На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 740 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковці завітали на апокриф Григорія Сковороди


11.12.2017, 08:59


Минулого тижня на абонементі Новомосковської центральної міської бібліотеки зібралися шанувальники творчості Григорія Сковороди на обговорення книги Володимира Єшкілєва «Усі кути трикутника: апокриф мандрів Григорія Сковороди», присвячене 295-річниці з дня народження українського філософа і поета.

На початку зустрічі пролунала пісня на слова Григорія сковороди «Пройшли облака» у виконанні дуету «Сад пісень». 

Про цікаві факти життя великого мислителя розповіла бібліотекар Ірина Уханова. Читачі, які прочитали книгу Володимира Єшкілєва «Усі кути трикутника: апокриф мандрів Григорія Сковороди», поділилися враженнями.  

Роман, який написаний у захоплюючій пригодницькій формі, викликає живий інтерес і захват від особистості філософа. Поетичні твори Григорія Сковороди «Всякому городу - нрав і права», «Бджола та шершень» декламували учасники заходу. Особливий інтерес викликали крилаті вислови та афоризми мислителя, які яскраво демонструють його філософський склад розуму.  

Присутні переглянули фрагменти з документальних фільмів «Обличчя української історії. Григорій Сковорода», «Григорій Сковорода (Народжені в Україні)», «Світ ловив мене та не спіймав» та познайомилися з літературою, представленою на книжкових виставках «Сковороди сліди благословенні». 

Усі, хто взяв участь у заході, прийшли до висновку, що твори Григорія Сковороди потрібні і сьогодні, бо його мудре слово здатне впливати на людину й робити її кращою, більш доброю і свідомою.

Читайте также


Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
20.07.2018, 09:34
Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
Сезон охоты на пернатую дичь на Новомосковщине начнётся неделей позже – 11 августа. К такому решению пришли ученые и общественные активисты области во время совместного совещания в департаменте экологии и природных ресурсов облгосадминистрации.
просмотров: 139
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
20.07.2018, 08:08
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
До Новомосковська завітали 180 учасників з шести областей України аби прийняти участь у другому етапі кадетської ліги "Золоте весло".
просмотров: 111
Где в Новомосковске сегодня будет отсутствовать электричество
19.07.2018, 09:33
Где в Новомосковске сегодня будет отсутствовать электричество
Это связано с плановым обслуживанием электрических сетей, направленных на повышение надёжности электроснабжения и улучшения качества обслуживания потребителей.
просмотров: 115
Офіцери поліції на подвір’ї мешканки міста Новомосковська виявили та вилучили 79 макових кущів.
19.07.2018, 08:57
Офіцери поліції на подвір’ї мешканки міста Новомосковська виявили та вилучили 79 макових кущів.
У місті Новомосковську дільничні офіцери поліції Новомосковського відділу на городі місцевої мешканки виявили незаконний посів маку. 79 стеблин рослини вилучили та направили на експертизу.
просмотров: 97
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить