На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
22 425 000 грн
общий долг за тепло по городу

Виконком затвердив погоджувальну комісію «Плану зонування території міста Новомосковськ»


20.02.2018, 10:03


 На останньому засіданні Новомосковського виконавчого комітету розглядалося рішення Про створення погоджувальної комісії з розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «План зонування території міста Новомосковськ».
 

 

Керуючись ст. 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25 травня 2011р., для розгляду пропозицій та узгодження спірних питань щодо врахування інтересів громадськості до проекту містобудівної документації «План зонування території міста Новомосковськ», виконавчий комітет Новомосковської міської ради вирішив:

 

1. Утворити погоджувальну комісію з розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «План зонування території міста Новомосковськ» та затвердити у складі:

 

 Голова комісії: Горошко С.Г. –  в.о. міського голови, секретар Новомосковської міської  ради.

 

 Заступник голови комісії: Карачевцев Ю.В. – перший заступник міського голови з питань народно - господарського комплексу міста.

 

 Секретар комісії: Майстренко І.В. – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Новомосковської міської ради, головний архітектор міста.

 

 Члени комісії:

 

- представник  відділу у Новомосковському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області  (за згодою);

 

 - представник Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області  (за згодою);

 

- представник Новомосковського міськрайонного Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області (за згодою);

 

- представник  Дніпропетровського обласного центру з охорони історико-культурних цінностей (за згодою);

 

- Сердюк М.О. – головний архітектор Новомосковської районної державної адміністрації (за згодою).

 

- Чорний В.М. – начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету Новомосковської міської ради;

 

- Шаликін В.П. – начальник управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради;

 

- Устименко Д.О. – начальник юридичного управління виконавчого комітету Новомосковської міської ради;

 

- Іщенко С.П. – головний спеціаліст юридичного управління виконавчого комітету Новомосковської міської ради;

 

- Сігіда С.Ю. – начальник управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради;

 

- Морозов К.М. – заступник міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва;

 

- Барсук М.О. – депутат Новомосковської міської ради, голова комісії з питань містобудування, землекористування та архітектури;

 

- Стець Г.С. – депутат Новомосковської міської ради;

 

- Васил’єв Д.О. – депутат Новомосковської міської ради;

 

- Лєбєдєв Р.Г. – депутат Новомосковської міської ради, голова комісії з питань житлово – комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем;

 

- Сідий Л.В. – голова квартального комітету № 1;

 

- Чайка Л.І. – голова квартального комітету № 2;

 

- Шмалько Н.М. – голова квартального комітету № 16;

 

- Кузнєцов В.Л. – голова квартального комітету № 11;

 

- Козаченко Г.С. – голова квартального комітету № 12;

 

- Петрусенко З.О. – депутат Новомосковської міської ради, голова квартального  комітету № 30;

 

- Корчевська В.В. – депутат Новомосковської міської ради, голова квартального  комітету №  9;

 

- Шаповалова Л.Г. – депутат Новомосковської міської ради, секретар комісії з питань містобудування, землекористування та архітектури;

 

- Фінько В.М. – депутат Новомосковської міської ради;

 

- Поздняков С.М. – депутат Новомосковської міської ради.

 

2. Погоджувальній комісії у двотижневий строк розглянути пропозиції громадськості щодо проекту містобудівної документації «План зонування території міста Новомосковськ» та прийняти рішення про врахування або мотивоване відхилення таких пропозицій.

 

3. Засідання погоджувальної комісії є правоможним, якщо у ньому взяли участь не менше двох третин її членів (з них не менше половини – представників громадськості).

 

4. Рішення комісії приймається більшістю присутніх членів та оформлюється відповідним протоколом.

 

5. Погоджувальній комісії, у двотижневий строк з дня прийняття рішення про результати розгляду пропозицій громадськості, оприлюднити результати розгляду в засобі масової інформації та на офіційному сайті Новомосковської міської ради.

 

6. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби (Хорішко І.В.) забезпечити офіційне оприлюднення даного рішення на офіційному сайті Новомосковської міської ради.

Читайте также


Новомосковські пожежники  врятували кота
21.04.2018, 10:51
Новомосковські пожежники врятували кота
20 квітня 2018 р., колектив Новомосковського МРУ ГУ ДСНС в Дніпропетровській області в особі Махова Сергія та його команди рятівників отримує слова вдячності від керівництва, педагогічного колективу та всієї студентської спільноти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка за високий професіоналізм та дбайливе ставлення до тварин. Біля центрального входу в коледж на верхівці високого дерева опинилася кішка. Вона просиділа там дві доби, терпіла дощ і холод. І як не намагалися співробітники та викладачі коледжу допомогти їй спуститися-спроби були марними. Напевне, тваринка б загинула... То ж, наполегливі зусилля директора коледжу Піхотіної Любові, заступника директора з виховної роботи Бут Ольги та Махова Сергія з його неймовірно чуйною командою рятівників нарешті спасли багатостраждальну кішечку. Хтось скаже, що це - марно витрачені кошти платників податків. А ми, освітянська спільнота, педагоги, вбачаємо в цій події важливий урок людяності і доброти, який був проведений перед очима студентів. Мали місце не слова. Не порожні заклики. Не показова увага. Було справжнє піклування, чуйність, небайдужість до збереження Життя, самовідданість і допомога в скрутній ситуації і, врешті - решт, цивілізаційний підхід та дбайливе ставлення до братів наших менших. Світ врятує Любов!!! По матеріалам ПОДСЛУШАНО НОВОМОСКОВСК VER_2.1 (UA)
просмотров: 122
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
20.04.2018, 17:04
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
18 квітня в Перещепинській ЗОШ № 2 для учнів 9-х класів працівники Новомосковської центральної районної бібліотеки для дорослих провели з нагоди 100-річчя від дня народження Олеся Гончара годину літературного читання «Вінок пам’яті Олеся Гончара».
просмотров: 82
У Новомосковську СБУ викрила  організоване угруповання
20.04.2018, 15:49
У Новомосковську СБУ викрила організоване угруповання
Співробітники Служби безпеки України у Новомосковську на Дніпропетровщині викрили організоване угруповання, яке під виглядом поліції здійснювало тяжкі злочини на території регіону.
просмотров: 452
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники  провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20.04.2018, 14:51
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20 квітня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели навчально-тренувальне заняття з евакуації учнів та педагогів Новомосковського міського ліцею «Самара» розташованого по вулиці Т.Г.Шевченка. В ході навчально-тренувального заняття рятувальники також продемонстрували дітям практичні дії з ліквідації умовної пожежі, провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з дітьми. Під час проведення навчальної евакуації педагоги закладу діяли чітко та впевнено, що свідчить про злагодженість та позитивний результат періодичного відпрацювання таких дій. Проведення таких заходів допомагають уникнути паніки та швидко зорієнтуватися у разі виникнення справжньої пожежі чи іншої надзвичайної ситуації (події) різного виду. Безпека наших дітей залежить тільки від нас самих! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми збережемо найцінніший скарб – дитяче життя!
просмотров: 111
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский