На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 433 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську незаконно спиляли дерева


08.02.2018, 16:28


Жителі міста звернулися зі скаргою про те, що сьогодні вранці в Новомосковську у дворах по вулиці Велика Ковалівка 12, працівники НККП незаконно спиляли 4 дерева. Але, на превеликий жаль, офіційного підтвердження, що це були працівники НККП нема.


Раніше ж на сторінках в соціальних мереж міста жителі обурювалися і писали про те, що по вул. Велика Ковалівка, 12 невідомі зробили акт вандалізму і підпиляли стовбури молодих дерев, що зовсім не знаходились в аварійному стані. А ось як раз після такого «тіхушного» і незаконного підпилювання дерева вже потрібно було в терміновому порядку прибрати, так як вони могли завдати шкоди перехожим.

 

Сьогодні вранці ці дерева були «успішно» зрізані і прибрані. Мешканці близь розташованих будинків кажуть, що утилізували вже аварійні дерева працівники НККП, хоча по факту робітники не надали жодних документів, які б підтверджували їх особистість. Також не було і актів на зпил цих дерев. 

На місце події місцеві жителі викликали поліцію, щоб співробітники правоохоронних органів зафіксували незаконний зпил молодих насаджень. За словами правоохоронців, дана справа внесено до реєстру розслідувань. З'ясовуються обставини незаконного спилювання дерев, і хто понесе покарання. 

Трохи пізніше ми завітали на місце злочину і крім пеньків з розкиданими гілками там вже нічого не було. Судячи з усього стовбури дерев були розпиляні та забрані, але ким і куди – не відомо.Читайте также


В Новомосковске до конца года будет отремонтировано 4 внутридворовых проезда
15.11.2018, 09:18
В Новомосковске до конца года будет отремонтировано 4 внутридворовых проезда
На данный момент в Новомосковске на завершающем этапе выполняются роботы по ремонту внутридворовых проездов по адресу ул.Сучкова № 15 – №17. Все работы по ремонту дорог находятся на балансе «Комсервиса», такое решение было вынесено на зимней сессии городского совета.
просмотров: 190
Новомосковські військові закупили вугілля на двісті тисяч гривень
14.11.2018, 11:46
Новомосковські військові закупили вугілля на двісті тисяч гривень
На сайті державних закупівель «Прозорро» з’явилося оголошення про намір 194 понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України, що базується у м. Новомосковську, закупити для потреб військової частини 69 тон кам’яного вугілля марки ГР 0-100 та 13 тон вугілля марки ГР 0-200.
просмотров: 104
У Новомосковському районі під час пожежі загинув літній чоловік
14.11.2018, 10:31
У Новомосковському районі під час пожежі загинув літній чоловік
14 листопада о 01:11 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у двоповерховому будинку по вулиці Самарська селище Новоселівка Новомосковського району.
просмотров: 129
Из-за многомилионного долга Новомосковск рискует закончить отопительный сезон посреди зимы
14.11.2018, 10:07
Из-за многомилионного долга Новомосковск рискует закончить отопительный сезон посреди зимы
С приходом холодов, радостным событием для всех жителей Новомосковска стал официальный старт отопительного сезона. Не обошлось, конечно, без проблем связанных с кражами различного оборудования теплосетей в подвалах городских многоэтажек, но так или иначе в большинстве квартир горожан отопление было включено. Традиционно к хорошей новости прилагается и плохая. Ложка дегтя в сложившийся ситуации — это, по прежнему, многомилионный долг жителей многоэтажек по централизованому отоплению.
просмотров: 1389
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое