На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 740 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську пройшли змагання з настільного тенісу


12.02.2018, 08:34


Днями в спортивному залі Новомосковського коледжу ДДАЕУ відбулися обласні пошукові змагання «Хто ти, майбутній олімпієць?» з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2002-2003 років народження команд сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад з 8 районів Дніпропетровщини. У складі кожної з команд було  – 2 юнаки і 1 дівчина.

 

Боротьба за призові місця розгорнулася між представниками Апостолівського, Новомосковського і Павлоградського районів. Кожна з команд мала одну поразку і 6 перемог, а між собою вони зіграли так: Апостолівський район переміг спортсменів Павлоградського району і програв Новомосковському, Новомосковський – програв Павлоградському. Таким чином, команди мали по одній перемозі і одній поразці. Рахунок у всіх зустрічах – 2:1. Різниця виграних і програних партій не дала можливості визначити місця переможців. Згідно з правилами довелося зробити підрахунок виграних і програних партій у зустрічах цих команд з усіма учасниками. З’ясувалося, що у Апостолівського району вони складають 15-6, Новомосковського – 18-3, Павлоградського – 17-4. Тож перше місце здобули наші земляки, друге – павлоградці, третє – апостолівці. Склад нашої команди: Н. Сіліна (Меліоративненська ЗОШ), В. Самойленко і В. Самай (обидва зі Спаської ЗОШ). 

Спостерігаючи зустрічі молодих тенісистів, було помітно основне правило командної боротьби – один за всіх і всі за одного. В зустрічах учасники грали на повну силу власних можливостей. Під час гри не засмучували товаришів зауваженнями і поведінкою, не піддавалися поганому настрою друзів, піднімали їхній дух жартами. Грали дружно! Не звинувачували товаришів, якщо вони зіграли не так, як повинно бути.  

Змагання – кращий екзаменатор, кожна зустріч – урок, кожний суперник – вимогливий вчитель. По завершенню змагань команди-переможниці були нагороджені кубками, а гравці – медалями.Читайте также


Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
20.07.2018, 09:34
Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
Сезон охоты на пернатую дичь на Новомосковщине начнётся неделей позже – 11 августа. К такому решению пришли ученые и общественные активисты области во время совместного совещания в департаменте экологии и природных ресурсов облгосадминистрации.
просмотров: 139
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
20.07.2018, 08:08
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
До Новомосковська завітали 180 учасників з шести областей України аби прийняти участь у другому етапі кадетської ліги "Золоте весло".
просмотров: 111
Где в Новомосковске сегодня будет отсутствовать электричество
19.07.2018, 09:33
Где в Новомосковске сегодня будет отсутствовать электричество
Это связано с плановым обслуживанием электрических сетей, направленных на повышение надёжности электроснабжения и улучшения качества обслуживания потребителей.
просмотров: 115
Офіцери поліції на подвір’ї мешканки міста Новомосковська виявили та вилучили 79 макових кущів.
19.07.2018, 08:57
Офіцери поліції на подвір’ї мешканки міста Новомосковська виявили та вилучили 79 макових кущів.
У місті Новомосковську дільничні офіцери поліції Новомосковського відділу на городі місцевої мешканки виявили незаконний посів маку. 79 стеблин рослини вилучили та направили на експертизу.
просмотров: 97
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить