На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
15 600 000 грн
общий долг за тепло по городу

До Міжнародного дня рідної мови Новомосковській бібліотеці подарували нові книжки


21.02.2018, 18:00


 Сьогодні, 21 лютого, представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Наша рідна українська мова - найцінніше надбання, яке створили й зберегли для нас наші предки. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.

 

Саме з нагоди такого чудового свята до читального залу Новомосковської центральної міської бібліотеки завітали студенти Новомосковського технікуму Дніпропетровської Національної Металургійної академії України.


 

  

 

Провідні бібліотекарі читального залу Новомосковської бібліотеки Біловоденко Н. Є. та Дегтяр Н. А. розповіли присутнім про десять цікавих фактів з української мови, ставили студентам запитання щодо рідної мови, запропонувала згадати присутнім приказки про рідну мову, читали загадки та багато іншого.

 

  

 

Також ведучі розповідали про багатство й милозвучність рідної мови, наголошуючи що мова - то не просто засіб спілкування, а глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, музика, мелодика, барви буття, сучасна художня, інтелектуальна та мислительська діяльність народу.

 

Присутні на заході студенти з задоволенням слухали яскраві, виразні та емоційні розповіді про рідну мову, її походження та особливості.

 

Не обійшлося в цей день і без подарунків. До Міжнародного дня рідної мови до Новомосковської міської центральної бібліотеки завітав депутат міської ради, голова бюджетної комісії Олексій Фрейдін.

 

 

Гарним подарунком до такого чудового свята стали нові книжки з казками, романами, розповідями та ін., написаними на українській мові, які Олексій Фрейдін подарував Новомосковській бібліотеці. Також, працівникам міської центральної бібліотечної системи м. Новомосковська за сумлінну працю та вагомий внесок в збереження рідної мови була вручена особиста подяка від Олексія Валерійовича.

 

  

 

«Для мене, важливим показником моєї праці являється розвиток міста та культурних можливостей його мешканців. Свято рідної мови – це саме та подія, котра повинна в нас відзначатися, бо саме вона сприяє інтелектуальному розвитку нації і дає надію на світле майбутнє не тільки для нашого міста, а й всієї країни»,- зазначив депутат міської ради, голова бюджетної комісії Олексій Фрейдін.

 

В свою чергу провідні бібліотекарі щиро подякували Олексію Валерійовичу за такий чудовий подарунок, побажали міцного здоров’я та запросили відвідати найближчі святкові заходи, що відбудуться у бібліотеці.

 

Аліна Яценко

Читайте также


В Новомосковске работники водоканала приступили к работам на ул. З. Белой
19.09.2018, 08:28
В Новомосковске работники водоканала приступили к работам на ул. З. Белой
Очень долгое время жители Новомосковска испытывали дискомфорт, связанный с постоянными пробками на ул. Зины Белой (в районе дома № 3). Ранее работники городского водоканала проводили на небольшом участке дороги ремонтные работы, но в итоге данную территорию просто оградили высоким забором и оставили на неопределенный срок. Сегодня же можно наблюдать картину того, что ремонтные работы возобновились и работа «кипит».
просмотров: 182
До Новомосковська приїде незвичайна фотовиставка «Сучасність. Без купюр »
18.09.2018, 11:26
До Новомосковська приїде незвичайна фотовиставка «Сучасність. Без купюр »
«Сучасність. Без купюр »- фотовиставка, що складається з більш ніж 120 робіт. Серед авторів - фотографи Національної спілки фотохудожників України, Дніпра, Кам'янського, Кривого Рогу, Губиниха, Новомосковська, Жовтих Вод та інших міст області.
просмотров: 83
Мешканців Новомосковська запрошують на Олімпійський урок – 2018
18.09.2018, 10:42
Мешканців Новомосковська запрошують на Олімпійський урок – 2018
Мешканців Новомосковська запрошують на Олімпійський урок-2018. Він пройде у Дніпрі 25 вересня. У цей день працюватимуть три десятки спортивних локацій. Імениті українські спортсмени покажуть майстер-класи. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.
просмотров: 68
У селі  Івано – Михайлівка  Новомоскоського району відбувся вечір духовності та естетичної насолоди
18.09.2018, 10:12
У селі Івано – Михайлівка Новомоскоського району відбувся вечір духовності та естетичної насолоди
Днями в одному з населених пунктів Новомосковського району пройшов чарівний вечір духовності та естетичної нвсолоди. На запрошення голови Новостепанівської сільської ради Григорія Бреуса перед жителями села виступила зі своїми авторськими віршами відома поетеса Новомосковщини, учасниця республіканських конкурсів, лауреат Всеукраїнської премії віршів до роковини Чернобильської катастрофи, директор районної центральної бібліотеки в місті Перещепиному — Юлія Селіхова.
просмотров: 65
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить