаточне замовлення підручників з таких предметів, як «Українська мова. Буквар», «Англійська мова», «Математика», «Мистецтво» та інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Загальний наклад замовленої літератури становить 7087 примірників, що на 100% дозволить забезпечити підручниками усіх учнів. До свого вибору освітяни підійшли дуже відповідально. Обираючи навчальну книгу на свій смак і відповідно до власних уявлень про нові вимоги Держстандарту освіти, вони віддали перевагу підручникам за редакцією різних авторів - від 5 до 7 з кожного предмету. Усі книги мають оновлену методичну структуру, містять різноманітну пізнавальну інформацію, продумано ілюстровані і відповідають головному прагненню вчителів – навчати по-новому, творчо і цікаво. До речі, такі підручники, як «Українська мова. Буквар» та «Я досліджую світ» мають першу і другу частини, що робить їх для маленького школяра значно зручнішими. Особливістю цьогорічного замовлення стало і те, що вперше у шкіл з’явилася реальна можливість отримати від держави підручники з англійської мови британських авторів, до того ж з аудіосупроводом. За такими підручниками у новому навчальному році навчатиметься більше третини першокласників нашого міста.
просмотров: 110
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить