На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

Тепло в квартирах новомосковцев пообещали включить до конца октября


26.10.2017, 10:05


По состоянию на 25 октября 2017 года, долг горожан перед КП "Новомосковсктеплоэнерго" по отоплению в размере 13 783 000,00 грн, не позволяет вовремя начать отопительный сезон.


В связи с хроническими неплатежами населения, Днепровская ОГА планирует в течение нескольких лет перевести Новомосковск, Павлоград на альтернативные источники индивидуального отопления. Об этом рассказали на круглом столе, который недавно состоялся в областной государственной администрации.

Сейчас в Новомосковске досрочно отправили на каникулы школьников, в садиках и больницах очень холодно, но как сообщил начальник Управления жилищно-коммунального хозяйства и капитального строительства Новомосковского городского совета Станислав Сигида: «лимиты на газ КП "Новомосковсктеплоэнерго" уже получило и до конца октября батареи должны уже быть тёплыми».

КП "Новомосковсктеплоэнерго" напоминает:

Если порыв произошел на магистральных сетях, обратитесь, пожалуйста, на предприятие "Новомосковсктеплоэнерго" по тел. 69-04-14 (аварийно-диспетчерский ремонтный участок). Если порыв произошел на внутридомовых сетях, обратитесь, пожалуйста, в ООО "Комэнерго-Новомосковск" или СКУ "Трубник" (коммунальные предприятия обслуживающие внутридомовые системы отопления).

Так же хотим напомнить должникам, что их долги никто не спишет и наш город может зимой остаться без тепла в любой момент. Не думайте, что с наступлением морозов или холодов, при наличии огромного долга по отоплению, никто не отключит весь город. Достаточно вспомнить Никополь, Марганец, где это уже случилось.

Кто по разным причинам не в состоянии платить за услуги ЖКХ, пока не поздно, оформите субсидию в управлении труда и социальной защиты населения Новомосковска, которое расположено по адресу: ул. Горького 2А и работает с понедельника по пятницу, время приёма: 8-00 до 17-00. Телефон для справок: 31-49-84

Читайте также


З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 172
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
16.07.2018, 13:50
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
ДТП сталося 16 липня, близько 11 години у місті Новомосковську по вулиці Сучкова в районі будинку № 37.
просмотров: 996
Новомосковців запрошують на службу до поліції
16.07.2018, 13:20
Новомосковців запрошують на службу до поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 100 вакантних посад молодшого та середнього складу поліції по органах та підрозділах поліції Дніпропетровської області. Кожен бажаючий новомосковець може спробувати себе на такі посади,як: слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських з логістики, помічників слідчих.
просмотров: 125
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
16.07.2018, 09:57
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
Минулого тижня у закладах освіти м. Новомосковська проходило замовлення підручників для 1 класу Нової української школи. Цьому передував конкурсний відбір навчальної літератури, в процесі якого педагоги мали унікальну можливість обрати саме той підручник, який, на їхню думку, найбільше відповідає сучасним вимогам реформування освіти та дасть змогу втілити в життя всі нові освітянські ідеї. І ось тепер, орієнтуючись на перелік навчальних книг, які успішно пройшли конкурсний відбір і будуть надруковані за державні кошти, учителі майбутніх першокласників зробили своє остаточне замовлення підручників з таких предметів, як «Українська мова. Буквар», «Англійська мова», «Математика», «Мистецтво» та інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Загальний наклад замовленої літератури становить 7087 примірників, що на 100% дозволить забезпечити підручниками усіх учнів. До свого вибору освітяни підійшли дуже відповідально. Обираючи навчальну книгу на свій смак і відповідно до власних уявлень про нові вимоги Держстандарту освіти, вони віддали перевагу підручникам за редакцією різних авторів - від 5 до 7 з кожного предмету. Усі книги мають оновлену методичну структуру, містять різноманітну пізнавальну інформацію, продумано ілюстровані і відповідають головному прагненню вчителів – навчати по-новому, творчо і цікаво. До речі, такі підручники, як «Українська мова. Буквар» та «Я досліджую світ» мають першу і другу частини, що робить їх для маленького школяра значно зручнішими. Особливістю цьогорічного замовлення стало і те, що вперше у шкіл з’явилася реальна можливість отримати від держави підручники з англійської мови британських авторів, до того ж з аудіосупроводом. За такими підручниками у новому навчальному році навчатиметься більше третини першокласників нашого міста.
просмотров: 116
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить