На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
22 425 000 грн
общий долг за тепло по городу

Масленичная неделя в Новомосковске завершилась массовыми гуляниями на микрорайоне Решкут


19.02.2018, 08:27


Всю неделю новомосковцы угощались масляничными блинами со всякими начинками и без них. Городские празднования Масленицы за несколько дней охватили крупнейшие микрорайоны Новомосковска.  

В Прощённое Воскресение, как ещё называют праздник прощания с зимой, программу праздничных мероприятий завершили массовые гуляния на микрорайоне Решкут. 

Организатором и идейным вдохновителем праздника неизменно выступила депутат Новомосковского городского совета и глава квартального комитета Галина Казаченко.  

Спонсором праздничного мероприятия выступил депутат Новомосковского городского совета, глава бюджетной комиссии Алексей Фрейдин.

 

Алексей Валерьевич, открывая праздник, поздравил всех с наступлением весны, пожелал гостям праздника весенних тепла и настроения. Также депутат напомнил всем, что кроме прощания с зимой, мы отмечаем и Прощённое Воскресенье. В связи с этим, по христианским традициям Алексей Фрейдин попросил прощения у всех, кого мог ненароком обидеть. 

К словам поздравлений от депутата присоединился член Новомосковского исполкома Александр Иванов, который также пожелал жителям Решкута и гостям крепкого здоровья и семейного счастья.

О важности уметь прощать и не плодить злобу рассказал гостям Отец Андрей (Шевчук), после чего поздравил всех с праздником, пожелав при этом любви и домашнего тепла. 

Также на мероприятии присутствовали депутаты Новомосковского городского совета.Концертную программу представили местные таланты. Песни, танцы, игры и конкурсы. Весёлые ведущие развлекали маленьких гостей праздника, а те, в перерывах между играми бегали за новой порцией вкуснейших блинчиков с различными начинками.

 

Безотказно последовало традициям и руководство 194-го понтонно-мостового полка, предоставившее гостям праздника солдатскую кашу и горячий чай. 

В который раз признаём, что праздники на Решкуте, организованные Алексеем Фрейдиным Галиной Казаченко, являются самыми массовыми и дружными среди отделённых от центра города районов. 

 

 

Андрей Александрович

 Читайте также


Новомосковські пожежники  врятували кота
21.04.2018, 10:51
Новомосковські пожежники врятували кота
20 квітня 2018 р., колектив Новомосковського МРУ ГУ ДСНС в Дніпропетровській області в особі Махова Сергія та його команди рятівників отримує слова вдячності від керівництва, педагогічного колективу та всієї студентської спільноти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка за високий професіоналізм та дбайливе ставлення до тварин. Біля центрального входу в коледж на верхівці високого дерева опинилася кішка. Вона просиділа там дві доби, терпіла дощ і холод. І як не намагалися співробітники та викладачі коледжу допомогти їй спуститися-спроби були марними. Напевне, тваринка б загинула... То ж, наполегливі зусилля директора коледжу Піхотіної Любові, заступника директора з виховної роботи Бут Ольги та Махова Сергія з його неймовірно чуйною командою рятівників нарешті спасли багатостраждальну кішечку. Хтось скаже, що це - марно витрачені кошти платників податків. А ми, освітянська спільнота, педагоги, вбачаємо в цій події важливий урок людяності і доброти, який був проведений перед очима студентів. Мали місце не слова. Не порожні заклики. Не показова увага. Було справжнє піклування, чуйність, небайдужість до збереження Життя, самовідданість і допомога в скрутній ситуації і, врешті - решт, цивілізаційний підхід та дбайливе ставлення до братів наших менших. Світ врятує Любов!!! По матеріалам ПОДСЛУШАНО НОВОМОСКОВСК VER_2.1 (UA)
просмотров: 122
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
20.04.2018, 17:04
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
18 квітня в Перещепинській ЗОШ № 2 для учнів 9-х класів працівники Новомосковської центральної районної бібліотеки для дорослих провели з нагоди 100-річчя від дня народження Олеся Гончара годину літературного читання «Вінок пам’яті Олеся Гончара».
просмотров: 82
У Новомосковську СБУ викрила  організоване угруповання
20.04.2018, 15:49
У Новомосковську СБУ викрила організоване угруповання
Співробітники Служби безпеки України у Новомосковську на Дніпропетровщині викрили організоване угруповання, яке під виглядом поліції здійснювало тяжкі злочини на території регіону.
просмотров: 452
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники  провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20.04.2018, 14:51
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20 квітня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели навчально-тренувальне заняття з евакуації учнів та педагогів Новомосковського міського ліцею «Самара» розташованого по вулиці Т.Г.Шевченка. В ході навчально-тренувального заняття рятувальники також продемонстрували дітям практичні дії з ліквідації умовної пожежі, провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з дітьми. Під час проведення навчальної евакуації педагоги закладу діяли чітко та впевнено, що свідчить про злагодженість та позитивний результат періодичного відпрацювання таких дій. Проведення таких заходів допомагають уникнути паніки та швидко зорієнтуватися у разі виникнення справжньої пожежі чи іншої надзвичайної ситуації (події) різного виду. Безпека наших дітей залежить тільки від нас самих! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми збережемо найцінніший скарб – дитяче життя!
просмотров: 111
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский