На главную
ул. Калнышевского, 11/1
(068) 309-62-77
poleznaya@ukr.net
Новомосковск, Украина
 
Развитие Новомосковска
Новомосковский новогодний конкурс
‎16 386 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську навмисно завищили тариф на опалення


20.11.2017, 15:20


Новомосковська місцева прокуратура підозрює, що протягом 2013-2015 років співробітники КП «Новомосковськтеплоенерго» навмисно завищили тариф на опалення для бюджетних установ та населення. Таким чином, на думку правоохоронців, комунальники привласнили грошові кошти шляхом зловживання службовим становищем.

Про це йдеться в ухвалі Новомосковського міськрайонного суду.

Цього місяця прокуратура звернулася до суду із проханням провести позапланову виїзну перевірку в КП «Новомосковськтеплоенерго».

Як стало відомо, у провадженні поліції перебувають матеріали досудового розслідування за фактом привласнення службовими особами КП «Новомосковськтеплоенерго» грошових коштів комунального підприємства шляхом зловживання службовим становищем.
В ході досудового розслідування встановлено, що комунальні підприємства були зобов’язані створити рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами. А грошові кошти, які були закладені в тарифи, як кошти для «виконання інвестиційних програм», перераховувати на спецрахунки.

«Однак, службові особи КП «Новомосковськтеплоенерго», маючи організаційні можливості та сформований штат працівників, наприкінці 2014 року та впродовж 2015 року не організували та не забезпечили підготовку документів, не здійснили оприлюднення проекту інвестиційної програми на офіційних веб-сайтах та інформаційних стендах органів місцевого самоврядування, включили до інвестиційної програми матеріали, які не відповідають переліку заходів інвестиційної програми, не розробили аналізу впливу результатів реалізації програми на структуру тарифів, не погодили з органом місцевого самоврядування звіт щодо використання амортизаційних відрахувань та виробничих інвестицій з прибутку, передбачених структурою тарифів на теплову енергію за 2015 рік та не затвердили інвестиційну програму.

Крім того, під час вивчення інформації, наданої Новомосковської міською радою, встановлено, що НКРЕКП інвестиційна програма на 2015 рік не затверджена, що ставить під сумнів законність її існування протягом 2013-2014 років», - йдеться в ухвалі суду.

В той же час, упродовж 2013-2015 років КП «Новомосковськтеплоенерго» у розрахунках розмірів платежів бюджетним споживачам та населенню Новомосковська безпідставно включали суми грошових коштів на розвиток виробництва (виробничі інвестиції), а саме:
- за період з 08.04.2014 по 13.06.2014 року в розмірі 14,62 грн./Гкал,
- за період з 13.06.2014 по 03.03.2015 року в розмірі 39,43 грн./Гкал,
- за період з 03.03.2015 по 31.03.2015 року в розмірі 11,99 грн./Гкал,
- за період з 31.03.2015 по 31.12.2015 року в розмірі 32,33 грн./Гкал.

Також до тарифу включили амортизаційні відрахування в розмірі 1,69 грн/Гкал.

Таким чином службові особи КП «Новомосковськтеплоенерго» привласнили грошові кошти комунального підприємства шляхом зловживання службовим становищем, вважають в прокуратурі.

Для того, щоб розібратися в даній ситуації, підтвердити ти спростувати свої підозри, прокуратура звернулася до суду з проханням провести позапланову перевірку в КП «Новомосковськтеплоенерго». Суд дане прохання задовольнив.

По матеріалам: Новомосковськ сьогодні


Читайте также


ПРЫЖОК ОРЛОВЩАНСКОЙ КОБРЫ!
12.12.2017, 10:09
ПРЫЖОК ОРЛОВЩАНСКОЙ КОБРЫ!
После репетиций грациозных прыжков на стол в здании Новомосковского горисполкома и угроз Секретарю городского совета жительница Орловщины Резниченко Алла Ивановна(в народе просто "Часнычка") поехала покорять столицу. Местный "терпила" Горошко, увы, опыта общения с "кенгуру" ранее не имел. Орловщины и Новомосковска братве стало мало, решили общенациональный уровень брать. Воодушевленная "Рухом новых сил", предводителем и боевым командиром местной ячейки Гуртовым и политруком Резником (как всегда наблюдающими со стороны, но готовым всегда и все возглавить), бойскаут Алла совершила грациозный прыжок на народного депутата Барну Олега Степановича, но потерпела фиаско. Олег Степаныч оказался крепким орешком и, увидев угрозу непонятного пола, отмахнулся(https://antikor.com.ua/articles/208545-pod_domom_lutsenko_nachalisj_stolknovenija_dostalosj_nardepu_barne), чем застал врасплох "Орловщанскую кобру", ведь раньше ее прыжки были успешными и вызывали восторг "новых сил". Была это спланированная акция по привлечению внимания к забытой активистке Орловщины или же сыграло желание напомнить о себе в предверии выборов в ОТГ, известно только ей. Ну а Новомосковщина в очередной раз прославилась на всю страну малоадекватным поведением некоторых ее представителей. Генеральному прокурору Луценко надо быть очень осторожным, ведь никто не знает на сколько сильно разыграется аппетит у "Орловщанской кобры", а между прочим Алла Ивановна это лишь одна боевая единица в команде НОВЫХ СИЛ. В тоже время, нашему нардепу Нестеренко, возможно, стоит взять на вооружение методику работы с подобным электоратом по примеру господина Барны?! Тем более, что тройка профессиональных активисток-карьеристок команды Гуртового-Резника - Яловая, Лампика и вышеупомянутая Аллочка - дают своими провокациями для этого достаточно веский повод.
просмотров: 365
У Новомосковській бібліотеці пройшла зустріч любителів історії
12.12.2017, 09:53
У Новомосковській бібліотеці пройшла зустріч любителів історії
10 грудня в читальному залі Новомосковської центральної бібліотеки пройшло чергове засідання клубу любителів історії «Відлуння». Історичний портрет «В’ячеслав Чорновіл – життя і безсмертя» був присвячений 80-річчю від дня народження українського політика, провідника визвольного Руху. Герой України народився 24 грудня 1937 року а трагічно загинув у 1999. Він був найавторитетнішим політичним діячем нашої держави і шанованим в цілому світі. Належав до надзвичайно багатогранного й талановитого покоління шістдесятників. Присутні заслухали виступ і спогади історика Є.П.Шульги – редактора обласної газети «Джерело». А у своїх подальших виступах підкреслили, що «…це та людина, яка не виголошувала нічого радикального, він просто був європейського плану людиною. Він прекрасно знав, що для України потрібна демократія, потрібна справедливість». Чорновіл досі залишається чи не поодинокою постаттю, до якої ми зараз можемо повернутись і бачити актуальність його ідей і завдань для України. Чорновіл – це уособлення незламного духу. Попри складні обставини його життя він не зрадив тому, що було для нього по-справжньому важливе. Він жив тим, у що вірив. Жив тими високими ідеалами, тією високою метою, до якої варто всім нам прагнути і сьогодні.
просмотров: 76
Новомосковський музей отримав нові експонати
12.12.2017, 09:27
Новомосковський музей отримав нові експонати
Унікальні прадавні експонати збагатили колекцію Новомосковського історико-краєзнавчого музею. Меч-акінак скіфського періоду (VII - III ст. до н.е.), а також бронзова втульчаста сокира ("кельт"), ранньоскіфської доби. Просто неперевершені речі! Після опису та інвентаризаії, прикрасять першу залу музею.
просмотров: 120
Работы по реконструкции площади Героев в Новомосковске не останавливаются и в выходные
12.12.2017, 08:20
Работы по реконструкции площади Героев в Новомосковске не останавливаются и в выходные
Редакция «Полезной газеты Новомосковска» продолжает следить за процессом реконструкции площади Героев с целью информирования своих читателей. Работы идут полным ходом и фотографии, которые публикуют горожане в социальных сетях тому подтверждение. Напомним, что малую часть площади Героев планируют открыть после реконструкции до Нового года. Мы и дальше будем следить за ходом реконструкции площади Фотографии: Подслушано Новомосковск - Украина Ver 2.0
просмотров: 470
все новости >>>


2008-2017 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить led свечи купить