На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

В Новомосковске добавят еще один автобусный маршрут


01.11.2017, 07:56


 Вот уже на протяжении нескольких лет жители микрорайона Красный Кут обращались к городским властям с просьбой о продлении автобусного маршрута от Новомосковской Автостанции до ул. Красный Кут. И вот на днях на сайте Новомосковского городского совета появился проект решения «О продлении маршрута №18 в микрорайон Красный Кут».


 

Рассмотрев обращение жителей города по установлению автобусного сообщения с микрорайоном Красный Кут, с целью улучшения транспортного обслуживания населения, в соответствии со ст. 7 Закона Украины «Об автомобильном транспорте», приказа Государственного комитета Украины по жилищно-коммунальному хозяйству №21 от 15.05.1995 года «Об утверждении Правил размещения и оборудования остановок городского электро- и автомобильного транспорта», руководствуясь ст. 30 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», исполнительный комитет Новомосковского городского совета РЕШИЛ:

 

1. Продолжить автобусный маршрут общего пользования №18 «Автовокзал - ЦРБ» в микрорайон Красный Кут и внести соответствующие изменения в расписание движения автобусов.

 

2. Коммунальному предприятию «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий» (Пивоваров С.Г.) устроить с соблюдением действующих требований ДБН и принять на баланс остановку общественного транспорта по ул. Красный Кут, в районе дома №32 с установлением соответствующего дорожного знака 5.41.1 «Пункт остановки автобуса» - 1 единицу.

 

3. Внести в утвержденный Перечень остановок общественного транспорта в г. Новомосковске следующую остановку: Микрорайон Красный Кут (правая сторона).

 

4. Координацию работы по выполнению настоящего решения возложить на управление транспорта и связи (Поздняков М.А.), контроль на первого заместителя городского головы Ю. Карачевцева.

Читайте также


З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 174
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
16.07.2018, 13:50
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
ДТП сталося 16 липня, близько 11 години у місті Новомосковську по вулиці Сучкова в районі будинку № 37.
просмотров: 997
Новомосковців запрошують на службу до поліції
16.07.2018, 13:20
Новомосковців запрошують на службу до поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 100 вакантних посад молодшого та середнього складу поліції по органах та підрозділах поліції Дніпропетровської області. Кожен бажаючий новомосковець може спробувати себе на такі посади,як: слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських з логістики, помічників слідчих.
просмотров: 126
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
16.07.2018, 09:57
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
Минулого тижня у закладах освіти м. Новомосковська проходило замовлення підручників для 1 класу Нової української школи. Цьому передував конкурсний відбір навчальної літератури, в процесі якого педагоги мали унікальну можливість обрати саме той підручник, який, на їхню думку, найбільше відповідає сучасним вимогам реформування освіти та дасть змогу втілити в життя всі нові освітянські ідеї. І ось тепер, орієнтуючись на перелік навчальних книг, які успішно пройшли конкурсний відбір і будуть надруковані за державні кошти, учителі майбутніх першокласників зробили своє остаточне замовлення підручників з таких предметів, як «Українська мова. Буквар», «Англійська мова», «Математика», «Мистецтво» та інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Загальний наклад замовленої літератури становить 7087 примірників, що на 100% дозволить забезпечити підручниками усіх учнів. До свого вибору освітяни підійшли дуже відповідально. Обираючи навчальну книгу на свій смак і відповідно до власних уявлень про нові вимоги Держстандарту освіти, вони віддали перевагу підручникам за редакцією різних авторів - від 5 до 7 з кожного предмету. Усі книги мають оновлену методичну структуру, містять різноманітну пізнавальну інформацію, продумано ілюстровані і відповідають головному прагненню вчителів – навчати по-новому, творчо і цікаво. До речі, такі підручники, як «Українська мова. Буквар» та «Я досліджую світ» мають першу і другу частини, що робить їх для маленького школяра значно зручнішими. Особливістю цьогорічного замовлення стало і те, що вперше у шкіл з’явилася реальна можливість отримати від держави підручники з англійської мови британських авторів, до того ж з аудіосупроводом. За такими підручниками у новому навчальному році навчатиметься більше третини першокласників нашого міста.
просмотров: 118
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить