На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

Почему ещё нет отопления в квартирах Новомосковска?


31.10.2017, 09:42


В начале августа 2017 года, редакция «Полезной газеты Новомосковска» начала мониторить задолженность города по отоплению и сейчас картина очень печальная. На сегодня, 31 октября задолженность новомосковцев за отопление составляет 13,8 млн.грн и уровень оплат не увеличивается.


Из-за долга новомосковцев по отоплению, были вынуждены на 3 дня раньше уйти школьники на очередные каникулы. Запустить вовремя отопления нет возможности, т.к. такой долг не растворится и «Нафтогаз» требует его погасить в ближайшее время.

Первый заместитель Днепропетровской облгосадминистрации Олег Кужман, так прокомментировал ситуацию по отоплению в Новомосковске: «Новомосковск не единственный город в области где ещё не запущено централизованное отопление, точно такая ситуация и в Павлограде, где из-за огромных долгов, «Нафтогаз» не разрешает запускать котельни. Выходит, что из-за хронических неплательщиков, страдают все жители этих городов. Но в первых числах ноября, тепло уже должно появиться как в Новомосковске, так и в Павлограде. Так же жители этих городов должны исправно платить за потреблённое тепло, т.к. газ могут отключить и в декабре, если уровень оплат будет очень маленький».

Еще раз напоминаем горожанам, что с приходом холодов и имеющимся долгом Новомосковска за отопление, наш город попросту может не начать отопительный сезон и повторить судьбу Никополя, Марганца, Алчевска и других городов Украины, которые в прошлый отопительный сезон остались без тепла.

Уважаемые новомосковцы! Не будьте безразличны и не думайте, что никто целый город не отключит от отопления. Оформите пока раньше субсидию, договор рассрочки. За прошедшие года жителями Новомосковска накопились огромные долги по отоплению и если эту проблему не решить, то зимой будут мерзнуть все и те, кто совестно платит за коммунальные услуги, и те, кому все равно.

Читайте также


З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 172
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
16.07.2018, 13:50
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
ДТП сталося 16 липня, близько 11 години у місті Новомосковську по вулиці Сучкова в районі будинку № 37.
просмотров: 996
Новомосковців запрошують на службу до поліції
16.07.2018, 13:20
Новомосковців запрошують на службу до поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 100 вакантних посад молодшого та середнього складу поліції по органах та підрозділах поліції Дніпропетровської області. Кожен бажаючий новомосковець може спробувати себе на такі посади,як: слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських з логістики, помічників слідчих.
просмотров: 125
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
16.07.2018, 09:57
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
Минулого тижня у закладах освіти м. Новомосковська проходило замовлення підручників для 1 класу Нової української школи. Цьому передував конкурсний відбір навчальної літератури, в процесі якого педагоги мали унікальну можливість обрати саме той підручник, який, на їхню думку, найбільше відповідає сучасним вимогам реформування освіти та дасть змогу втілити в життя всі нові освітянські ідеї. І ось тепер, орієнтуючись на перелік навчальних книг, які успішно пройшли конкурсний відбір і будуть надруковані за державні кошти, учителі майбутніх першокласників зробили своє остаточне замовлення підручників з таких предметів, як «Українська мова. Буквар», «Англійська мова», «Математика», «Мистецтво» та інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Загальний наклад замовленої літератури становить 7087 примірників, що на 100% дозволить забезпечити підручниками усіх учнів. До свого вибору освітяни підійшли дуже відповідально. Обираючи навчальну книгу на свій смак і відповідно до власних уявлень про нові вимоги Держстандарту освіти, вони віддали перевагу підручникам за редакцією різних авторів - від 5 до 7 з кожного предмету. Усі книги мають оновлену методичну структуру, містять різноманітну пізнавальну інформацію, продумано ілюстровані і відповідають головному прагненню вчителів – навчати по-новому, творчо і цікаво. До речі, такі підручники, як «Українська мова. Буквар» та «Я досліджую світ» мають першу і другу частини, що робить їх для маленького школяра значно зручнішими. Особливістю цьогорічного замовлення стало і те, що вперше у шкіл з’явилася реальна можливість отримати від держави підручники з англійської мови британських авторів, до того ж з аудіосупроводом. За такими підручниками у новому навчальному році навчатиметься більше третини першокласників нашого міста.
просмотров: 116
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить