На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Новомосковские влюбленные сердца
18 836 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську зустрічали гостей з Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ


29.11.2017, 10:21


28 листопада у будинку культури «Металургів» в місті Новомосковську відбувся профорієнтаційний захід серед шкільної молоді щодо вступу до Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у 2018 році. До участі у заході сектором кадрового забезпечення Новомосковського відділу поліції були запрошені учні 9-11 класів навчальних закладів як міста Новомосковська так і Новомосковського району.


Дітей, які прибули до будинку культури, у фойє зустрічав духовий оркестр, а після ознайомлення із виставкою, на якій були представлені зброя та захисне спорядження, що знаходиться на озброєнні Національної поліції України, наочна інформація щодо умов вступу та навчання у ДДУВС, школярів було запрошено до великого залу для перегляду концертної програми, яку підготував колектив художньої самодіяльності університету.

Звичайно, найбільшу зацікавленість,
особливо у хлопчиків, викликала локація, на якій була представлена зброя. Бажаючі мали можливість приміряти захисне спорядження поліцейського та сфотографуватися на пам'ять.Під час святкового концерту, згідно узгодженої програми, перед дітьми виступила старший інспектор ювенальної превенції Новомосковського відділу поліції, майор поліції Харченко Тетяна Василівна, яка зазначила важливість проведеного грандіозного заходу, направленого на орієнтування нашої молоді у виборі професії, пов’язаної саме з поліцію.

За матеріалами Новомосковськог
о відділу поліції

Читайте также


День рідної мови у центральній дитячій бібліотеці
23.02.2018, 11:11
День рідної мови у центральній дитячій бібліотеці
21 лютого ми святкуємо Міжнародний день рідної мови, у центральній дитячій бібліотеці пройшла інтерактивна гра, присвячена такому феномену у мові, як «суржик».
просмотров: 122
У Новомосковську оперативники затримали грабіжника
23.02.2018, 08:46
У Новомосковську оперативники затримали грабіжника
15 лютого на центральному ринку м. Новомосковська, чоловік на очах у власниці відкрито заволодів велосипедом, який вона залишила неподалік від себе на ринку та поїхав на ньому. Жінка намагалася наздогнати грабіжника, але всі спроби були марними.
просмотров: 193
В Новомосковске будет открыт Центр социальной поддержки детей и семей «Город добра»
23.02.2018, 08:27
В Новомосковске будет открыт Центр социальной поддержки детей и семей «Город добра»
С целью обеспечения социально-правовой помощи и защиты, полноценной реабилитации детей, оказавшихся в сложных жизненных обстоятельствах, повышение эффективности работы по профилактике их безнадзорности, в соответствии с Законами Украины «Об органах и службах по делам детей и специальных учреждениях для детей», «Об обеспечении организационно-правовых условий социальной защиты детей-сирот и детей, лишённых родительской опеки », Постановления Кабинета Министров Украины от 16 ноября 2016 № 834« Об утверждении Примерного положения я о центре социальной поддержки детей и семей », руководствуясь пунктом 30 части 1 ст. 26 Закона Украины «О местном самоуправлении», Новомосковский городской совет планирует принять решение о создании городского Центра социальной поддержки детей и семей «Город добра».
просмотров: 156
На развитие образования в Новомосковске в 2018 году потратят почти 3,7 миллиона гривен
22.02.2018, 13:52
На развитие образования в Новомосковске в 2018 году потратят почти 3,7 миллиона гривен
На последнем заседании исполкома Новомосковского городского совета были утверждены предложения и календарный план относительно реализации «Программы развития образования в г.Новомосковске на 2016-2020 гг.» в 2018 году.
просмотров: 177
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский