На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
22 425 000 грн
общий долг за тепло по городу

В Новомосковском парке им.Сучкова массовыми гуляниями отпраздновали Масленицу


18.02.2018, 08:24


Подходит к концу, пожалуй, самая «вкусная» неделя в году, когда мы во время Великого поста можем позволить себе искуситься запретным плодом – тёщиными блинами.

 

В этот, день по старинным традициям, принято сжигать соломенное чучело образа зимы, после чего, весна полноценно вступает в свои права. Приятно, что такие праздники, как Масленица, всё больше приобретают массовый характер. 

Уже не первый год городские власти Новомосковска организовывают для  горожан праздничные ярмарки и гуляния в день, когда зима встречается с весной. 


    

 

В сегодняшний субботний день с зимой прощались в городском парке им. Сучкова.  

Городские власти организовали праздничные массовые гуляния с концертной программой и ярмаркой. 

В праздничном концерте, организованном управлением культуры Новомосковского исполкома, приняли участие народные художественные коллективы города, юные таланты из городских школ, а также весёлые ведущие, увлекающие гостей праздника сатирическими гуморесками. Было и традиционное чучело.

 

  

 

  

 

Праздник посетили исполняющий обязанности городского главы секретарь Новомосковского городского совета Сергей Горошко, заместители городского главы Константин Морозов и Валерий Ляшок, депутаты городского совета.

 

Для любителей покушать на свежем воздухе, также было из чего выбрать – шашлыки, выпечка, давно полюбившийся новомосковцам глинтвейн нескольких видов, сладости и напитки, наливки и настойки. И, конечно же, фирменная каша с тушёнкой и горячим чаем от воинской части 194-го понтонно-мостового полка.

 

  

 

В этом году депутатский корпус Новомосковского городского совета продолжил заложенную им добрую традицию проводить праздничные мероприятия в отдалённых от центра города районах.

 

Сегодня массовые гуляния празднования Масленицы, по инициативе и поддержке депутата городского совета, главы бюджетной комиссия Алексея Фрейдина, также проходили на микрорайоне Кулебовка .  Организатором праздника выступили депутаты городского совета.


Также в воскресенье, 18 февраля, массовые гуляния празднования Масленицы пройдут на микрорайоне Решкут в 12-00 и ДК О.Гончара в 14-00.

 

Андрей Александрович

Читайте также


Новомосковські пожежники  врятували кота
21.04.2018, 10:51
Новомосковські пожежники врятували кота
20 квітня 2018 р., колектив Новомосковського МРУ ГУ ДСНС в Дніпропетровській області в особі Махова Сергія та його команди рятівників отримує слова вдячності від керівництва, педагогічного колективу та всієї студентської спільноти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка за високий професіоналізм та дбайливе ставлення до тварин. Біля центрального входу в коледж на верхівці високого дерева опинилася кішка. Вона просиділа там дві доби, терпіла дощ і холод. І як не намагалися співробітники та викладачі коледжу допомогти їй спуститися-спроби були марними. Напевне, тваринка б загинула... То ж, наполегливі зусилля директора коледжу Піхотіної Любові, заступника директора з виховної роботи Бут Ольги та Махова Сергія з його неймовірно чуйною командою рятівників нарешті спасли багатостраждальну кішечку. Хтось скаже, що це - марно витрачені кошти платників податків. А ми, освітянська спільнота, педагоги, вбачаємо в цій події важливий урок людяності і доброти, який був проведений перед очима студентів. Мали місце не слова. Не порожні заклики. Не показова увага. Було справжнє піклування, чуйність, небайдужість до збереження Життя, самовідданість і допомога в скрутній ситуації і, врешті - решт, цивілізаційний підхід та дбайливе ставлення до братів наших менших. Світ врятує Любов!!! По матеріалам ПОДСЛУШАНО НОВОМОСКОВСК VER_2.1 (UA)
просмотров: 122
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
20.04.2018, 17:04
У Новомосковську відзначили 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
18 квітня в Перещепинській ЗОШ № 2 для учнів 9-х класів працівники Новомосковської центральної районної бібліотеки для дорослих провели з нагоди 100-річчя від дня народження Олеся Гончара годину літературного читання «Вінок пам’яті Олеся Гончара».
просмотров: 82
У Новомосковську СБУ викрила  організоване угруповання
20.04.2018, 15:49
У Новомосковську СБУ викрила організоване угруповання
Співробітники Служби безпеки України у Новомосковську на Дніпропетровщині викрили організоване угруповання, яке під виглядом поліції здійснювало тяжкі злочини на території регіону.
просмотров: 452
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники  провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20.04.2018, 14:51
В Новомосковському міському ліцеї «Самара» рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20 квітня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели навчально-тренувальне заняття з евакуації учнів та педагогів Новомосковського міського ліцею «Самара» розташованого по вулиці Т.Г.Шевченка. В ході навчально-тренувального заняття рятувальники також продемонстрували дітям практичні дії з ліквідації умовної пожежі, провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з дітьми. Під час проведення навчальної евакуації педагоги закладу діяли чітко та впевнено, що свідчить про злагодженість та позитивний результат періодичного відпрацювання таких дій. Проведення таких заходів допомагають уникнути паніки та швидко зорієнтуватися у разі виникнення справжньої пожежі чи іншої надзвичайної ситуації (події) різного виду. Безпека наших дітей залежить тільки від нас самих! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми збережемо найцінніший скарб – дитяче життя!
просмотров: 111
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский