На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 740 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську стартував фотоконкурс літературних пам’ятників рідного краю


09.02.2018, 10:09


 У Новомосковську стартував чудовий фотоконкурс «Літературні пам’ятні місця та пам’ятники рідного краю». Якщо ви знаєте, що таке фотоапарат і вмієте ним користуватися, якщо ви любите читати і знаєте, які місця Новомосковщини згадувалися в творах відомих письменників, якщо ви талановиті, можете і хочете це довести – тоді цей фотоконкурс саме для вас.

 

Прості умови конкурсу:

 

- На фотоконкурс приймаються художні фотографії будь-якого  жанру за темами: «Край у літературних творах» (сучасний вигляд місць, про які йдеться у творах письменників), «Літературні пам’ятки» (літературна пам’ятні місця та пам’ятники рідного краю).

 

- Обов’язкова умова конкурсу – всі фото мають супроводжуватись текстовим файлом з коротким описом-есе про місце, пам’ятку чи пам’ятник, що зображені на фото.

 

- Кожний учасник конкурсу має право представляти не більше трьох робіт. Конкурсні представляються в електронному форматі JPG, БЕЗ ЦИФРОВОЇ ОБРОБКИ (без фотомонтажу) і не повинні перевищувати 3 МВ.

 

- Учасники фотоконкурсу повинні заповнити заявку на участь у конкурсі, в якій необхідно вказати: НАЗВУ ЗНІМКУ, СВОЄ ПРІЗВИЩЕ, ІМʼЯ, ВІК, МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ (НАЗВА НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ), ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ ТА ТЕЛЕФОН.

 

- Вимоги до супровідного тексту:

* текст повинен містити  150 – 200 слів;

* має включати в себе: назву об’єкта зйомки, географічні координати (точне місце знаходження), дати заснування/створення відповідної пам’ятки (за наявності), художню назву есе, короткий опис об’єкта (все повинно відповідати на питання ЩО? ДЕ? КОЛИ? НАВІЩО?).

 

Надаючи свої фотороботи учасник повинен дотримуватися наступних умов:

 

- зміст і сюжет фото не повинні суперечити законодавству України;

- фото, створені у фотошопі, участі у конкурсі не беруть;

- забороняється використовувати чужі фотографії.

 

Фотороботи приймаються  з 1 лютого по 31 травня 2018 року. Свої фото та заявку можна надіслати на електронну пошту з приміткою «ФОТОКОНКУРС»:

viddil.unactva@gmail.com , або ж принести на електронному носії в юнацький відділ Новомосковської міської центральної бібліотеки за адресою: вул. Гетьманська, 41-а.

 

Читайте также


Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
20.07.2018, 09:34
Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
Сезон охоты на пернатую дичь на Новомосковщине начнётся неделей позже – 11 августа. К такому решению пришли ученые и общественные активисты области во время совместного совещания в департаменте экологии и природных ресурсов облгосадминистрации.
просмотров: 139
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
20.07.2018, 08:08
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
До Новомосковська завітали 180 учасників з шести областей України аби прийняти участь у другому етапі кадетської ліги "Золоте весло".
просмотров: 111
Где в Новомосковске сегодня будет отсутствовать электричество
19.07.2018, 09:33
Где в Новомосковске сегодня будет отсутствовать электричество
Это связано с плановым обслуживанием электрических сетей, направленных на повышение надёжности электроснабжения и улучшения качества обслуживания потребителей.
просмотров: 115
Офіцери поліції на подвір’ї мешканки міста Новомосковська виявили та вилучили 79 макових кущів.
19.07.2018, 08:57
Офіцери поліції на подвір’ї мешканки міста Новомосковська виявили та вилучили 79 макових кущів.
У місті Новомосковську дільничні офіцери поліції Новомосковського відділу на городі місцевої мешканки виявили незаконний посів маку. 79 стеблин рослини вилучили та направили на експертизу.
просмотров: 97
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить