На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
20 825 000 грн
общий долг за тепло по городу

На Новомосковщині пройшло яскраве осіннє свято


13.11.2017, 13:49


 Нещодавно у дошкільному відділенні Знаменівського НВК Новомосковського району вперше пройшло яскраве різнобарвне свято «Осінній калейдоскоп». На цю подію з нетерпінням чекали як маленькі вихованці дитячого садка, так і їхні батьки та колектив закладу.

 

Крім того, за ініціативою батьків мама вихованки середньої групи Мирослави Анастасія Жовніренко пошила для юних артистів чудові костюми.

 


  

 

Маленькі вихованці підготували для виступу пісні, танці та веселі вірші. Діти залюбки перевтілювались у незвичні для себе образи: Цибулинку, Картоплинку, Бурячок, Грибочки та інших героїв.

 

До участі у заході були залучені й учні старших класів Анастасія Костюк (8-А клас), Софія Липка (8-Б клас), Єлизавета Жовніренко (3-Б клас). Дівчата майстерно зіграли роль Осені. Також до дітей завітав Ненажера, роль якого виконала вихователь А. В. Уварова. Казковий персонаж «погрожував» дітям забрати у них Осінь, якщо вони не виконають його завдання. Малюки з захопленням і веселим настроєм справились з цим і свято продовжилось.

 

На «Осінній калейдоскоп» були запрошені й поважні гості – представники землевласників-одноосібників с. Знаменівки В. О. Гончар, В. Г. Зайченко, Л. В. Безсмертний та С. В. Попов, які привітали присутніх зі святом і передали килимове покриття для музичної зали. Адміністрація Знаменівського НВК, батьки та вихованці щиро вдячні односельчанам-благодійникам за приємний сюрприз.

 

«Осінній калейдоскоп» у дитячому садку «Веселка» залишив на згадку про себе найтепліші емоції та гарний настрій для маленьких артистів та їхніх гостей.

 

По матеріалам: Присамарська нива

Читайте также


В Новомосковске из кранов течёт коричневая жидкость
22.03.2018, 07:19
В Новомосковске из кранов течёт коричневая жидкость
Новомосковцы все чаще стали жаловаться на качество воды в кранах своих квартир. Пить ее невозможно - то воняет хлоркой, то похожа на молоко, а иногда из кранов льется коричневая жидкость. Несмотря на это, в СЭС и КП «Новомосковск водоканал» уверяют, что вода полностью соответствует нормам. Журналист «Полезной газеты Новомосковска» связался по телефону с КП «Новомосковскводоканал», где ему так прокомментировали сложившуюся ситуацию: «На сегодняшний день питьевая вода, которая подается в городскую распределительную сеть водоснабжения, по всем показателям отвечает нормативным требованиям. Что подтверждает отсутствие претензий от санитарных служб». Зато претензии постоянно поступают от людей. В «Новомосковск водоканале» говорят, что ежедневно звонят разъяренные горожане и жалуются, что из кранов течет жидкость, похожая на пиво или молоко. Вся проблема заключается в физическом износе водопроводных труб, которые уже в 80% отслужили свой эксплуатационный срок.
просмотров: 313
Як у Новомосковську день поезії відзначали
22.03.2018, 06:40
Як у Новомосковську день поезії відзначали
Щорічно у березні відзначається Всесвітній день поезії. Прийнято говорити, що поезія – це загущеність думки й почуття….. Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя; Ліна Костенко пише «Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»… Символічним знаком поезії, як відомо, є крилатий кінь – Пегас, адже «крилатість» - одна з важливих її якостей.
просмотров: 81
У Новомосковську перенесли весняні канікули
22.03.2018, 06:09
У Новомосковську перенесли весняні канікули
16 березня 2018 року Виконавчий комітет Новомосковської міської Ради прийняв рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 20.09.2017 року № 467 «Про затвердження мережі закладів освіти міста на 2017-2018 навчальний рік». Згідно цього документу, були прийняті наступні рішення: 1. Внести зміни до п.13.2 (весняні канікули) рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 20.09.2017 року № 467 «Про затвердження мережі закладів освіти міста на 2017-2018 навчальний рік» та викласти його в наступній редакції. 1.1. «Впродовж навчального року для учнів загальноосвітніх навчальних закладів провести канікули: - весняні – з 02 квітня 2018 року по 09 квітня 2018 року». 2. Попередню редакцію п.13.2 (весняні канікули) в рішенні виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 20.09.2017 року № 467 «Про затвердження мережі закладів освіти міста на 2017-2018 навчальний рік» вважати такою, що втратила чинність.
просмотров: 483
У Новомосковську бурульки несуть загрозу місцевим мешканцям
22.03.2018, 05:50
У Новомосковську бурульки несуть загрозу місцевим мешканцям
За прогнозом синоптиків, найближчими днями у Новомосковську очікуються температурні перепади, внаслідок яких на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки.
просмотров: 85
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский