На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську пройшло поетичне знайомство


19.02.2018, 11:24


 У Новомосковській центральній міські бібліотеці на поетичне знайомство «Біля джерел високої поезії», присвячене 100-річчю з дня народження Любові Забашти, зібрались справжні любителі поезії.
 

 

Творчість ювілярки, і поетична й пісенна, добре знайома людям покоління 60 - 70 років минулого століття. В той час по радіо часто можна було почути пісні на слова Любові Василівни: «Зацвітає в степу материнка…», «Папороті квіт», «Вербиченька», «Криниця мого дитинства», «Ти був би моєю піснею» та інші, які ставали улюбленими.

 

Ведучі, провідні бібліотекарі Н. Є. Біловоденко та Н. А. Дегтяр розповіли про роки становлення поетеси, творчий злет, її величну жіночу красу та особисту долю. Ім`я Любові Забашти зазвичай спливає в пам’яті поряд із ім’ям Андрія Малишка. У грудні 1956 року українські поети поєдналися в одну родину. То було велике кохання.

 

Свою розповідь ведучі доповнили рядками поезій, демонстрацією фото ювілярки та відеокліпів. А ще, присутні почули у запису голос Любові Забашти, яка декламувала власну поезію «Любов моя». Тож, якщо ви хочете пізнати її творчість краще, перечитайте поезії Любові Забашти і кожен, неодмінно, віднайде для себе щось близьке і рідне.

Читайте также


Новомосковці можуть допомогти у розшуку дітей
17.07.2018, 12:55
Новомосковці можуть допомогти у розшуку дітей
16 липня на Дніпропетровщині стартував соціальний проект з розшуку зниклих дітей «Пошук дітей», і відтепер кожен новомосковець зможе певним чином допомогти поліції. Про це під час прес- конференції повідомила начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП у Дніпропетровській області Ганна Карпеченкова.
просмотров: 63
Какие улицы Новомосковска останутся сегодня без света
17.07.2018, 09:56
Какие улицы Новомосковска останутся сегодня без света
Служба ДТЭК Днепрооблэнерго приносит новомосковцам свои извинения за неудобства связанные временным ограничением электроснабжения. Это связано с плановым обслуживанием электрических сетей, направленных на повышение надёжности электроснабжения и улучшения качества обслуживания потребителей.
просмотров: 104
На Новомосковщині відбувся фінальний гала – концерт  «Квітни талантами, Новомосковський край-2018»
17.07.2018, 09:09
На Новомосковщині відбувся фінальний гала – концерт «Квітни талантами, Новомосковський край-2018»
Протягом травня-червня в усіх куточках Новомосковщини фахівці відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації на базі клубних установ провели зональні огляди художньої самодіяльності.
просмотров: 74
З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 181
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить