На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 433 000 грн
общий долг за тепло по городу

У новомосковську обговорювали актуальність кінологічної складової у діяльності поліції


05.02.2018, 10:53


2 лютого на базі Новомосковського міжрайонного відділу поліції охорони відбулася зустріч журналістів, працівників служби охорони та Новомосковської поліції, спеціалістів Кінологічного Центру головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області та фахівців Кінологічної служби України.

 

Своїми здобутками, як кінологічної складової в роботі правоохоронних органів, поділилися інспектори Кінологічного Центру ГУНП в Дніпропетровській області Приткова О.Ю. та Зимовченко С.В. А саме розповіли про нещодавній випадок, який мав місце 31 січня поточного року у Магдалинівському районі, коли на пошуки зниклої безвісті людини, був задіяний службовий собака - вихованець кінологічного центру Север. Після проведення усіх необхідних пошукових заходів, собака не схибив та взяв вірний слід, який привів до лісосмуги, де правоохоронцями було виявлено тіло зниклого чоловіка, на жаль, без ознак життя.  

Начальником міжрайонного відділу поліції державної служби охорони, полковником поліції Дубчак Сергієм Йосиповичем під час зустрічі була акцентована увага на важливості взаємодії саме з кінологами та їх чотирилапими вихованцями під час виїзду служби охорони на виклики по спрацюванню тривожної сигналізації, під час організації спільних заходів з поліцейськими груп реагування патрульної поліції Новомосковського відділу поліції у системі єдиної дислокації, під час розкриття резонансних злочинів та злочинів «по гарячих слідах».  

Тому саме на базі Новомосковського міжрайонного відділу поліції охорони було прийнято рішення розмістити вихованців кінологічного центру, у зв’язку з чим, службових собак забезпечено необхідними вольєрами, відповідним харчуванням та місцем для проведення тренувань.Читайте также


В Новомосковске до конца года будет отремонтировано 4 внутридворовых проезда
15.11.2018, 09:18
В Новомосковске до конца года будет отремонтировано 4 внутридворовых проезда
На данный момент в Новомосковске на завершающем этапе выполняются роботы по ремонту внутридворовых проездов по адресу ул.Сучкова № 15 – №17. Все работы по ремонту дорог находятся на балансе «Комсервиса», такое решение было вынесено на зимней сессии городского совета.
просмотров: 190
Новомосковські військові закупили вугілля на двісті тисяч гривень
14.11.2018, 11:46
Новомосковські військові закупили вугілля на двісті тисяч гривень
На сайті державних закупівель «Прозорро» з’явилося оголошення про намір 194 понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України, що базується у м. Новомосковську, закупити для потреб військової частини 69 тон кам’яного вугілля марки ГР 0-100 та 13 тон вугілля марки ГР 0-200.
просмотров: 104
У Новомосковському районі під час пожежі загинув літній чоловік
14.11.2018, 10:31
У Новомосковському районі під час пожежі загинув літній чоловік
14 листопада о 01:11 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у двоповерховому будинку по вулиці Самарська селище Новоселівка Новомосковського району.
просмотров: 129
Из-за многомилионного долга Новомосковск рискует закончить отопительный сезон посреди зимы
14.11.2018, 10:07
Из-за многомилионного долга Новомосковск рискует закончить отопительный сезон посреди зимы
С приходом холодов, радостным событием для всех жителей Новомосковска стал официальный старт отопительного сезона. Не обошлось, конечно, без проблем связанных с кражами различного оборудования теплосетей в подвалах городских многоэтажек, но так или иначе в большинстве квартир горожан отопление было включено. Традиционно к хорошей новости прилагается и плохая. Ложка дегтя в сложившийся ситуации — это, по прежнему, многомилионный долг жителей многоэтажек по централизованому отоплению.
просмотров: 1389
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое