На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську пройшло поетичне знайомство


19.02.2018, 11:24


 У Новомосковській центральній міські бібліотеці на поетичне знайомство «Біля джерел високої поезії», присвячене 100-річчю з дня народження Любові Забашти, зібрались справжні любителі поезії.
 

 

Творчість ювілярки, і поетична й пісенна, добре знайома людям покоління 60 - 70 років минулого століття. В той час по радіо часто можна було почути пісні на слова Любові Василівни: «Зацвітає в степу материнка…», «Папороті квіт», «Вербиченька», «Криниця мого дитинства», «Ти був би моєю піснею» та інші, які ставали улюбленими.

 

Ведучі, провідні бібліотекарі Н. Є. Біловоденко та Н. А. Дегтяр розповіли про роки становлення поетеси, творчий злет, її величну жіночу красу та особисту долю. Ім`я Любові Забашти зазвичай спливає в пам’яті поряд із ім’ям Андрія Малишка. У грудні 1956 року українські поети поєдналися в одну родину. То було велике кохання.

 

Свою розповідь ведучі доповнили рядками поезій, демонстрацією фото ювілярки та відеокліпів. А ще, присутні почули у запису голос Любові Забашти, яка декламувала власну поезію «Любов моя». Тож, якщо ви хочете пізнати її творчість краще, перечитайте поезії Любові Забашти і кожен, неодмінно, віднайде для себе щось близьке і рідне.

Читайте также


Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 93
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
11.12.2018, 09:32
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
Нещодавно в Новомосковській районній бібліотеці для дітей пройшов урок доброти та милосердя з учнями 5 кл. Перещепинського опорного освітнього закладу.
просмотров: 50
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
11.12.2018, 08:09
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
На днях в Новомосковской школе №15 вандалы разгромили школьную электрощитовую. Скорее всего, это дело рук несовершеннолетних хулиганов, поскольку ни счётчики, ни другое оборудование не тронуто.
просмотров: 219
Под Новомосковском завершается реконструкция очередной школы
10.12.2018, 12:49
Под Новомосковском завершается реконструкция очередной школы
Яркий цветной фасад, просторные игровые, удобные спальни. В Николаевке Новомосковского района Днепропетровская облгосадминистрация реконструирует учебно-воспитательный комплекс.
просмотров: 196
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое