На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 433 000 грн
общий долг за тепло по городу

Найкращий читач року у Новомосковську знову на старті


08.02.2018, 11:04


Традиційним стало щорічне проведення Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року», який відбувається у три етапи. У цікаві та пізнавальні мандри по книжковому морю вирушили учні 6 та 7 класів міста Новомосковська.

На початку лютого стартував перший етап, що проводиться на базі шкільних бібліотек міста. Бібліотечні фахівці центральної дитячої бібліотеки долучилися до його проведення, відвідавши  школи міста та оголосивши умови конкурсу.


На переможців творчого змагання очікуватиме другий етап (міський), що буде проводитися у дитячій бібліотеці. Журі конкурсу на всіх його етапах враховуватиме кількість прочитаних учасниками книжок, зокрема, дитячої класики та сучасної української літератури,  начитаність та ерудованість конкурсантів.


Доля ж головного призу змагання – поїздки до Львова на фестиваль дитячого читання «Книгоманія»  вирішуватиметься на обласному етапі в дитячій бібліотеці для дітей у місті Дніпрі. Дитячий форум, який започаткувала громадська організація «Форум видавців» у Львові, вже багато років поспіль залишається одним з найбільших фестивальних заходів в Україні для читаючих дітей. Тому й не дивно, що побувати на ньому мріють сотні книголюбів із усієї України. Тож бажаємо всім юним читачам  натхненного читання, нових творчих знахідок – і нехай переможе сильніший!


Читайте также


В Новомосковске до конца года будет отремонтировано 4 внутридворовых проезда
15.11.2018, 09:18
В Новомосковске до конца года будет отремонтировано 4 внутридворовых проезда
На данный момент в Новомосковске на завершающем этапе выполняются роботы по ремонту внутридворовых проездов по адресу ул.Сучкова № 15 – №17. Все работы по ремонту дорог находятся на балансе «Комсервиса», такое решение было вынесено на зимней сессии городского совета.
просмотров: 190
Новомосковські військові закупили вугілля на двісті тисяч гривень
14.11.2018, 11:46
Новомосковські військові закупили вугілля на двісті тисяч гривень
На сайті державних закупівель «Прозорро» з’явилося оголошення про намір 194 понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України, що базується у м. Новомосковську, закупити для потреб військової частини 69 тон кам’яного вугілля марки ГР 0-100 та 13 тон вугілля марки ГР 0-200.
просмотров: 104
У Новомосковському районі під час пожежі загинув літній чоловік
14.11.2018, 10:31
У Новомосковському районі під час пожежі загинув літній чоловік
14 листопада о 01:11 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у двоповерховому будинку по вулиці Самарська селище Новоселівка Новомосковського району.
просмотров: 129
Из-за многомилионного долга Новомосковск рискует закончить отопительный сезон посреди зимы
14.11.2018, 10:07
Из-за многомилионного долга Новомосковск рискует закончить отопительный сезон посреди зимы
С приходом холодов, радостным событием для всех жителей Новомосковска стал официальный старт отопительного сезона. Не обошлось, конечно, без проблем связанных с кражами различного оборудования теплосетей в подвалах городских многоэтажек, но так или иначе в большинстве квартир горожан отопление было включено. Традиционно к хорошей новости прилагается и плохая. Ложка дегтя в сложившийся ситуации — это, по прежнему, многомилионный долг жителей многоэтажек по централизованому отоплению.
просмотров: 1390
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое