На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 740 000 грн
общий долг за тепло по городу

У юнацькому відділі Новомосковської центральної міської бібліотеки пройшла зустріч з ветеранами


16.02.2018, 09:04


З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в юнацькому відділі Новомосковської центральної міської бібліотеки пройшов вечір-зустріч учнів 9-х класів СЗШ № 6 з ветеранами війни в Афганістані Сорокіним Борисом Михайловичем та Шульгіним Олегом Михайловичем.

Ветерани ділилися спогадами про страшні події Афганської війни майже тридцятирічної давнини.

Десять років тривали бойові дії під безжалісним афганським сонцем серед кам’яних гір та пекучої пустелі. Майже 600 тисяч українців взяло участь у страшних подіях, в тому числі і воїни з Новомосковська, що навіки залишили свої імена в історії.

Запрошені гості розповіли про мужніх представників нашої землі, про перебіг подій та подробиці військових операцій; про свої непрості будні та найяскравіші спогади. Особисті спостереження, яскраві деталі вкупі з точними фактами змусили школярів, затамувавши подих, слухати учасників війни.

Фотографії та карта військових подій з особистих архівів ветеранів допомогли молоді зорієнтуватися на місцевості, про яку йшла мова.  

У кінці зустрічі бібліотекарі Тур Н. П. та Бабарика А. В. познайомили присутніх з добіркою літератури про Афганську війну.Читайте также


Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
20.07.2018, 09:34
Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
Сезон охоты на пернатую дичь на Новомосковщине начнётся неделей позже – 11 августа. К такому решению пришли ученые и общественные активисты области во время совместного совещания в департаменте экологии и природных ресурсов облгосадминистрации.
просмотров: 139
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
20.07.2018, 08:08
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
До Новомосковська завітали 180 учасників з шести областей України аби прийняти участь у другому етапі кадетської ліги "Золоте весло".
просмотров: 111
Где в Новомосковске сегодня будет отсутствовать электричество
19.07.2018, 09:33
Где в Новомосковске сегодня будет отсутствовать электричество
Это связано с плановым обслуживанием электрических сетей, направленных на повышение надёжности электроснабжения и улучшения качества обслуживания потребителей.
просмотров: 118
Офіцери поліції на подвір’ї мешканки міста Новомосковська виявили та вилучили 79 макових кущів.
19.07.2018, 08:57
Офіцери поліції на подвір’ї мешканки міста Новомосковська виявили та вилучили 79 макових кущів.
У місті Новомосковську дільничні офіцери поліції Новомосковського відділу на городі місцевої мешканки виявили незаконний посів маку. 79 стеблин рослини вилучили та направили на експертизу.
просмотров: 97
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить