На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
Развитие Новомосковска
Новомосковские влюбленные сердца
‎15 124 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську розроблюють план зонування території міста


13.11.2017, 08:49


 Новомосковська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду плану зонування території міста Новомосковськ та врахування пропозицій громадськості.

 

Зонінг міста Новомосковська створено з метою:

 

- регулювання планування та забудови територій з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів;

 

- раціонального використання території населеного пункту;

 

- забезпечення вільного доступу громадян до інформації стосовно розвитку населеного пункту, взаємоузгодження державних інтересів, громади та інвесторів;

 

- забезпечення сумісності забудови окремих ділянок з оточуючою забудовою та землекористуванням;

 

- вдосконалення мережі соціально-культурного та побутово-торгівельного обслуговування населення;

 

- збереження об’єктів культурної спадщини та об’єктів природно заповідного фонду.

 

Основні техніко-економічні показники:

 

Графічні матеріали з відображенням встановлених планом зон, план червоних ліній магістральних вулиць, пояснювальна записка.

 

Замовник – виконавчий комітет Новомосковської міської ради.

 

Розробник – ТОВ « ІНСТИТУТ ХАРКІВПРОЕКТ».

 

З планом зонування можна ознайомитись за адресою: м. Новомосковськ, вул. Українська, 12, відділ містобудування та архітектури та на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.

 

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури  Майстренко І.В. тел.7-57-41.

 

Обговорення  проводиться в місячний термін з моменту його об’яви. А саме з 9 листопада по 9 грудня 2017р.

 

Пропозиції та зауваження  щодо розробленого плану зонування надсилати до виконавчого комітету Новомосковської міської ради за адресою: вул. Гетьманська, 14, на ім’я  в.о. міського голови Горошко С.Г., телефон для довідок 7-98-42 (відділ містобудування та архітектури).

 

Пропозиції надаються в термін, визначений для обговорення п.11 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Наказом Кабінету Міністрів України  № 555, особами, які визначені п. 7 «Порядку», та розглядаються відповідно пп.9,10, «Порядку».


 Читайте также


 У дитячій бібліотеці Новомосковська був проведений правовий лікбез
19.01.2018, 10:35
У дитячій бібліотеці Новомосковська був проведений правовий лікбез
18 січня в центральній дитячій бібліотеці для дошкільнят дитячого садочка «Черемушки» бібліотекарями молодшого відділу Свиткою А. О. та Пекою Н. А. був проведений правовий лікбез «Правові знання змалечку».
просмотров: 98
Где в Новомосковске сегодня будет отсутствовать электричество
19.01.2018, 09:57
Где в Новомосковске сегодня будет отсутствовать электричество
В связи с плановым обслуживанием электрических сетей, направленных на повышение надёжности электроснабжения и улучшения качества обслуживания потребителей, на некоторых улицах в Новомосковске может временно отсутствовать электричество.
просмотров: 114
В Новомосковске подвели итоги городского литературно-художественного конкурса
19.01.2018, 08:31
В Новомосковске подвели итоги городского литературно-художественного конкурса
18 января в СОШ№1 подвели итоги и наградили победителей городского литературно-художественного конкурса «Соборы наших душ».
просмотров: 122
Стало известно сколько в Новомосковске больных гриппом
18.01.2018, 16:01
Стало известно сколько в Новомосковске больных гриппом
Из-за погодных условий, в Украине с каждым днём увеличивается число заболевших на ОРЗ и Новомосковск не исключение. За комментарием и подробной информацией, про эпидемиологическую ситуацию в Новомосковске, мы обратились к главному врачу КНП «Новомосковского городского центра первичной медико-санитарной помощи» Гинкоте Леониду Владимировичу. По его словам сезонного повышения уровня заболеваемости в городе не наблюдается. С 1 по 10 января в больницу с признаками простуды обратились около 120 человек, что является в пределах статистических норм. Но для того чтобы защитить себя от болезни лучший способ - вакцинироваться. Вакцинацию настоятельно рекомендуют всем, и детям и лицам за 60 лет. Вакцинироваться следует до наступления сезонного повышения уровня заболеваемости. Для этого нужно обратиться к вашему семейному врачу, который подскажет, как будет лучше для вашего организма и на какую вакцину стоит обратить внимание. Анастасия Резник
просмотров: 193
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить led свечи купить