На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Привітання народного депутата України Вадима НЕСТЕРЕНКА з Днем Соборності України


22.01.2018, 09:36


 Шановні земляки! Сьогодні для всіх нас - громадян України, дійсно велике і важливе свято.  Воно символізує становлення і утворення єдиної української держави. Рівно сто років тому, в січні 1918 року, було створено дві республіки - Українська Народна і Західно-Українська. Потім лідери двох республік підписали договір, який увійшов в історію як Акт «Злуки». І саме 22 січня 1919 року цей акт об'єднання українських земель, був оприлюднений на Софійській площі в Києві.

І хоча державі тоді не вдалося зберегти єдність і незалежність, Акт «Злуки» став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.

Цей день став державним святом в 1999 році. Але задовго до цього українці згадували і святкували День Соборності, як символ єдності українських земель. Ще в 1990 році в цей день мільйони громадян України вишикувалися в живий ланцюг від Києва до Львова, відзначаючи День соборності. І ця традиція жива і сьогодні. 

У православ'ї  теж є термін «соборність», він означає, що церква соборна в кожній зі своїх частин, кожна частина висловлює ціле, це образ ідеального співвідношення індивідуального та колективного. Це християнське поняття «соборності» на філософському рівні перегукується з розумінням «соборності України». У нашому сьогоденні соборність - це не просто цілісність держави і кордонів. Це єднання всіх громадян незалежної України в ім'я процвітання нашої Батьківщини, в ім'я зміцнення її духовного, економічного і соціального потенціалу. 

Сьогодні ми зустрічаємо День Соборності в складних умовах, розуміючи, що існує ціла низка загроз єдності держави і суспільства. Ці загрози зростають із зовнішніх і внутрішніх факторів. І якраз головна наша задача сьогодні - протистояти цим загрозам в ім'я Соборності України. Не допустити порушення суверенітету і цілісності держави. Ми бачимо перед собою мету - формування оновленої, сучасної України, в якій кожна людина знайде для себе мир і благополуччя, роботу і гідну плату за працю, соціальний захист і право на гідну старість. 

Країна гостро потребує перезавантаження економічної системи, в формуванні сприятливих умов для вітчизняного виробника, в першу чергу - для Агропромислового комплексу України, для переробної промисловості, машинобудування, щоб отримати конкурентоспроможні переваги на світових ринках. Але перш за все, нам потрібно домогтися миру і спокою в Україні, щоб українці не гинули полях битв. Наші серця повинні наповнитися прагненням до єдності та порозуміння, а наш спільний бізнес і плідна працю мають стати надійною запорукою щасливого майбутнього. Коли ми говоримо про патріотизм, то це повинен бути саме такий патріотизм, який допоможе нам перемогти - конструктивний, творчий, не на словах, а на ділі. 

Хочу в цей день побажати кожному, щоб Ваше життя було наповнене радістю, дружнім теплом, надією і новими досягненнями. Саме досягнення кожного українця є тими міцними цеглинками в будівництві єдиної і незалежної України, якою пишатимуться наші діти і внуки. Українці багато разів доводили світу і собі, що ми вміємо долати труднощі, ми вміємо будувати, ми - нація творців і переможців. Щиро вітаю Вас з Днем Соборності України! Бажаю миру, благополуччя, сімейного затишку, звершення всіх планів і надій на щасливе майбутнє! 

 

Народний депутат України

Вадим НЕСТЕРЕНКОЧитайте также


Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
15.12.2018, 10:05
Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
12 грудня в читальному залі Новомосковськоъ центральної міської бібліотеки пройшов правовий консалтинг на тему «Правова безпека життєдіяльності».
просмотров: 98
Рятувальники Новомосковська провели практичне тренування з порятунку людей на  зимових водоймах
15.12.2018, 09:46
Рятувальники Новомосковська провели практичне тренування з порятунку людей на зимових водоймах
13 грудня поточного року рятувальники 49-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели практичне тренування з рятувальних робіт на зимових водоймах в місті Перещепине Новомосковського району.
просмотров: 86
Новомосковські школярі брали участь у правовому брейн рингу
15.12.2018, 09:34
Новомосковські школярі брали участь у правовому брейн рингу
13 грудня працівники ювенальної поліції Новомосковського відділу поліції спільно з представниками освіти у закладі загальної середньої освіти №1 міста Новомосковська в рамках тижня права організували та провели правовий брейн ринг на правову тематику.
просмотров: 95
У жителя Новомосковська співробітники поліції вилучили 120 патронів
15.12.2018, 08:56
У жителя Новомосковська співробітники поліції вилучили 120 патронів
У Новомосковську дільничні офіцери поліції затримали чоловіка з патронами. 120 патронів вилучили співробітники сектору превенції Новомосковського відділу поліції 13 грудня.
просмотров: 108
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое