На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
20 825 000 грн
общий долг за тепло по городу

Дітлахів Новомосковська розважали біля новорічної ялинки


02.01.2018, 15:05


 Сьогодні, 2 січня працівники відділу культури Новомосковська провели невеличку розважальну програму для дітлахів нашого міста. Свято проходило біля новорічної ялинки, на оновленій площі Героїв.


  

 

О пів на дванадцяту на центральній площі міста вже лунала чарівна новорічна та різдвяна музика. Місцеві жителі, що прогулювались по площі, час від часу зупинялись біля ялинки. Особливу увагу дітлахів привернули казкові звірі та сніговичок.

 

Поступово батьків з дітьми ставало дедалі більше. Усі з нетерпінням чекали початку новорічної розважальної програми. Розпочали виступи, власне, самі ж дітки, які співали колядки та щедрівочки.

 

  

 

Згодом на сцену вийшли казкові персонажі зі Снігуронькою та веселою, доброю Бабою Ягою, які потім розважали дітей та водили хороводи біля ялинки.

 

  

 

Малеча охоче приймала участь у веселих змаганнях, танцювала, відгадувала загадки та гралася із казковими персонажами. Аби не змерзнути дітки увесь час рухались, стрибали та  бігали. До участі у розважальній програмі долучились і дорослі: мами, тата, бабусі та дідусі. Вони охоче танцювали під веселу музику, а найактивніші учасники отримали новорічні призи.

 

  

 

Окрім активних веселощів, для усіх присутніх звучали чарівні новорічні та різдвяні пісні у виконанні юних учасників вокального студії «Вікторія».

 

Маленьке свято для діточок видалось дуже веселим та цікавим. По завершенню концертної програми усі бажаючі могли сфотографуватись із казковими героями на фоні гарної ялиночки та чудової оновленої площі.

 

У свою чергу ми хочемо нагадати, що дана реконструкція стала можливою завдяки Народному депутату України від нашого округу Вадиму Нестеренко.

 

Саме завдяки йому, був зроблений такий проект з реконструкції площі Героїв і були виділені гроші з державного бюджету України. При цьому бюджет міста на цю реконструкцію не витратив ні копійки. В ході реконструкції Вадим Нестеренко багато разів перевіряв процес виконання будівельних робіт і, як обіцяв, першу частину площі відкрили до нового 2018 року. Також Вадим Григорович контролюватиме якість виконання робіт і на другій частині площі Героїв, щоб підрядна організація СК «СТРОИНВЕСТ», яка виграла в тендері через систему ProZorro, встигла все зробити в призначені терміни і згідно укладеного договору.

 

Аліна Яценко

 

Читайте также


В Новомосковске из кранов течёт коричневая жидкость
22.03.2018, 07:19
В Новомосковске из кранов течёт коричневая жидкость
Новомосковцы все чаще стали жаловаться на качество воды в кранах своих квартир. Пить ее невозможно - то воняет хлоркой, то похожа на молоко, а иногда из кранов льется коричневая жидкость. Несмотря на это, в СЭС и КП «Новомосковск водоканал» уверяют, что вода полностью соответствует нормам. Журналист «Полезной газеты Новомосковска» связался по телефону с КП «Новомосковскводоканал», где ему так прокомментировали сложившуюся ситуацию: «На сегодняшний день питьевая вода, которая подается в городскую распределительную сеть водоснабжения, по всем показателям отвечает нормативным требованиям. Что подтверждает отсутствие претензий от санитарных служб». Зато претензии постоянно поступают от людей. В «Новомосковск водоканале» говорят, что ежедневно звонят разъяренные горожане и жалуются, что из кранов течет жидкость, похожая на пиво или молоко. Вся проблема заключается в физическом износе водопроводных труб, которые уже в 80% отслужили свой эксплуатационный срок.
просмотров: 310
Як у Новомосковську день поезії відзначали
22.03.2018, 06:40
Як у Новомосковську день поезії відзначали
Щорічно у березні відзначається Всесвітній день поезії. Прийнято говорити, що поезія – це загущеність думки й почуття….. Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя; Ліна Костенко пише «Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»… Символічним знаком поезії, як відомо, є крилатий кінь – Пегас, адже «крилатість» - одна з важливих її якостей.
просмотров: 76
У Новомосковську перенесли весняні канікули
22.03.2018, 06:09
У Новомосковську перенесли весняні канікули
16 березня 2018 року Виконавчий комітет Новомосковської міської Ради прийняв рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 20.09.2017 року № 467 «Про затвердження мережі закладів освіти міста на 2017-2018 навчальний рік». Згідно цього документу, були прийняті наступні рішення: 1. Внести зміни до п.13.2 (весняні канікули) рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 20.09.2017 року № 467 «Про затвердження мережі закладів освіти міста на 2017-2018 навчальний рік» та викласти його в наступній редакції. 1.1. «Впродовж навчального року для учнів загальноосвітніх навчальних закладів провести канікули: - весняні – з 02 квітня 2018 року по 09 квітня 2018 року». 2. Попередню редакцію п.13.2 (весняні канікули) в рішенні виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 20.09.2017 року № 467 «Про затвердження мережі закладів освіти міста на 2017-2018 навчальний рік» вважати такою, що втратила чинність.
просмотров: 474
У Новомосковську бурульки несуть загрозу місцевим мешканцям
22.03.2018, 05:50
У Новомосковську бурульки несуть загрозу місцевим мешканцям
За прогнозом синоптиків, найближчими днями у Новомосковську очікуються температурні перепади, внаслідок яких на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки.
просмотров: 79
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский