На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

Сколько стоит переобуть зимнюю резину в Новомосковске?


30.10.2017, 10:59


Близится ноябрь, а с ним и первые заморозки. Автолюбителям Новомосковска пора готовиться к зимнему сезону.


Первое, о чем стоит задуматься с наступлением заморозков, – замена летней резины на зимнюю.  Ездить при минусовой температуре на летних шинах нельзя – они будут плохо держать дорогу, и автомобиль может занести.

По сезонности шины делятся на летние, зимние и всесезонные.

 

Летняя резина обеспечивает оптимальное сцепление шины с дорогой. При этом летние шины имеют высокий индекс скорости, к тому же качественные можно долго «носить».
 

Зимние шины не замерзают в холодную погоду и, соответственно, не меняют своих эксплуатационных свойств. Помимо этого они отличаются от летних протектором, на котором имеется большее количество ламелей, т.е. узких канавок. Благодаря им колесо имеет сцепление с дорогой даже на снежной и ледяной поверхности. Но на сухом асфальте и при температуре воздуха выше +9 градусов зимняя резина начинает изнашиваться. 

Всесезонные шины – компромиссный вариант для стран с мягкой зимой. Это либо особые зимние шины, у которых менее агрессивный протектор, но при этом используется все та же резиновая смесь. Либо это летние шины, в рисунок протектора которых добавили ламелей. Поэтому всесезонка сильно уступает по своим качествам летним и зимним шинам. Для подмосковных зим специалисты рекомендуют зимние шины.

 

Сегодня, на шиномонтажах Новомосковска «переобувка» колес с последующей балансировкой стоит – от 40 до 80 гривен за колесо. Чем меньше колесо, тем дешевле обойдется замена. Это если не нужно прокатывать диски, цена на прокатку которых стартует от 50 гривен за один железный диск и от 350 гривен за один легкосплавный диск.

 

Таким образом, автолюбителю Новомосковска, нужно потратить от 200 грн на «переобувку» своего автомобиля в зимнюю резину. Затягивать с этим не стоит, как показывает практика, холода приходят неожиданно и лучше вовремя поменять резину, чем потом где-то застрять в снегу.

Читайте также


З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 172
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
16.07.2018, 13:50
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
ДТП сталося 16 липня, близько 11 години у місті Новомосковську по вулиці Сучкова в районі будинку № 37.
просмотров: 996
Новомосковців запрошують на службу до поліції
16.07.2018, 13:20
Новомосковців запрошують на службу до поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 100 вакантних посад молодшого та середнього складу поліції по органах та підрозділах поліції Дніпропетровської області. Кожен бажаючий новомосковець може спробувати себе на такі посади,як: слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських з логістики, помічників слідчих.
просмотров: 125
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
16.07.2018, 09:57
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
Минулого тижня у закладах освіти м. Новомосковська проходило замовлення підручників для 1 класу Нової української школи. Цьому передував конкурсний відбір навчальної літератури, в процесі якого педагоги мали унікальну можливість обрати саме той підручник, який, на їхню думку, найбільше відповідає сучасним вимогам реформування освіти та дасть змогу втілити в життя всі нові освітянські ідеї. І ось тепер, орієнтуючись на перелік навчальних книг, які успішно пройшли конкурсний відбір і будуть надруковані за державні кошти, учителі майбутніх першокласників зробили своє остаточне замовлення підручників з таких предметів, як «Українська мова. Буквар», «Англійська мова», «Математика», «Мистецтво» та інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Загальний наклад замовленої літератури становить 7087 примірників, що на 100% дозволить забезпечити підручниками усіх учнів. До свого вибору освітяни підійшли дуже відповідально. Обираючи навчальну книгу на свій смак і відповідно до власних уявлень про нові вимоги Держстандарту освіти, вони віддали перевагу підручникам за редакцією різних авторів - від 5 до 7 з кожного предмету. Усі книги мають оновлену методичну структуру, містять різноманітну пізнавальну інформацію, продумано ілюстровані і відповідають головному прагненню вчителів – навчати по-новому, творчо і цікаво. До речі, такі підручники, як «Українська мова. Буквар» та «Я досліджую світ» мають першу і другу частини, що робить їх для маленького школяра значно зручнішими. Особливістю цьогорічного замовлення стало і те, що вперше у шкіл з’явилася реальна можливість отримати від держави підручники з англійської мови британських авторів, до того ж з аудіосупроводом. За такими підручниками у новому навчальному році навчатиметься більше третини першокласників нашого міста.
просмотров: 116
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить