На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковский РЭМ начал замену силовых кабелей в городских многоэтажках


30.10.2017, 09:03


В связи с решением ДнепрОГА в ближайшее время отключить Новомосковск от централизованного отопления, Новомосковский РЭМ начал активно к этому готовиться.


Вместе с бесплатной установкой всем жителям Новомосковска двух тарифных счётчиков, сейчас уже начали и замену силовых кабелей.

Основной закон для энергосистемы – производство всегда должно равняться спросу. Главная мотивация потребителя – уменьшение расходов. Как нужно экономить, используя счётчики днём и  ночью?

 

Используя обычный счётчик, вы не сможете определить, сколько у вас было израсходовано электричества в разное время суток. При такой технологии ведётся лишь общий подсчёт потребляемых кВт и их фиксация в общей платёжке. Пользуясь этим, государство взымает оплату по дневному, завышенному тарифу. Разделить ваш дневной и ночной расход возможно лишь после монтажа двух тарифного счётчика. 

Новое оборудование, после записи на него специальной программы, сможет автоматически переключать учёт потребляемого электричества в заданное время на один из двух выбранных тарифов. Периоды переключения и точная тарификация согласовываются в РЭС. В итоге вы будете производить оплату по двум балансам: за пользование услугой днём и пользование ночью. 

Действие ночного тарифа на Украине введено с 23 часов вечера до 7 часов утра. Разница между тарификацией в разное время суток составляет 2,0 раза.  

Отношение потребляемого днём и ночью электричества всегда можно изменить в лучшую для вас сторону при переводе энергоёмкой бытовой техники на ночной режим
работы. Для этого могут использоваться специальные временные таймеры, которыми оборудуется большинство производимых моделей. Если же они отсутствуют, существуют специальные приспособления, включающие ток в заданный период, которые устанавливаются
непосредственно на розетки.

Читайте также


З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 174
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
16.07.2018, 13:50
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
ДТП сталося 16 липня, близько 11 години у місті Новомосковську по вулиці Сучкова в районі будинку № 37.
просмотров: 997
Новомосковців запрошують на службу до поліції
16.07.2018, 13:20
Новомосковців запрошують на службу до поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 100 вакантних посад молодшого та середнього складу поліції по органах та підрозділах поліції Дніпропетровської області. Кожен бажаючий новомосковець може спробувати себе на такі посади,як: слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських з логістики, помічників слідчих.
просмотров: 126
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
16.07.2018, 09:57
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
Минулого тижня у закладах освіти м. Новомосковська проходило замовлення підручників для 1 класу Нової української школи. Цьому передував конкурсний відбір навчальної літератури, в процесі якого педагоги мали унікальну можливість обрати саме той підручник, який, на їхню думку, найбільше відповідає сучасним вимогам реформування освіти та дасть змогу втілити в життя всі нові освітянські ідеї. І ось тепер, орієнтуючись на перелік навчальних книг, які успішно пройшли конкурсний відбір і будуть надруковані за державні кошти, учителі майбутніх першокласників зробили своє остаточне замовлення підручників з таких предметів, як «Українська мова. Буквар», «Англійська мова», «Математика», «Мистецтво» та інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Загальний наклад замовленої літератури становить 7087 примірників, що на 100% дозволить забезпечити підручниками усіх учнів. До свого вибору освітяни підійшли дуже відповідально. Обираючи навчальну книгу на свій смак і відповідно до власних уявлень про нові вимоги Держстандарту освіти, вони віддали перевагу підручникам за редакцією різних авторів - від 5 до 7 з кожного предмету. Усі книги мають оновлену методичну структуру, містять різноманітну пізнавальну інформацію, продумано ілюстровані і відповідають головному прагненню вчителів – навчати по-новому, творчо і цікаво. До речі, такі підручники, як «Українська мова. Буквар» та «Я досліджую світ» мають першу і другу частини, що робить їх для маленького школяра значно зручнішими. Особливістю цьогорічного замовлення стало і те, що вперше у шкіл з’явилася реальна можливість отримати від держави підручники з англійської мови британських авторів, до того ж з аудіосупроводом. За такими підручниками у новому навчальному році навчатиметься більше третини першокласників нашого міста.
просмотров: 118
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить