На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
15 600 000 грн
общий долг за тепло по городу

У юнацькому відділі Новомосковської центральної міської бібліотеки пройшла зустріч з ветеранами


16.02.2018, 09:04


З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в юнацькому відділі Новомосковської центральної міської бібліотеки пройшов вечір-зустріч учнів 9-х класів СЗШ № 6 з ветеранами війни в Афганістані Сорокіним Борисом Михайловичем та Шульгіним Олегом Михайловичем.

Ветерани ділилися спогадами про страшні події Афганської війни майже тридцятирічної давнини.

Десять років тривали бойові дії під безжалісним афганським сонцем серед кам’яних гір та пекучої пустелі. Майже 600 тисяч українців взяло участь у страшних подіях, в тому числі і воїни з Новомосковська, що навіки залишили свої імена в історії.

Запрошені гості розповіли про мужніх представників нашої землі, про перебіг подій та подробиці військових операцій; про свої непрості будні та найяскравіші спогади. Особисті спостереження, яскраві деталі вкупі з точними фактами змусили школярів, затамувавши подих, слухати учасників війни.

Фотографії та карта військових подій з особистих архівів ветеранів допомогли молоді зорієнтуватися на місцевості, про яку йшла мова.  

У кінці зустрічі бібліотекарі Тур Н. П. та Бабарика А. В. познайомили присутніх з добіркою літератури про Афганську війну.Читайте также


В Новомосковске работники водоканала приступили к работам на ул. З. Белой
19.09.2018, 08:28
В Новомосковске работники водоканала приступили к работам на ул. З. Белой
Очень долгое время жители Новомосковска испытывали дискомфорт, связанный с постоянными пробками на ул. Зины Белой (в районе дома № 3). Ранее работники городского водоканала проводили на небольшом участке дороги ремонтные работы, но в итоге данную территорию просто оградили высоким забором и оставили на неопределенный срок. Сегодня же можно наблюдать картину того, что ремонтные работы возобновились и работа «кипит».
просмотров: 182
До Новомосковська приїде незвичайна фотовиставка «Сучасність. Без купюр »
18.09.2018, 11:26
До Новомосковська приїде незвичайна фотовиставка «Сучасність. Без купюр »
«Сучасність. Без купюр »- фотовиставка, що складається з більш ніж 120 робіт. Серед авторів - фотографи Національної спілки фотохудожників України, Дніпра, Кам'янського, Кривого Рогу, Губиниха, Новомосковська, Жовтих Вод та інших міст області.
просмотров: 83
Мешканців Новомосковська запрошують на Олімпійський урок – 2018
18.09.2018, 10:42
Мешканців Новомосковська запрошують на Олімпійський урок – 2018
Мешканців Новомосковська запрошують на Олімпійський урок-2018. Він пройде у Дніпрі 25 вересня. У цей день працюватимуть три десятки спортивних локацій. Імениті українські спортсмени покажуть майстер-класи. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.
просмотров: 68
У селі  Івано – Михайлівка  Новомоскоського району відбувся вечір духовності та естетичної насолоди
18.09.2018, 10:12
У селі Івано – Михайлівка Новомоскоського району відбувся вечір духовності та естетичної насолоди
Днями в одному з населених пунктів Новомосковського району пройшов чарівний вечір духовності та естетичної нвсолоди. На запрошення голови Новостепанівської сільської ради Григорія Бреуса перед жителями села виступила зі своїми авторськими віршами відома поетеса Новомосковщини, учасниця республіканських конкурсів, лауреат Всеукраїнської премії віршів до роковини Чернобильської катастрофи, директор районної центральної бібліотеки в місті Перещепиному — Юлія Селіхова.
просмотров: 65
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить