На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

В Новомосковске отметили 73-ю годовщину освобождения Украины


28.10.2017, 13:01


Вчера, 27 октября в Новомосковске возле монумента «Вечной славы» прошла торжественная церемония возложения цветов, посвящённая 73-й годовщине освобождения Украины от немецко-фашистских захватчиков.


В этот день на площади возле Вечного огня собрались представители духовенства, общественных организаций, ветераны и жители города.

 В мероприятии приняли участие представители городской власти депутат городского совета Фрейдин Алексей Валерьевич, член Новомосковского исполнительного комитета, руководитель городской организации ПП «Оппозиционный блок» Иванов Александр Алексеевич, Дакова Татьяна Дмитриевна заместитель городского головы, начальник финансового управления Новомосковского городского совета, Ляшок Валерий Николаевич, заместитель городского головы по вопросам социальной защиты населения и развития социально - культурной сферы.

     

Значительный промежуток времени отделяет нас от того момента, когда был положен конец господству фашистских оккупантов в Украине, когда миллионы наших соотечественников в невиданном и жестоком водовороте бурных событий Великой Отечественной войны, в дни лихолетья, плача, скорби отвоевывали мир и счастливую жизнь.

 

Вторая мировая война принесла с собой такое множество трагедий, вероломства и разрушенных судеб, что до сих пор все человечество с грустью и горечью вспоминает о тех далеких событиях, которые коснулись практически всех на нашей общей земле.

 

Будучи ведущей на данном мероприятии, Виктория Юрченко напомнила всем присутствующим, что в годы Второй мировой войны на украинской земле в течение 40 месяцев - с 22 июня 1941 года до конца октября 1944 года – шли военные действия. По подсчетам историков за годы войны в Украине было: сожжено и разрушено 714 городов, 28 тысяч сел, 250 деревень были сожжены вместе с жителями. 8 миллионов человек мирного населения было расстреляно и повешено немцами, 3 миллиона изгнаны в Германию, а 6 миллионов человек, которые воевали в Красной Армии и в партизанских объединениях, только каждый второй вернулся живым с войны. Прошло 73 года, но сердца солдат до сих пор сжимает боль и смута, словно живая рана, которая не заживет никогда.

   

Алина Яценко

Читайте также


З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 174
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
16.07.2018, 13:50
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
ДТП сталося 16 липня, близько 11 години у місті Новомосковську по вулиці Сучкова в районі будинку № 37.
просмотров: 997
Новомосковців запрошують на службу до поліції
16.07.2018, 13:20
Новомосковців запрошують на службу до поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 100 вакантних посад молодшого та середнього складу поліції по органах та підрозділах поліції Дніпропетровської області. Кожен бажаючий новомосковець може спробувати себе на такі посади,як: слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських з логістики, помічників слідчих.
просмотров: 126
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
16.07.2018, 09:57
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
Минулого тижня у закладах освіти м. Новомосковська проходило замовлення підручників для 1 класу Нової української школи. Цьому передував конкурсний відбір навчальної літератури, в процесі якого педагоги мали унікальну можливість обрати саме той підручник, який, на їхню думку, найбільше відповідає сучасним вимогам реформування освіти та дасть змогу втілити в життя всі нові освітянські ідеї. І ось тепер, орієнтуючись на перелік навчальних книг, які успішно пройшли конкурсний відбір і будуть надруковані за державні кошти, учителі майбутніх першокласників зробили своє остаточне замовлення підручників з таких предметів, як «Українська мова. Буквар», «Англійська мова», «Математика», «Мистецтво» та інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Загальний наклад замовленої літератури становить 7087 примірників, що на 100% дозволить забезпечити підручниками усіх учнів. До свого вибору освітяни підійшли дуже відповідально. Обираючи навчальну книгу на свій смак і відповідно до власних уявлень про нові вимоги Держстандарту освіти, вони віддали перевагу підручникам за редакцією різних авторів - від 5 до 7 з кожного предмету. Усі книги мають оновлену методичну структуру, містять різноманітну пізнавальну інформацію, продумано ілюстровані і відповідають головному прагненню вчителів – навчати по-новому, творчо і цікаво. До речі, такі підручники, як «Українська мова. Буквар» та «Я досліджую світ» мають першу і другу частини, що робить їх для маленького школяра значно зручнішими. Особливістю цьогорічного замовлення стало і те, що вперше у шкіл з’явилася реальна можливість отримати від держави підручники з англійської мови британських авторів, до того ж з аудіосупроводом. За такими підручниками у новому навчальному році навчатиметься більше третини першокласників нашого міста.
просмотров: 118
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить