На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Рішучі міри Новомосковської РДА відносно ситуації у Черкаській ЗОШ


31.01.2018, 12:09


 Шокуюче відео зі шкільної їдальні в смт. Черкаське Новомосковського району і набувше небувалою розголосу буквально на всю країну, викликало бурхливу хвилю обурень, як серед жителів України, так і серед посадових осіб. Шокуючою вся ця ситуація стала не тільки для директора Черкаської школи, батьків, журналістів і жителів країни, а й для представників районної влади.

 

Районна влада відреагувала на ситуацію миттєво. В той же день, коли з'явилося це ганебне відео начальник управління освіти Новомосковської РДА Олена Щербакова з робочою групою фахівців виїхала в Черкаське для розгляду по суті події.

 

У суботу вранці, 27 січня, в Новомосковській РДА було проведено екстрену нараду з директорами шкіл району, в якому брали участь керівники райадміністрації, районної ради, керівники профільних служб району. На нараді були вироблені заходи щодо посилення контролю за шкільним харчуванням в районі. Так, у Новомосковському районі на місяць введений особливий режим організації і контролю за організацією харчування в установах освіти, затверджено графік системних перевірок організації роботи харчоблоків. РДА взяла під персональний контроль питання харчування дітей, ввела щотижневу звітність керівників установ освіти. До системного контролю будуть залучені батьківські комітети і місцеві ради.

 

В понеділок, 29 січня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді і спорту(голова комісії Поправка Л.О.) з питання порушення санітарно-гігієнічних норм харчування учнів у Черкаській ЗОШ I-III ступенів та посилення контролю за харчуванням учнів у закладах загальної середньої освіти району.

 

В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Книжник Н.В, заступник голови районної ради Павлова В.С., виконуючий обов’язки голови Новомосковської райдержадміністрації Чечеленко О.Ю., начальник відділу освіти Щербакова О.В..

 

У ході засідання начальник відділу освіти Олена Щербакова доповіла, що відділом освіти проведено службове розслідування випадку порушення дотримання санітарно-гігієнічних вимог в шкільному харчоблоці Черкаської ЗОШ I-III ступенів.


 

В зв’язку з виявленням факту вищезазначеного порушення на нараді було вирішено створити розширену спільну комісію по вивченню адміністративного контролю за організацією харчування в закладах загальної середньої освіти району за участю депутатів районної ради і батьківської громадськості та запропонувати депутатам сільських, селищних, міської рад району прийняти участь в роботі розширеної спільної комісії.

 

Крім того, вирішено зобов’язати директорів шкіл створити наглядові ради, які будуть здійснювати контроль за якістю продуктів постачальників.

 

Також, відповідно до службової записки начальника відділу освіти Щербакової О.В. щодо ситуації, яка склалася в Черкаській ЗОШ I-III ступенів були прийняті рішення:

 

- кухаря шкільної їдальні Черкаської ЗОШ I-III ступенів звільнено з посади згідно ст.38 КЗпП України (Наказ від 29.01.2018 № 04-к/тр);

 

- медичну сестру Черкаської ЗОШ I-III ступенів звільнено з посади згідно ст.38 КЗпП України (Наказ від 29.01.2018 № 06-к/тр);

 

- прибиральницю службових приміщень Черкаської ЗОШ I-III ступенів звільнено з посади згідно ст.38 КЗпП України (Наказ від 29.01.2018 № 03-к/тр);

 

- прибиральницю службових приміщень Черкаської ЗОШ I-III ступенів звільнено з посади згідно ст.38 КЗпП України (Наказ від 29.01.2018 № 05-к/тр);

 

Директором Черкаської школи подано заяву на звільнення з посади директора та переведення на посаду вчителя. Дане питання знаходиться на розгляді.

 

По матеріалам Новомосковської РДА

Читайте также


Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
15.12.2018, 10:05
Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
12 грудня в читальному залі Новомосковськоъ центральної міської бібліотеки пройшов правовий консалтинг на тему «Правова безпека життєдіяльності».
просмотров: 97
Рятувальники Новомосковська провели практичне тренування з порятунку людей на  зимових водоймах
15.12.2018, 09:46
Рятувальники Новомосковська провели практичне тренування з порятунку людей на зимових водоймах
13 грудня поточного року рятувальники 49-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели практичне тренування з рятувальних робіт на зимових водоймах в місті Перещепине Новомосковського району.
просмотров: 85
Новомосковські школярі брали участь у правовому брейн рингу
15.12.2018, 09:34
Новомосковські школярі брали участь у правовому брейн рингу
13 грудня працівники ювенальної поліції Новомосковського відділу поліції спільно з представниками освіти у закладі загальної середньої освіти №1 міста Новомосковська в рамках тижня права організували та провели правовий брейн ринг на правову тематику.
просмотров: 94
У жителя Новомосковська співробітники поліції вилучили 120 патронів
15.12.2018, 08:56
У жителя Новомосковська співробітники поліції вилучили 120 патронів
У Новомосковську дільничні офіцери поліції затримали чоловіка з патронами. 120 патронів вилучили співробітники сектору превенції Новомосковського відділу поліції 13 грудня.
просмотров: 107
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое