На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

В Новомосковске открылся


13.02.2018, 08:22


В этом году, по случаю 29-й годовщины вывода советских войск из Афганистана и ко Дню чествования участников боевых действий на территории других государств в Новомосковске в рамках социального проекта «Исторический проспект» вышла специальная серия макетов на рекламных носителях города «Афганистан – наша боль и память».

 

«Исторический проспект» – социальный проект, организованный совместно благотворительным фондом Народного депутата Украины Вадима Нестеренко «Твій рідний край» и Новомосковским краеведческим музеем им. П. Калнышевского. 

Это уже третий проект с размещением изображений выдающихся личностей и героев Новомосковска. Цель такого проекта - повысить интерес горожан к историческим событиям, напомнить о героическом прошлом родного края, вспомнить о героях-земляках, которые отдали свои жизни за светлое будущее.
 


 

На сегодняшний день на центральных улицах Новомосковска размещено 12 «ситилайтов» с изображениями и короткой биографической справкой про наших земляков, которые погибли при исполнении служебного долга в Афганистане.  Более подробно о самом проекте посвященном воинам, погибшим в Афганистане, рассказала заведующая музеем «Боевой Славы» Хархардина Лариса Владимировна.
 

 

Благодаря поддержке благотворительного фонда Народного депутата Украины Вадима Нестеренко «Твій рідний край», еще в июле прошлого года на рекламных конструкциях центральных улиц города, местные жители увидели портреты исторических личностей нашего края: «ситилайты» на улицах Сучкова и Гетманской из рекламоносителей превратились в площадку для первого этапа социального проекта «Исторический проспект». Подбором исторических данных, работой с архивами и макетами занималась творческая группа во главе с исполняющим обязанности директора Новомосковского городского историко-краеведческого музея Константином Мешко. 

В октябре 2017 года ко Дню защитника Украины и Дня украинского казачества, в рамках социального проекта «Исторический проспект», Новомосковск увидел новую специальную серию макетов посвященную погибшим воинам АТО «Вечная слава героям!». 

Редакция «Полезной газеты Новомосковска» очень рада подобным инициативам в городе. Мы надеемся, что новомосковцы, благодаря таким социальным проектам, смогут больше узнать об истории родного края, о выдающихся исторических личностях и о героях, отдавших свои жизни за светлое будущее нашей страны и нашего города.

 

Алина Яценко

Предлагаем Вам для ознакомления всех Новомосковских героев, которые изображены на "Историческом проспекте" и опубликованы благодаря поддержке благотворительного фонда Народного депутата Украины Вадима Нестеренко «Твій рідний край»:Читайте также


Новомосковці можуть взяти участь у конкурсі на службу в поліції
20.08.2018, 15:18
Новомосковці можуть взяти участь у конкурсі на службу в поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 30 вакантних посад молодшого складу поліції по органах та підрозділах Дніпропетровської області. Конкурс розпочинається з 20 серпня поточного року. Зокрема чекаємо претендентів на посади поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, поліцейських з логістики та з обліку і збереження речових доказів. Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів на службу в поліції, а саме: Громадянство України; Вік від 18 років; Вільне володіння українською мовою; Повна загальна сердня освіта; Відсутність офіцерського військового чи спеціального звання. Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за адресою: м. Дніпро, вул. Троїцька, 20а та триватиме у період з 20 серпня по 11 вересня цього року. Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки. У свою чергу держава гарантує поліцейським: стабільну заробітну плату, соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, та перспективу кар’єрного росту. Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можливо на веб-сайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua. Для уточнення будь-якої інформації можете телефонувати за номерами +3 8 (050) 696-29-16, +3 8 (097) 203-76-29, (056) 756-52-47 чи звернутися на електронну адресу sovpap_ukz@dp.npu.gov.ua. ГУНП в Дніпропетровській області
просмотров: 75
Новомосковців запрошують на фестиваль Європейського кіно
20.08.2018, 14:03
Новомосковців запрошують на фестиваль Європейського кіно
Фестиваль Європейського кіно завітав до Новомосковська. Мешканці нашого міста запрошують для перегляду дивовижних кіно-шедеврів на великому екрані по вулиці Гетьманська, 27а, 2 поверх. Показ проходить в Україні за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Перший запланований фестивальний фільм ДО ПОБАЧЕННЯ ТАМ, НАГОРІ / AU REVOIR LÀ-HAUT, покажуть сьогодні, 20 серпня о 20.00. Франко-канадський драматичний фільм 2017 року, поставлений режисером Альбером Дюпонтелем за однойменним романом-бестселером П'єра Леметра 2013 року. Фільм був номінований у 13-ти категоріях на здобуття французької національної кінопремії «Сезар» 2018 року[2] та отримав п'ять нагород, зокрема за найкращу режисерську роботу.
просмотров: 56
Поліція Новомосковська встановлює обставини масової бійки біля мінімаркету «Фортуна»
20.08.2018, 10:48
Поліція Новомосковська встановлює обставини масової бійки біля мінімаркету «Фортуна»
Подія сталася 14 серпня близько 19:31, біля мінімаркету «Фортуна» на вулиці Сучкова (неподалік ДК ім. О. Гончара), в наслідок якої, від тілесних ушкоджень постраждало двоє чоловіків, яким була надана медична допомога.
просмотров: 538
Новомосковский водоканал информирует о проведении плановой промывке и дезинфекции городских водопроводных сетей.
20.08.2018, 10:39
Новомосковский водоканал информирует о проведении плановой промывке и дезинфекции городских водопроводных сетей.
просмотров: 337
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить