На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
22 425 000 грн
общий долг за тепло по городу

На развитие спорта в Новомосковске в этом году потратят почти полмиллиона гривен


27.02.2018, 16:14


Новомосковск всегда славился большими спортивными победами, добытыми городскими спортсменами на самых различных уровнях,  от областных соревнований до всемирных чемпионатов.


С целью дальнейшего развития физкультурно-спортивной отрасли города, укрепления здоровья населения средствами физического воспитания, создание благоприятных условий в организации качественного, содержательного досуга жителей города, создание новой и модернизация существующей материально-технической базы учреждений физической культуры и спорта, руководствуясь ст. 48 Закона Украины «О физической культуре и спорте», п.22 ч.1. 26 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», Новомосковский городской совет планирует внести изменения в решение от 21.12.2016р. № 292 «Об утверждении городской Целевой комплексной программы развития физической культуры и спорта в. Новомосковске на 2017-2021р.р.»

 

Согласно проекту решения, на проведение спортивно-массовых мероприятий согласно календарному плану горспорткомитета в 2018-м году будет потрачено 95,7 тыс. грн.

 

Выплата стипендий перспективным спортсменам города и премирование лучших спортсменов и тренеров обойдётся местному бюджету в 32,5 тыс. грн.

 

На проведение спортивно-массовых мероприятий городского центра ФЗО «Спорт для всех», согласно календарному плану, депутаты планируют выделить 18,5 тыс. грн.

 

Проведение учебно-тренировочной работы КПНЗ НКДЮСШ будет профинансировано на сумму в 32,5 тыс.грн.

 

Кроме всего вышеперечисленного, депутаты городского совета запланировали финансирование на приобретение и установку 267,3 тыс. грн.

 

Всего на спорт в Новомосковске в текущем году запланировано финансирование в сумме 462,2 тысячи гривен.

 

Стоит отметить, что «Программа развития физической культуры и спорта в. Новомосковске на 2017-2021 годы» предусматривает увеличение финансирования развития спорта с каждым последующим годом.

 

 

Андрей Александрович

 

 

Читайте также


Новомосковські пожежники  врятували кота
21.04.2018, 10:51
Новомосковські пожежники врятували кота
20 квітня 2018 р., колектив Новомосковського МРУ ГУ ДСНС в Дніпропетровській області в особі Махова Сергія та його команди рятівників отримує слова вдячності від керівництва, педагогічного колективу та всієї студентської спільноти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка за високий професіоналізм та дбайливе ставлення до тварин. Біля центрального входу в коледж на верхівці високого дерева опинилася кішка. Вона просиділа там дві доби, терпіла дощ і холод. І як не намагалися співробітники та викладачі коледжу допомогти їй спуститися-спроби були марними. Напевне, тваринка б загинула... То ж, наполегливі зусилля директора коледжу Піхотіної Любові, заступника директора з виховної роботи Бут Ольги та Махова Сергія з його неймовірно чуйною командою рятівників нарешті спасли багатостраждальну кішечку. Хтось скаже, що це - марно витрачені кошти платників податків. А ми, освітянська спільнота, педагоги, вбачаємо в цій події важливий урок людяності і доброти, який був проведений перед очима студентів. Мали місце не слова. Не порожні заклики. Не показова увага. Було справжнє піклування, чуйність, небайдужість до збереження Життя, самовідданість і допомога в скрутній ситуації і, врешті - решт, цивілізаційний підхід та дбайливе ставлення до братів наших менших. Світ врятує Любов!!! По матеріалам ПОДСЛУШАНО НОВОМОСКОВСК VER_2.1 (UA)
просмотров: 122
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
20.04.2018, 17:04
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
18 квітня в Перещепинській ЗОШ № 2 для учнів 9-х класів працівники Новомосковської центральної районної бібліотеки для дорослих провели з нагоди 100-річчя від дня народження Олеся Гончара годину літературного читання «Вінок пам’яті Олеся Гончара».
просмотров: 82
У Новомосковську СБУ викрила  організоване угруповання
20.04.2018, 15:49
У Новомосковську СБУ викрила організоване угруповання
Співробітники Служби безпеки України у Новомосковську на Дніпропетровщині викрили організоване угруповання, яке під виглядом поліції здійснювало тяжкі злочини на території регіону.
просмотров: 452
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники  провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20.04.2018, 14:51
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20 квітня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели навчально-тренувальне заняття з евакуації учнів та педагогів Новомосковського міського ліцею «Самара» розташованого по вулиці Т.Г.Шевченка. В ході навчально-тренувального заняття рятувальники також продемонстрували дітям практичні дії з ліквідації умовної пожежі, провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з дітьми. Під час проведення навчальної евакуації педагоги закладу діяли чітко та впевнено, що свідчить про злагодженість та позитивний результат періодичного відпрацювання таких дій. Проведення таких заходів допомагають уникнути паніки та швидко зорієнтуватися у разі виникнення справжньої пожежі чи іншої надзвичайної ситуації (події) різного виду. Безпека наших дітей залежить тільки від нас самих! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми збережемо найцінніший скарб – дитяче життя!
просмотров: 111
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский