На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковские котельни скоро отключат от газа за долги и город будет замерзать


13.02.2018, 14:30


Новомосковск один из многих городу в Украине, где есть огромный долг по отоплению и НАК «Нафтогаз Украины» уже много раз предупреждал, что отключит городские котельни от газа.

На сегодняшний день в Новомосковске очень остро стоит вопрос долга по отоплению горожан перед Новомосковсктеплоэнерго. 

Журналист «Полезной газеты Новомосковска» связался по телефону с начальником Новомосковсктеплоэнерго Валерием Анатольевичем, и он так прокомментировал эту ситуацию:

«Если до 23 февраля 2018 года Новомосковсктеплоэнерго не заплатит за потребленный газ, а это порядка 16 миллионов гривен, то вероятность того, что Новомосковские котельни отключат от газа, составляет более 90%. Остановка городских котелен более чем на 12 часов приведёт к тому, что потом мы физически их не сможем заново запустить, и наш город повторит судьбу Алчевска, Умани, Славутича».


Актуальная сумма долга города на 13 февраля составляет 19 012 000 млн. грн.

Уважаемые новомосковцы, необходимо вовремя расплачиваться за коммунальные услуги! Компания «Нафтогаз Украина»  в игру «Я подожду пока Новомосковск заплатит» - больше играть не будет. Как показывает практика отключения Славутича, Умани, время игр прошло.

В рыночных отношениях все просто: «Нет денег-нет газа». Не стоит тешить себя надеждами, авось сосед заплатит, а меня пронесёт. Каждый несёт ответственность за себя лично, за свою семью. Вы должны понимать, что сами по себе долги не исчезнут.  

Мы либо платим – либо мёрзнем! Если не будет оплат за тепло, тогда с конца февраля новомосковцы будут жить в холодных квартирах, дети не ходить в школы/садики, горожане будут замерзать в больницах и виноваты в этом будут не городские власти, которые при наличии огромного долга по отоплению, сумели запустить котельни, а новомосковцы-должники за тепло.

Анастасия РезникЧитайте также


З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 174
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
16.07.2018, 13:50
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
ДТП сталося 16 липня, близько 11 години у місті Новомосковську по вулиці Сучкова в районі будинку № 37.
просмотров: 997
Новомосковців запрошують на службу до поліції
16.07.2018, 13:20
Новомосковців запрошують на службу до поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 100 вакантних посад молодшого та середнього складу поліції по органах та підрозділах поліції Дніпропетровської області. Кожен бажаючий новомосковець може спробувати себе на такі посади,як: слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських з логістики, помічників слідчих.
просмотров: 126
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
16.07.2018, 09:57
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
Минулого тижня у закладах освіти м. Новомосковська проходило замовлення підручників для 1 класу Нової української школи. Цьому передував конкурсний відбір навчальної літератури, в процесі якого педагоги мали унікальну можливість обрати саме той підручник, який, на їхню думку, найбільше відповідає сучасним вимогам реформування освіти та дасть змогу втілити в життя всі нові освітянські ідеї. І ось тепер, орієнтуючись на перелік навчальних книг, які успішно пройшли конкурсний відбір і будуть надруковані за державні кошти, учителі майбутніх першокласників зробили своє остаточне замовлення підручників з таких предметів, як «Українська мова. Буквар», «Англійська мова», «Математика», «Мистецтво» та інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Загальний наклад замовленої літератури становить 7087 примірників, що на 100% дозволить забезпечити підручниками усіх учнів. До свого вибору освітяни підійшли дуже відповідально. Обираючи навчальну книгу на свій смак і відповідно до власних уявлень про нові вимоги Держстандарту освіти, вони віддали перевагу підручникам за редакцією різних авторів - від 5 до 7 з кожного предмету. Усі книги мають оновлену методичну структуру, містять різноманітну пізнавальну інформацію, продумано ілюстровані і відповідають головному прагненню вчителів – навчати по-новому, творчо і цікаво. До речі, такі підручники, як «Українська мова. Буквар» та «Я досліджую світ» мають першу і другу частини, що робить їх для маленького школяра значно зручнішими. Особливістю цьогорічного замовлення стало і те, що вперше у шкіл з’явилася реальна можливість отримати від держави підручники з англійської мови британських авторів, до того ж з аудіосупроводом. За такими підручниками у новому навчальному році навчатиметься більше третини першокласників нашого міста.
просмотров: 118
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить