На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
15 173 000 грн
общий долг за тепло по городу

На Новомосковщині пройшло яскраве осіннє свято


13.11.2017, 13:49


 Нещодавно у дошкільному відділенні Знаменівського НВК Новомосковського району вперше пройшло яскраве різнобарвне свято «Осінній калейдоскоп». На цю подію з нетерпінням чекали як маленькі вихованці дитячого садка, так і їхні батьки та колектив закладу.

 

Крім того, за ініціативою батьків мама вихованки середньої групи Мирослави Анастасія Жовніренко пошила для юних артистів чудові костюми.

 


  

 

Маленькі вихованці підготували для виступу пісні, танці та веселі вірші. Діти залюбки перевтілювались у незвичні для себе образи: Цибулинку, Картоплинку, Бурячок, Грибочки та інших героїв.

 

До участі у заході були залучені й учні старших класів Анастасія Костюк (8-А клас), Софія Липка (8-Б клас), Єлизавета Жовніренко (3-Б клас). Дівчата майстерно зіграли роль Осені. Також до дітей завітав Ненажера, роль якого виконала вихователь А. В. Уварова. Казковий персонаж «погрожував» дітям забрати у них Осінь, якщо вони не виконають його завдання. Малюки з захопленням і веселим настроєм справились з цим і свято продовжилось.

 

На «Осінній калейдоскоп» були запрошені й поважні гості – представники землевласників-одноосібників с. Знаменівки В. О. Гончар, В. Г. Зайченко, Л. В. Безсмертний та С. В. Попов, які привітали присутніх зі святом і передали килимове покриття для музичної зали. Адміністрація Знаменівського НВК, батьки та вихованці щиро вдячні односельчанам-благодійникам за приємний сюрприз.

 

«Осінній калейдоскоп» у дитячому садку «Веселка» залишив на згадку про себе найтепліші емоції та гарний настрій для маленьких артистів та їхніх гостей.

 

По матеріалам: Присамарська нива

Читайте также


Новомосковський дитсадок «Росинка» прививає дітлахам любов до спорту
20.09.2018, 14:13
Новомосковський дитсадок «Росинка» прививає дітлахам любов до спорту
З 4 по 7 вересня 2018 року в закладі дошкільної освіти № 4 «Росинка» м. Новомосковська був проведений Олімпійський тиждень до Всеукраїнського Дня фізичної культури і спорту.
просмотров: 59
В грядущий отопительный сезон множество квартир новомосковцев останутся без отопления
20.09.2018, 13:07
В грядущий отопительный сезон множество квартир новомосковцев останутся без отопления
В Новомосковске задолженность населения по оплате централизованного отопления на период 18 сентября 2018 года составляет 15 173 000,00 грн. Как показывает сумма текущего долга по отоплению, горожане не спешат погашать свои колоссальные долги перед «Новомосковсктеплоэнерго».
просмотров: 306
Черговий міні-ярмарок вакансій пройшов у Новомосковському центрі зайнятості
20.09.2018, 10:15
Черговий міні-ярмарок вакансій пройшов у Новомосковському центрі зайнятості
З метою укомплектування вакансій продавець продовольчих товарів, 17 вересня 2018 року в приміщенні Новомосковського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для мережі магазинів «Велике Пузо». У заході прийняли участь представник кадрової служби роботодавця, фахівець Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Інеса Маслак та 10 безробітних осіб.
просмотров: 98
Новомосковська школа «Джур» проводить набір до тренувальних груп
20.09.2018, 10:09
Новомосковська школа «Джур» проводить набір до тренувальних груп
Вже багато років у Новомосковську діє школа українського козацтва «Джури», керівником якої є істинний патріот Михайло Гладуш. Під його керівництвом була вихована не одна сотня молодих хлопців та дівчат. Багато його вихованці сьогодні захищають незалежність України в АТО.
просмотров: 56
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить