На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

Полицейские Новомосковщины разыскали пропавшего студента


01.11.2017, 09:59


 В Новомосковском районе полицейские разыскали студента, после занятий не вернулся домой. Оказалось, что после уроков парень решил заночевать у товарища в общежитии. О том, что его разыскивают родители и полиция, он даже не догадывался.


 

В ночь на 30 октября, когда студент не вернулся домой, родители обратились за помощью в полицию. Житель села Голубовка Новомосковского района рассказал, что его несовершеннолетний пасынок утром этого дня поехал на учебу в колледж, а после занятий домой так и не вернулся.

 

На поиски пропавшего парня были ориентированы все силы и средства Новомосковсковской и Перещепинской полиции. Во время отработки всех мест возможного пребывания студента, Перещепинские полицейские отработали деревню, где живет парень, а Новомосковские полицейские группы быстрого реагирования и работники ювенальной превенции проверили остановки, автобусные станции, расположенные вблизи учебного заведения, кафе и магазины, а также общежитие колледжа. Во время проверки в одной из комнат они и обнаружили пропавшего парня. Двери полицейским открыл заспанный хозяин комнаты. Внутри правоохранители сразу увидели пропавшего студента, который также сладко спал. О том, что парня нашли, сразу же сообщили родителям.

 

Во время общения парень объяснил, что понятия не имел, что родители позвонили в полицию и организовали его поиски. Он просто решил побыть в гостях у друга, а потом заснул в его комнате. Ситуацию осложнил разряженный мобильный телефон и то, что парень даже не пытался сообщить родственникам о своем намерении остаться в общежитии. С отчимом парня полицейские также провели беседу и отметили, что в этом возрасте дети очень остро воспринимают любую критику. Напоследок они рекомендовали мужчине найти взаимопонимание с пасынком.

 

Отдел коммуникации полиции Днепропетровской области

По материалам Новомосковского отдела полиции

Читайте также


З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 171
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
16.07.2018, 13:50
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
ДТП сталося 16 липня, близько 11 години у місті Новомосковську по вулиці Сучкова в районі будинку № 37.
просмотров: 995
Новомосковців запрошують на службу до поліції
16.07.2018, 13:20
Новомосковців запрошують на службу до поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 100 вакантних посад молодшого та середнього складу поліції по органах та підрозділах поліції Дніпропетровської області. Кожен бажаючий новомосковець може спробувати себе на такі посади,як: слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських з логістики, помічників слідчих.
просмотров: 124
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
16.07.2018, 09:57
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
Минулого тижня у закладах освіти м. Новомосковська проходило замовлення підручників для 1 класу Нової української школи. Цьому передував конкурсний відбір навчальної літератури, в процесі якого педагоги мали унікальну можливість обрати саме той підручник, який, на їхню думку, найбільше відповідає сучасним вимогам реформування освіти та дасть змогу втілити в життя всі нові освітянські ідеї. І ось тепер, орієнтуючись на перелік навчальних книг, які успішно пройшли конкурсний відбір і будуть надруковані за державні кошти, учителі майбутніх першокласників зробили своє остаточне замовлення підручників з таких предметів, як «Українська мова. Буквар», «Англійська мова», «Математика», «Мистецтво» та інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Загальний наклад замовленої літератури становить 7087 примірників, що на 100% дозволить забезпечити підручниками усіх учнів. До свого вибору освітяни підійшли дуже відповідально. Обираючи навчальну книгу на свій смак і відповідно до власних уявлень про нові вимоги Держстандарту освіти, вони віддали перевагу підручникам за редакцією різних авторів - від 5 до 7 з кожного предмету. Усі книги мають оновлену методичну структуру, містять різноманітну пізнавальну інформацію, продумано ілюстровані і відповідають головному прагненню вчителів – навчати по-новому, творчо і цікаво. До речі, такі підручники, як «Українська мова. Буквар» та «Я досліджую світ» мають першу і другу частини, що робить їх для маленького школяра значно зручнішими. Особливістю цьогорічного замовлення стало і те, що вперше у шкіл з’явилася реальна можливість отримати від держави підручники з англійської мови британських авторів, до того ж з аудіосупроводом. За такими підручниками у новому навчальному році навчатиметься більше третини першокласників нашого міста.
просмотров: 115
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить