На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 736 000 грн
общий долг за тепло по городу

Привітання народного депутата України Вадима НЕСТЕРЕНКА з Днем Соборності України


22.01.2018, 09:36


 Шановні земляки! Сьогодні для всіх нас - громадян України, дійсно велике і важливе свято.  Воно символізує становлення і утворення єдиної української держави. Рівно сто років тому, в січні 1918 року, було створено дві республіки - Українська Народна і Західно-Українська. Потім лідери двох республік підписали договір, який увійшов в історію як Акт «Злуки». І саме 22 січня 1919 року цей акт об'єднання українських земель, був оприлюднений на Софійській площі в Києві.

І хоча державі тоді не вдалося зберегти єдність і незалежність, Акт «Злуки» став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.

Цей день став державним святом в 1999 році. Але задовго до цього українці згадували і святкували День Соборності, як символ єдності українських земель. Ще в 1990 році в цей день мільйони громадян України вишикувалися в живий ланцюг від Києва до Львова, відзначаючи День соборності. І ця традиція жива і сьогодні. 

У православ'ї  теж є термін «соборність», він означає, що церква соборна в кожній зі своїх частин, кожна частина висловлює ціле, це образ ідеального співвідношення індивідуального та колективного. Це християнське поняття «соборності» на філософському рівні перегукується з розумінням «соборності України». У нашому сьогоденні соборність - це не просто цілісність держави і кордонів. Це єднання всіх громадян незалежної України в ім'я процвітання нашої Батьківщини, в ім'я зміцнення її духовного, економічного і соціального потенціалу. 

Сьогодні ми зустрічаємо День Соборності в складних умовах, розуміючи, що існує ціла низка загроз єдності держави і суспільства. Ці загрози зростають із зовнішніх і внутрішніх факторів. І якраз головна наша задача сьогодні - протистояти цим загрозам в ім'я Соборності України. Не допустити порушення суверенітету і цілісності держави. Ми бачимо перед собою мету - формування оновленої, сучасної України, в якій кожна людина знайде для себе мир і благополуччя, роботу і гідну плату за працю, соціальний захист і право на гідну старість. 

Країна гостро потребує перезавантаження економічної системи, в формуванні сприятливих умов для вітчизняного виробника, в першу чергу - для Агропромислового комплексу України, для переробної промисловості, машинобудування, щоб отримати конкурентоспроможні переваги на світових ринках. Але перш за все, нам потрібно домогтися миру і спокою в Україні, щоб українці не гинули полях битв. Наші серця повинні наповнитися прагненням до єдності та порозуміння, а наш спільний бізнес і плідна працю мають стати надійною запорукою щасливого майбутнього. Коли ми говоримо про патріотизм, то це повинен бути саме такий патріотизм, який допоможе нам перемогти - конструктивний, творчий, не на словах, а на ділі. 

Хочу в цей день побажати кожному, щоб Ваше життя було наповнене радістю, дружнім теплом, надією і новими досягненнями. Саме досягнення кожного українця є тими міцними цеглинками в будівництві єдиної і незалежної України, якою пишатимуться наші діти і внуки. Українці багато разів доводили світу і собі, що ми вміємо долати труднощі, ми вміємо будувати, ми - нація творців і переможців. Щиро вітаю Вас з Днем Соборності України! Бажаю миру, благополуччя, сімейного затишку, звершення всіх планів і надій на щасливе майбутнє! 

 

Народний депутат України

Вадим НЕСТЕРЕНКОЧитайте также


В Новомосковске образовалась рекордная сумма долга за отопление
23.05.2018, 12:57
В Новомосковске образовалась рекордная сумма долга за отопление
Как сообщил нашей редакции начальник «Новомосковсктеплоэнерго» Валерий Федорченко, за прошедшую неделю ‎ долг горожан по теплу немного уменьшился, и на сегодняшний день он составляет 17 736 000 грн. Вы только вдумайтесь в эту цифру: 17 миллионов гривен! Частный сектор уже давно отключили, а жители многоэтажек пользуются тем, что их одну квартиру не отключат и наращивают долги! Уважаемые новомосковцы, долг за централизованное отопление хоть и немного уменьшился, но каждому из нас еще предстоит пережить следующий отопительный сезон. Из-за нашей нестабильной оплаты за тепло, при наличии такого огромного долга – жители Новомосковска останутся в холодных квартирах, а дети будут мёрзнуть в пронизанных холодом садиках и школах. Такого будущего Вы хотите как для себя, так и для своих близких? Если нет – платите. Когда нет возможности платить за коммунальные услуги – оформите субсидию или платите понемногу, но каждый месяц! В рыночных отношениях всё просто: город платит и не мёрзнет, не платит – получаем, то на что сами же нарвались. А что тогда говорить о пенсионерах, или просто честных гражданах, которые ежемесячно и стабильно оплачивают все коммунальные услуги, из-за которых собственно мы и провели зиму в тёплых помещениях. Их Вы так же, как и себя хотите оставить мёрзнуть? Эта огромная задолженность показывает лишь одно: мы сами себе ставим приговор на отоплении в следующем году. Если сумма долга у города будет только расти вверх, то ни о каком отоплении и речи идти не может, долг не испарится и НАК «Нафтогаз Украины» его не простит. Все мы хотим жить в Европейской стране и для этого каждый из нас должен добросовестно платить за предоставленные коммунальные услуги и тепло – это наши прямые обязанности не только перед самим собой, но и нашим государством.
просмотров: 271
У Новомосковську рятувальники навчали громадян правил пожежної безпеки під час  відпочинку на природі
23.05.2018, 11:31
У Новомосковську рятувальники навчали громадян правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі
22 травня поточного року з метою попередження виникнення пожеж в природних екосистемах, а також попередження випадків загибелі людей на водних об’єктах, рятувальники Новомосковської 31 –ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області провели профілактичні бесіди з відпочиваючими в природному масиві Самарь вздовж берегової зони річки Самара в місті Новомосковську. Відпочиваючим довели статистику загибелі людей на водоймах міста, району та області. Рибалок попередили про небезпеку вживання спиртних напоїв та тривале перебування на сонці в спеку. З метою попередження пожеж в природних екосистемах всіх відпочиваючих попередили бути вкрай обережними з вогнем. Для якісного засвоєння інформації рятувальники розповсюджували відповідну профілактичну наочну агітацію «На воді відпочивай з розумом!» та «Бережіть екосистеми від пожеж!». Шановні громадяни! Щоб відпочинок був безпечним, необхідно суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді та в природних екосистемах! В разі надзвичайної ситуації одразу телефонуйте за номером Служби порятунку «101»!
просмотров: 57
У Новомосковську відбулась громадянська панахида на честь пам’яті  Миколи Тимофійовича Невпряги
23.05.2018, 09:47
У Новомосковську відбулась громадянська панахида на честь пам’яті Миколи Тимофійовича Невпряги
Сьогодні у Новомосковському БК “Металург”, відбулась громадська панахида з приводу смерті героя Радянського Союзу, почесного мешканця міста, Миколи Тимофійовича Невпряги. Микола Невпряга був призваний до лав червоної армії в далекому травні 1943 року та воював на другому и третьому українських фронтах, особливо відзначився при форсуванні річки Дунай. Був учасником 16 наступів та контратак на ворога. Наказом верховної ради СРСР від 24 березня 1945 року, за зразкове виконання бойових завдань на фронті, йому було присвоєно звання героя радянського союзу. Не можливо описати словами ту невимовну біль, яку відчувають сьогодні його рідні. Навіть серед громадян міста не має байдужого, адже сьогодні прийшли вшанувати його пам'ять багато людей. Родині покійного передали слова співчуття від Народного депутата України Вадима Нестеренко, у яких зазначив, що Микола Тимофійович останній час тяжко хворів та дуже рано помер на 93–му році свого життя. Для кожного мешканця Новомосковська, Він був великою і знаною людиною, прикладом для молоді та залишиться назавжди у наших серцях. Також слова співчуття висловив: голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, депутат обласної ради Анатолій Білик, виконуючий обов’язки новомосковського міського, голови секретар міської ради Сергій Горошко. На громадянській панахиді, кожен особисто зміг винести свої слова співчуття та болю рідним Миколи Тимофійовича. Віднині Микола Тимофійовича буде покоїтись на Воронівському цвинтарі міста Новомосковськ. Витрати на поховання, як свій громадянський обов’язок, взяла на себе Новомосковська міська рада.
просмотров: 416
У Новомосковську встановлено граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування за рахунок бюджету міста
23.05.2018, 09:22
У Новомосковську встановлено граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування за рахунок бюджету міста
Згідно проекту рішення виконавчого комітету Новомосковської міської Ради «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Новомосковська» Виконавчий комітет Новомосковської міської ради, керуючись статтею 28 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2016 року №102 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 04 квітня 2001 року №332», з урахуванням змін, унесених постановою Кабінету Міністрів України від 04 квітня 2018 року №268 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2001 р. №332 і від 11 жовтня 2016 р. № 710», вирішив затвердити граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Новомосковська. З граничними сумами витрат, можна ознайомитьсь у наступному додатку:
просмотров: 151
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить