На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 433 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковску пройшла година патріотизму присвячена трагедії під Крутами


30.01.2018, 09:17


Вчора, 29 січня, у Новомосковській центральній міській бібліотеці пройшла година патріотизму «Трагедія, що сталася під Крутами», яку провели провідні бібліотекарі читального залу Н. А. Дегтяр та Н. Є. Біловоденко для студентів металургійного коледжу ДМетАУ.

 

29 січня 1918 року назва невеликої станції Крути на Чернігівщині ознаменувала відлік нового духовного злету нації. Він став національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність. Героїчній битві трьохсот українських юнаків-добровольців проти п’ятитисячної більшовицької армії Муравйова на станції Крути нині минає 100 років. 

Використовуючи матеріали відеокліпів: «Крути. Рабів до раю не пускають», «Студентам про Крути» та «Пам’яті Героїв Крут» провідні бібліотекарі читального залу розповіли молоді про історичні події, які передували битві та хід подій під Крутами.  

Паралель в історії та сьогоденні провів Руслан Сергійчук, якому довелось захищати рідну землю в АТО. Він зауважив, що нині з крутівцями порівнюють захисників Донецького аеропорту. 

Краєзнавець М. І Триленко пригадав, як уперше дізнався про подвиг молоді під Крутами і закликав студентів так же віддано й вірно любити та берегти рідну землю як їх ровесники сто років тому.  

На завершення провідний бібліограф Н. І. Недзієльська провела огляд літератури «Стогнали Крути і молився вітер» з книжкової виставки «Непереможність Крут».Читайте также


В Новомосковске до конца года будет отремонтировано 4 внутридворовых проезда
15.11.2018, 09:18
В Новомосковске до конца года будет отремонтировано 4 внутридворовых проезда
На данный момент в Новомосковске на завершающем этапе выполняются роботы по ремонту внутридворовых проездов по адресу ул.Сучкова № 15 – №17. Все работы по ремонту дорог находятся на балансе «Комсервиса», такое решение было вынесено на зимней сессии городского совета.
просмотров: 190
Новомосковські військові закупили вугілля на двісті тисяч гривень
14.11.2018, 11:46
Новомосковські військові закупили вугілля на двісті тисяч гривень
На сайті державних закупівель «Прозорро» з’явилося оголошення про намір 194 понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України, що базується у м. Новомосковську, закупити для потреб військової частини 69 тон кам’яного вугілля марки ГР 0-100 та 13 тон вугілля марки ГР 0-200.
просмотров: 104
У Новомосковському районі під час пожежі загинув літній чоловік
14.11.2018, 10:31
У Новомосковському районі під час пожежі загинув літній чоловік
14 листопада о 01:11 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у двоповерховому будинку по вулиці Самарська селище Новоселівка Новомосковського району.
просмотров: 129
Из-за многомилионного долга Новомосковск рискует закончить отопительный сезон посреди зимы
14.11.2018, 10:07
Из-за многомилионного долга Новомосковск рискует закончить отопительный сезон посреди зимы
С приходом холодов, радостным событием для всех жителей Новомосковска стал официальный старт отопительного сезона. Не обошлось, конечно, без проблем связанных с кражами различного оборудования теплосетей в подвалах городских многоэтажек, но так или иначе в большинстве квартир горожан отопление было включено. Традиционно к хорошей новости прилагается и плохая. Ложка дегтя в сложившийся ситуации — это, по прежнему, многомилионный долг жителей многоэтажек по централизованому отоплению.
просмотров: 1389
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое