На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 740 000 грн
общий долг за тепло по городу

До Міжнародного дня рідної мови Новомосковській бібліотеці подарували нові книжки


21.02.2018, 18:00


 Сьогодні, 21 лютого, представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Наша рідна українська мова - найцінніше надбання, яке створили й зберегли для нас наші предки. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.

 

Саме з нагоди такого чудового свята до читального залу Новомосковської центральної міської бібліотеки завітали студенти Новомосковського технікуму Дніпропетровської Національної Металургійної академії України.


 

  

 

Провідні бібліотекарі читального залу Новомосковської бібліотеки Біловоденко Н. Є. та Дегтяр Н. А. розповіли присутнім про десять цікавих фактів з української мови, ставили студентам запитання щодо рідної мови, запропонувала згадати присутнім приказки про рідну мову, читали загадки та багато іншого.

 

  

 

Також ведучі розповідали про багатство й милозвучність рідної мови, наголошуючи що мова - то не просто засіб спілкування, а глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, музика, мелодика, барви буття, сучасна художня, інтелектуальна та мислительська діяльність народу.

 

Присутні на заході студенти з задоволенням слухали яскраві, виразні та емоційні розповіді про рідну мову, її походження та особливості.

 

Не обійшлося в цей день і без подарунків. До Міжнародного дня рідної мови до Новомосковської міської центральної бібліотеки завітав депутат міської ради, голова бюджетної комісії Олексій Фрейдін.

 

 

Гарним подарунком до такого чудового свята стали нові книжки з казками, романами, розповідями та ін., написаними на українській мові, які Олексій Фрейдін подарував Новомосковській бібліотеці. Також, працівникам міської центральної бібліотечної системи м. Новомосковська за сумлінну працю та вагомий внесок в збереження рідної мови була вручена особиста подяка від Олексія Валерійовича.

 

  

 

«Для мене, важливим показником моєї праці являється розвиток міста та культурних можливостей його мешканців. Свято рідної мови – це саме та подія, котра повинна в нас відзначатися, бо саме вона сприяє інтелектуальному розвитку нації і дає надію на світле майбутнє не тільки для нашого міста, а й всієї країни»,- зазначив депутат міської ради, голова бюджетної комісії Олексій Фрейдін.

 

В свою чергу провідні бібліотекарі щиро подякували Олексію Валерійовичу за такий чудовий подарунок, побажали міцного здоров’я та запросили відвідати найближчі святкові заходи, що відбудуться у бібліотеці.

 

Аліна Яценко

Читайте также


Новомосковські поліцейські відвідали дитячий оздоровчий табір та організували дітям екскурсію до музею
18.07.2018, 16:08
Новомосковські поліцейські відвідали дитячий оздоровчий табір та організували дітям екскурсію до музею
У рамках проведення профілактичних заходів під час літнього відпочинку та оздоровлення дітей, співробітники ювенальної превенції Новомосковського відділу поліції відвідали дитячий оздоровчий табір «Лісова казка», в якому відпочивають діти зі всієї Дніпропетровської області.
просмотров: 60
В Новомосковске состоится Family-Fest в поддержку грудного вскармливания
18.07.2018, 14:16
В Новомосковске состоится Family-Fest в поддержку грудного вскармливания
Центр семьи “БлагоДар” приглашает семьи нашего города Новомосковска на "Семейный фестиваль" в поддержку грудного вскармливания. Фестиваль состоится в парке им.Сучкова 4 августа в 10 часов.
просмотров: 70
Новомосковцев приглашают увидеть уникальное явление
18.07.2018, 12:53
Новомосковцев приглашают увидеть уникальное явление
Днепровский планетарий приглашает всех желающих новомосковцев увидеть полное лунное затмение и великое противостояние Марса. Наблюдение за уникальными астрономическими явлениями состоится в селе Волосское в ночь с 27 на 28 июля. Об этом ИА «МОСТ-ДНЕПР» сообщили в управлении культуры, национальностей и религий Днепропетровской облгосадминистрации.
просмотров: 148
Працівники ювенальної превенції Новомосковської поліції повернули додому неповнолітню дитину.
18.07.2018, 12:10
Працівники ювенальної превенції Новомосковської поліції повернули додому неповнолітню дитину.
14 липня до Новомосковської поліції надійшло повідомлення, в якому місцева жителька звертається до поліції із проханням відшукати та повернути додому її неповнолітню доньку, яка пішла з дому та не повернулася.
просмотров: 105
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить