На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську пройшло чергове засідання виконкому


17.02.2018, 10:51


16 лютого в приміщенні міської ради відбулося чергове засідання Новомосковського виконавчого комітету. Усього на засідання було винесено близько 60 питань черги денної, але не всі питання були прийняті.

  

 

Члени виконкому розглядали і затверджували проекти рішень, що стосуються розвитку культури та спорту, сфери поліпшення освіти і медицини нашого міста, житлово-комунального, соціального, економічного розвитку, архітектури та містобудування, і безліч інших питань.

 

Окрім розгляду черги денної члени виконкому обговорювали питання стосовно «Програми децентралізації теплопостачання в м. Новомосковську» та порушення ДТЕКом правил благоустрою. А саме, як відомо більшості містян то в місті Новомосковську компанія ДТЕК прокладає електричні кабелі до багатоповерхових будинків, щоб жителі міста змогли перейти на електроопалення в зимовий період. Але, нажаль, сама компанія не виконує повних обов’язків погодженого проекту, адже після проведення робіт у тих чи інших дворах працівники ДТЕК залишають гори землі, каміння та зруйновані пішохідні доріжки. Тож, члени виконкому вирішили винести це питання на наступне засідання виконкому аби врегулювати дану ситуацію та зобов’язати підрядну компанію виконувати усі умови проекту.

 

Загалом на виконкомі розглядали наступні питання:

 

- Про реалізацію в м. Новомосковську вимог Закону України «Про адміністративні послуги» у 2017 році.

 

- Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради у 2017 році.

 

- Про підсумки виконання бюджету міста Новомосковська за 2017 рік.

 

- Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2017 року №482 «Про бюджет міста Новомосковська на 2018 рік».

 

- Про встановлення термінів виплати заробітної плати працівникам закладів, установ та організацій, що утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

- Про затвердження Положення про встановлення  муніципальної надбавки  окремим категоріям працівників  КНП «Новомосковський  міський центр первинної  медико-санітарної допомоги».

 

- Про квартирний облік при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради .

 

- Про затвердження рішення командира військової частини Т 0320  від 10.11.2017р. № 1067 «Про заселення житлового  будинку по вул. Тургенєва, 18-ж».

 

- Про  створення погоджувальної комісії з розгляду  пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «План зонування території міста Новомосковськ».

 

- Про затвердження складу архітектурно-містобудівної ради та Положення  про архітектурно-містобудівну раду при відділі містобудування та архітектури виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

 

- Про затвердження змін до заходів та завдань щодо забезпечення виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік» по управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на 2018 рік.

 

 

 

- Про затвердження змін до заходів та завдань щодо забезпечення виконання «Програми децентралізації теплопостачання в м. Новомосковську» на 2018 рік.

 

- Про  затвердження акту приймання-передачі «Водопровід по вул. Академіка Жлуктенка в районі житлових будинків № 167-215 в м. Новомосковську» довжиною 647 м на баланс Комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал».

- Про внесення  доповнень до рішення виконкому від 15.11.2017р. №583 «Про затвердження   Плану  діяльності Новомосковської    міської    ради   та виконавчого   комітету  з   підготовки проектів регуляторних актів  (рішень) на 2018 рік».

 

- Про розгляд проекту змін до рішення Новомосковської міської ради № 476 від 18.12.2017 р. «Про затвердження Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік».

 

- Про внесення змін до рішення виконкому від 17.01.2018р. № 42/0/6-18 «Про затвердження пропозицій  та календарного плану на 2018 рік щодо реалізації заходів міської Цільової комплексної  Програми розвитку фізичної культури  та спорту  в м. Новомосковську на 2017-2021 роки».

 

- Про затвердження   протоколів  засідання комісії з розгляду питань надання адресних соціальних допомог, пільг, субсидій окремим категоріям громадян, фінансування яких здійснюється за рахунок субвенції державного бюджету місцевому бюджету та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

- Про внесення змін та доповнень до рішення міськвиконкому № 7 від 18.01.2017 р. «Про затвердження положень по соціальному захисту населення».

 

- Про внесення змін до рішення виконкому від 17.01.2018 року № 24/0/6-18 «Про допомогу сім’ям військовослужбовців, які загинули в Афганістані, при виконанні службових обов’язків з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю та під час проведення антитерористичної операції».

 

- Про затвердження календарного плану та пропозицій щодо виконання Програми «Про підтримку громадських організацій ветеранів міста» на 2016-2020 рр.» в 2018 р.

 

- Про надання матеріального заохочення головам квартальних комітетів.

 

- Про забезпечення міських урочистих заходів квітковою продукцією.

 

- Про затвердження пропозицій та календарного плану на виконання «Програми охорони, збереження та використання об’єктів культурної спадщини міста Новомосковська на 2016-2020 рр.» у 2018 р. по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

 

- Про затвердження пропозицій та календарного плану на виконання місцевої цільової соціальної програми «Молодь Новомосковська на 2012-2021 роки»  у 2018 р. по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій  виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

 

- Про затвердження розміру батьківської плати за навчання в госпрозрахункових групах Новомосковської школи естетичного виховання ім. М. Бровченка з 01.02.2018 року.

 

- Про затвердження тарифів на платні послуги у Новомосковському центрі народної творчості управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

 

- Про затвердження тарифів на платні послуги у Новомосковському клубі культури управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

 

- Про затвердження тарифів на платні послуги у Новомосковській міській централізованій бібліотечній системі управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

 

- Про затвердження тарифів на платні послуги у Новомосковському міському історико-краєзнавчому музею ім. П.Калнишевського управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

 

- Про затвердження тарифів на платні послуги у міському будинку культури ім. О.Гончара управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

 

- Про затвердження тарифів на платні послуги у Новомосковському культурно-освітньому дитячо-молодіжному центрі управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

 

- Про внесення доповнень до рішення міськвиконкому від 18.01.2017 р. № 8 «Про затвердження Порядку надання допомоги незахищеним верствам населення та особам, що опинилися у складних життєвих обставинах, які зареєстровані  і проживають на території міста Новомосковська».

 

- Про надання матеріальної допомоги громадянам міста, які повернулись із зони проведення АТО на лікування за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

- Про надання матеріальної допомоги громадянам міста за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

- Про надання матеріальної допомоги громадянам міста за рахунок коштів обласної субвенції.

 

- Про надання матеріальної допомоги на поховання громадянам міста за рахунок коштів місцевого бюджету .

 

- Про надання матеріальної допомоги до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

- Про узгодження Програми інформатизації м. Новомосковська на 2018-2020 роки.

 

- Про внесення змін до рішення від 20 грудня 2017 року № 655 «Про затвердження перспективного плану роботи виконавчого комітету Новомосковської міської ради на І півріччя 2018 року».

 

- Про внесення змін до штатного розпису на 2018 рік.

 

Повний перелік запитань, які розглядалися на виконкомі, згодом можна буде переглянути на сайті Новомосковської міської ради.

 

Аліна Яценко

 

Читайте также


Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 93
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
11.12.2018, 09:32
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
Нещодавно в Новомосковській районній бібліотеці для дітей пройшов урок доброти та милосердя з учнями 5 кл. Перещепинського опорного освітнього закладу.
просмотров: 50
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
11.12.2018, 08:09
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
На днях в Новомосковской школе №15 вандалы разгромили школьную электрощитовую. Скорее всего, это дело рук несовершеннолетних хулиганов, поскольку ни счётчики, ни другое оборудование не тронуто.
просмотров: 219
Под Новомосковском завершается реконструкция очередной школы
10.12.2018, 12:49
Под Новомосковском завершается реконструкция очередной школы
Яркий цветной фасад, просторные игровые, удобные спальни. В Николаевке Новомосковского района Днепропетровская облгосадминистрация реконструирует учебно-воспитательный комплекс.
просмотров: 196
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое